Armastuse ja suhte horoskoop 08.01.2024. tel 900 1727


Jäär: Vältige vaidlusi partneriga, sest see võib täna probleeme võimendada. Leppige väljavalituga ja veenduge, et kõik on teie vahel tasakaalus. On oluline, et näitaksite suhetes küpset suhtumist. Mõnes armusuhtes tugevneb täna side. Päeva teine ​​pool on hea, et veeta koos armsamaga kvaliteetaega. Olge hea suhtleja, kui ka hea kuulaja, kui olete uude suhtesse astunud.

Sõnn: Teie positiivne suhtumine teeb armuelus imet. Vältige täna vaidlusi ja hoidke eemale ka egoga seotud muredest. Positiivse vastuse saamiseks võite armsamale kohtingu ettepaneku teha. Mõni suhe võib näha väiksemaid tujukusega seotud probleeme. Veetke rohkem aega koos ning tänane päev sobib suurepäraselt ühiseks puhkuseks. Teie suhtumine ja pühendumus mängivad armusuhte õnnestumisel suurt rolli.

Kaksikud: Armusuhtes võite leida väiksemaid raskusi. See on peamiselt tingitud egost. Lahendage need probleemid enne, kui asjad käest ära lähevad. Kontrollige emotsioone ja tehke koostööd, et suurendada kindlustunnet ja usaldust. Veetke koos aega ja veenduge, et võtaksite täna otsuste tegemisel arvesse oma väljavalitu arvamust. Kui soovite abielluda, on see parim aeg.

Vähk: Väiksemad vaidlused võivad armusuhet häirida, kuid see ei kestaks kaua. Võtke initsiatiiv tule kustutamiseks ja hoiduge vaidlustest kergemeelsete küsimuste üle, mis võivad suhet veelgi nõrgendada. Võite endise väljavalituga uuesti kokku saada, kuid veenduge, et see ei mõjutaks teie abielu. Teie suhet toetavad vanemad. Need, kes on vallalised, võivad täna kellegi erilisega kohtumise suhtes, optimistlikud olla.

Lõvi: Olge täna suhtes järgmise sammu astumisel ettevaatlik, sest vastus ei pruugi olla positiivne. Kuid te ei pea muretsema, sest teie romantika tähed on päeva, või paari pärast heledamad ja võite uuesti õnne proovida. Mõned üksikud hinged armuvad täna uuesti. Kontoriromantika on hea, kuid see ei tohiks mõjutada teie tööelu. Kaugsuhe vajab avatumat suhtlust, mis muidu võib rööpast välja lüüa.

Neitsi: Looge produktiivne armuelu, kus veedate oma partneriga rohkem aega. Lahendage minevikuvaidlused ettevaatlikult. Armuelus võite näha helgeid hetki, sealhulgas lähedaste positiivset toetust. Ühine puhkus on hea mõte, sideme tugevdamiseks. Need, kes on kaugsuhtes, peavad tagama korraliku suhtluse. Abielus inimesed peaksid vältima ka igasuguseid romantilisi suhteid väljaspool, kuna see võib teie abieluelu tõsiselt mõjutada.

Kaalud: Täna võivad suhtluses partneriga, ilmneda väikesed arusaamatused. Hea on hoida vaidlused armuelust eemal. Teie väljavalitu võib täna valida tüli. Ärge vastake sellele, sest teie eesmärk on kriisi lahendada, mitte seda tõsta. Hoidke lähedased armuelu vaidlustest eemal. Planeerige täna õhtul üllatuskingitusi, mis võivad teie suhet tugevdada. Vallalised võivad täna kohtuda kellegi uuega, mis võib tuua muutusi ka nende isiklikus elus.

Skorpion: Olge oma väljavalituga tuleviku üle arutledes ettevaatlik. Väikesed erimeelsused võivad ilmneda ja need tuleb lahendada võimalikult varakult. Vallalised leiavad endale uue kaaslase päeva teisel poolel. Enne tunnete väljendamist, kaaluge siiski erinevaid vaatenurki. Teie suhtumine ja pühendumus mängivad armusuhte õnnestumisel suurt rolli. Olge suhtluses avatud ja piirake ka kolmanda isiku sekkumist.

Ambur: Olge täna positiivne isegi siis, kui teie väljavalitu kaotab tuju, sest eesmärk on tuli kustutada. Üksikud inimesed võivad täna oodata üllatust, eriti õhtul. Võib-olla proovib teie endine partner tagasi tulla ja see võib olla meeldiv hetk. Kontoriromantika kõlab lahedalt, kuid võib tekkida probleeme töökaaslastega. Olge suhtes avatud ja see tõotab ka rahuldustpakkuvat elu.

Kaljukits: Teie väljavalitu soovib, et oleksite väljendusrikkam ja romantilisem. Veenduge, et veedate täna rohkem aega koos, samuti ärge hoiduge emotsioonide jagamisest. Peate tagama, et teie ja väljavalitu vahel säiliks õige harmoonia ning suhte tugevdamiseks läheks kõik sujuvalt. Vallaliste armuelus võib näha keerdkäike, kuid nad peaksid näitama ka küpsust olukordadega toimetulemiseks.

Veevalaja: Väljendage oma tundeid takistamatult ja see muudab suhte romantilisemaks. Kui teie partneri harjumused häirivad teid, istuge temaga maha ja öelge viisakalt, mis teid häirib. Mõned inimesed näevad päeva esimesel poolel väiksemaid hõõrumisi, ning on ülioluline kriisiga toime tulla küpse suhtumisega. Mõned vanad suhted algavad uuesti.

Kalad: Olete täna armastuse mõttes õnnelik. Teie väljavalitu võib olla raevuhoogude ekspert ja te peate sellega tegelema, positiivse suhtumisega. Ärge laske väiksematel probleemidel paarisuhet mõjutada. Hiljuti lahku läinud inimesed, leiavad oma ellu kellegi uue. Mõned püsisuhted, mis olid lahkumineku lävel, näevad täna positiivseid muutusi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope