Armastuse ja suhte horoskoop 08.02.2023.


Jäär: Teie suhe on tugev ja terve. Teie kaks ühendate end sügavamal tasandil ja teie side tugevneb. Te mõlemad töötate koos millegi erilise ehitamise nimel ja teie tehtud pingutus tasub pikas perspektiivis ära. Seniks nautige kõiki väikeseid rõõmu- ja ühendusehetki, mis kaasnevad armastavas suhtes.

 

Sõnn: Teiega seoses juhtub häid asju. Sina ja su partner olete samal lainepikkusel. Te mõlemad teete asju, et tugevdada oma suhet ja tagada lõbus koosolemine. Täna võivad vallalised lõpuks kohtuda kellegi erilisega, kuid võib olla lihtne liiga kiiresti järeldusi teha. Võtke aega partneri tundmaõppimiseks, enne kui teete armastusavaldusi.

 

Kaksikud: Tõenäoliselt naudite praegu harmoonilist sidet oma partneriga. Suhtes võid tunda end eriti rahulolevana ja turvaliselt, mis aitab sul ka end teistes eluvaldkondades enesekindlamana tunda. Romantika võib olla teie mõlema jaoks päevakorras, nii et veetke koos kvaliteetaega, tehes midagi erilist.

 

Vähk: Sa oled maiuspala! Võid avastada, et oled täna oma suhetes avatum ja usaldavam. Oled rohkem valmis võtma riske ja väljendama oma tundeid inimestele, kellest hoolid. Teie suhe partneriga on tõenäoliselt täis positiivset energiat ja vastastikust mõistmist, nii et nautige seda, kuni see kestab! Kui olete vallaline, on potentsiaali uuel romantikal õitseda.

 

Lõvi: Sinu energia on kõrge ja sul on võime võtta vastu iga väljakutse, mis sulle ette tuleb. Sinu enesekindlus on samuti väga tugev, seega kasuta seda oma suhtes positiivsete muutuste tegemiseks. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda kellegi uuega. See inimene võib olla potentsiaalne armastushuvi või lihtsalt uus sõber. Mõlemal juhul toovad need teie ellu positiivsust. Hoidke avatud meelt.

 

Neitsi: Sinu partner on toetav ja mõistev. Teil võib tekkida erimeelsusi, kuid need lahenevad kiiresti. Kui olete vallaline, võite tunda end pisut üksikuna. Võib-olla soovite teha suhetes pausi ja keskenduda iseendale. Võtke aega, et kogeda midagi, mis pakub teile rõõmu ja tõstab teie tuju. Varsti tunnete end paremini ja olete valmis kedagi erilist otsima.

 

Kaalud: Kui olete vallaline, on see suurepärane aeg tutvumiseks. Võite kohata kedagi erilist, kes paneb teie südamesse sädeme ja köidab teie tähelepanu. Nautige seda avastamisaega! Kui olete suhtes, lähevad asjad hästi. Teile ja teie partnerile meeldib koos aega veeta. Jätkate oma sideme süvendamist ja leiate viise, kuidas üksteist õnnelikuks teha.

 

Skorpion: Tähed on täna teie jaoks soodsad, mis võimaldab teil leida julgust olla oma tunnetega aus ja avatud. Ärge kartke väljendada seda, mida tunnete – teie partner hindab teid ja vastab tõenäoliselt positiivselt. Kui on midagi, millega tuleb tegeleda või koos arutada, on täna õige aeg tegutseda. See aitab teie suhet parandada.

 

Ambur: Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, on täna hea päev keskenduda oma õnnele. Tehke midagi, mis paneb teid end hästi tundma, ja ärge muretsege selle pärast, mida teised inimesed arvavad. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uuega, kes teie tähelepanu pälvib. See võib olla potentsiaalne partner või lihtsalt uus sõber, kuid igal juhul on see kindlasti põnev side.

 

Kaljukits: Oluline on rääkida oma partneriga, kui ta on nõudlik. Andke talle teada, mida te tunnete, ja selgitage piire, mida peate mõlemad austama. Lisaks proovige hoolimata tihedast ajakavast üksteise jaoks rohkem aega pühendada. Midagi lihtsat, näiteks koos jalutamine, võib olla kasulik. Toitke oma suhteid, iga päev, lahkuse ja kannatlikkusega.

 

Veevalaja: Täna võid tunda tugevat sidet kellegagi, kes on sinu tavapärasest inimtüübist täiesti erinev. See võib olla põnev ja viia kirgliku sidemeni, kuid veenduge, et olete otsitavaga samal lainel. Kui te pole millekski tõsiseks valmis, veenduge, et teie uus partner teaks seda juba ette.

 

Kalad: Teie armuelule võib täna tulla lisatähelepanu. Olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes, kulutage aega oma partneriga ühenduse taastamiseks. Veetke koos kvaliteetaega ja keskenduge vastastikku meeldivatele tegevustele, mis aitavad teid lähendada. Näidake oma partnerile, kui palju ta teile tähendab, viies ta kuhugile erilisse kohta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope