Armastuse ja suhte horoskoop 08 02.2024


Jäär: Täna on teie käitumine partneriga, suhetes ülioluline. Suhtuge probleemidesse positiivselt ja veenduge, et armusuhtes teeksite õnne säilitamiseks maksimumi. Veetke armastatuga rohkem aega ja vältige ka minevikku süvenemist. Kui olete vallaline, on täna võimalus uue sõbraga kohtuda. Mõned inimesed saavad ettepanekuid kohtumiseks. Peaksite olemama ettevaatlik, et mitte laskuda abieluvälistesseate suhetesse.

Sõnn: Olete täna hea armastuses. Olge väljendusrikas ja ärge kontrollige oma emotsioone väljavalituga aega veetes. Jagage armastatuga kõiki õnnelikke hetki ja hellitage armsamat, et sidet tugevdada. Abielupaarid peavad täna vältima kontoriromantika. Päeva teine ​​pool on hea armasama perele tutvustamiseks. Saate perelt toetust ja viite suhte järgmisele tasemele.

Kaksikud: Tundke täna armastust ja väljendage seda vabalt. Teie partner eeldab, et veedate rohkem aega koos. Kaugarmumised vajavad avatumat suhtlemist. Mõned suhted ei pruugi oodatud tulemusi anda. Üksikud hinged kohtuvad täna kellegi erilisega. Päeva teine ​​osa on hea ettepaneku tegemiseks ja vastuvõtmiseks. Hoidke eemale abieluvälistest suhetest, sealhulgas endiste leekidega kohtumistest, kuna need võivad abielu halvasti mõjutada.

Vähk: Täna võib esineda väikseid arusaamatusi, kuid need ei mõjuta armuelu. Olge armastusega seotud probleemide lahendamisel mõistlik ja suhtuge alati kõigesse küpselt. Võite armsamaga arutada tulevikku, sealhulgas abielu. Romantiline õhtusöök on suurepärane idee armastuse suurendamiseks. Vallalised võivad leida huvitavaid inimesi, kuid pidage meeles, et täna pole hea uue suhte loomiseks.

Lõvi: Olge oma väljavalitu vajaduste suhtes mõistlik. Mõned inimesed seisavad silmitsi probleemidega kodus. Teie vanemad ei pruugi teie suhtega nõustuda. Käsitlege seda kriisi diplomaatilisel viisil. Vallalistel on suur tõenäosus kellegagi uuega kohtuda. Olete üllatunud, kui saate ettepaneku kelleltki, keda tunnete juba pikka aega. Abielus inimesed võiksid hoida perekonnaga häid suhteid.

Neitsi: Täna võib teie armusuhe olla tugev, kuid mõnes suhtes on näha hõõrdumise allhoovusi. Veenduge, et teie armuelus ei oleks pereliikmete ja sugulaste poolt asjatut sekkumist. Ka sõber võib sinu armusuhtes negatiivset rolli mängida. Hoidke täna vanadest armastajatest eemale, kuna see võib armuelus probleeme tekitada. Olge oma suhetes siiras ja alati kannatlik. Ka romantiline õhtusöök või üllatuskingitus teeb elus imesid.

Kaalud: Kaaluge ettepaneku tegemist juba täna, sest romantika tähed on tugevamad ja teil on suurem tõenäosus saada positiivset vastust. Üllatage kaaslast täna kingitustega ja planeerige ka puhkust. Võite näha armuelus positiivseid pöördeid. Päeva teine ​​osa on hea armastatu perele tutvustamiseks. Vallalised peavad oma väljavalituga romantiliselt aega veetma.

Skorpion: Täna on head elu armastuse mõttes. Väiksemaid lahkarvamusi võib esineda, kuid teil õnnestub need enne päeva lõppu lahendada. Veenduge, et te ei süvene minevikku ja jääge oma väljavalituga aega veetes alati õnnelikuks. Rääkige avameelselt ja jagage kõiki emotsioone, et sidet tugevdada. Üksikud inimesed võivad täna saada ettepaneku, mis viib kindla suhteni.

Ambur: Teil võib olla viimane võimalus suhte tuleviku kohta. Päeva teine ​​pool on hea, armsama tutvustamiseks lähedastele. Hoidke ego armusuhtest eemal ja lähenege probleemidele positiivse suhtumisega. On ülioluline, et partner oleks õnnelik. Näidake armastust ja kiindumust ning planeerige oma emotsioonide jagamiseks romantiline õhtusöök. Abielus inimesed peaksid hoiduma kontoriromantikast, mis võib abieluelus kaose tekitada.

Kaljukits: Näidake partneri vastu armastust ja kiindumust ning peaksite mõlemad toetama üksteist isiklikes ja ametialastes püüdlustes. Suhetes on hea vaidlustest eemale hoida, kuna need võivad päeva edenedes tõsiseks muutuda. Väljendage emotsioone ja ärge suruge oma kontseptsioone teisele inimesele peale. Selle asemel väärtustage väljavalitu arvamust ja kohelge inimest austusega. Vastastikune austus tõstab suhte järgmisele tasemele. Mõned armusuhted muutuvad ka abieluks.

Veevalaja: Väljendage armastust tingimusteta. Teie partner nõustub teiega paljudes küsimustes, kuid seal on ka mõningaid lahkarvamusi. See aga ei tohiks tekitada vaidlusi ja kõik küsimused tuleb lahendada sõbralikult. Abielus inimesed peavad arvestama üksteise vabadusega ja andma alati oma partnerile ruumi. Isiklik vabadus on oluline igaühe jaoks. Kui olete hiljuti lahku läinud, kohtute hea meelega kellegagi reisil olles, koosolekul, üritusel või peol.

Kalad: Vallalised inimesed võivad kohtuda kellegi erilisega, kes muudab nende elu igaveseks. Olge oma armuelus siiras ja veenduge, et väärtustate inimest. Vältige vaidlustesse laskumist ja selle asemel kulutage rohkem aega üksteise kiitmisele. Vaadake väljavalitu positiivseid emotsioone. See mõjutab teie praegust suhet.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope