Armastuse ja suhte horoskoop 08.03.2023.


Jäär: Tänane päev annab teile võimaluse mõelda, milline on viisakas ja hooliv partnerlus. Võib-olla on teil ja teie abikaasal erinevad seisukohad selle kohta, milline on sobiv käitumine. Enne otsuse tegemist proovige asjad selgeks rääkida ja näha olulist üksteise vaatenurgast. Tunnistage alternatiivsete armastuse ja austuse väljenduste võimalust ning leidke ühisosa.

Sõnn: Praegune õhkkond on laetud kõrgete emotsioonidega, mistõttu on mõistlik vältida konflikte või arutelusid, mille eesmärk on domineerimise või õigustuse demonstreerimine. Parem on olulisemad vestlused hilisemaks lükata. Kui aga kindlasti peate seda rääkima, tehke kõik endast olenev, et vestlus toimuks erapooletus kohas, kus saate probleemidesse süüvida ilma kaitsesse astumata.

Kaksikud: Pidage meeles, et enda eest hoolitsemine ei too kasu mitte ainult teile, vaid ka teie ümber olevatele inimestele ning võib viia tervema ja õnnelikuma suhteni oma partneriga. Täna kaaluge piiride seadmist ja oma isikliku ruumi vajadusest teavitamist. Laske oma partneril panustada majapidamiskohustustesse, millega tavaliselt tegelete. Nii saate enda jaoks vajalikku aega eraldada.

Vähk: Armastuse kasvatamiseks kulub aega ja energiat, kuid tulu on lõputu. Romantilise suhtega seotud raskuste ületamine võib aidata teil partneri olemasolu eeliseid rohkem hinnata. Kui olete oma kaaslasega aus ja läbipaistev, võib see luua tugeva sideme, mis viib teie suhte järgmisele tasemele. Kui tunnete, et teie kaaslane on täielikult ihaldatud, võib see anda teile rahulolutunde.

Lõvi: Paaride jaoks on täna kõik hästi. Teie kaaslane on kannatlik ja aktsepteeriv, võimaldades teil tema läheduses lõõgastuda ja olla sina ise. Kui olete vallaline, äratab teie huvi keegi, kellest õhkub enesekindlust ja sarmi. Tal on elus selged eesmärgid ja ta ei karda selle nimel tööd teha. Tunnete tema vastu tõmmet, kuna imetlete tema pealehakkamist ja sihikindlust.

Neitsi: Täna on päev tähistada kuumi tundeid sinu ja su partneri vahel. Vaatamata mõnele erimeelsusele, tunnete kindlasti oma armsamaga katkematut sidet. Pühendage kindlasti üksteisele kvaliteetaega, olgu selleks siis kaisutamine, õues olemine või lemmikmaiuste nautimine. Kui sädemed lendavad kõrgel, ärge unustage üksteist õrnade sõnade ja tähenduslike žestidega üle külvata.

 

Kaalud: Täna on õige päev võtta oma armuelu juhtimine ja haarata hetkest kinni! Ärge hoidke end enam tagasi – on aeg anda sellele erilisele inimesele teada, kuidas te end tõeliselt tunnete! Sinu süda lõhkeb kirest ja on aeg lasta sellel särada. Kes teab, võib-olla teie partner lihtsalt ootab, et teeksite esimese sammu ja oma julgusega saate avada teie mõlema vahelise intiimsuse täiesti uue taseme.

 

Skorpion: Võib-olla tunnete end täna oma suhetes pisut halvasti, tekitades pettumust, sest edusammud näivad peatuvat. Samas on see aeg ka järelemõtlemiseks ja enesessevaatamiseks. Kasutage seda energiat enda huvides, võttes enda jaoks aega. Lõõgastuge ja värskendage end, et saaksite oma akusid laadida ja õigele teele tagasi jõuda. Laske suhetel sujuvalt kulgeda.

 

Ambur: Kui olete vallaline, võite olla rahutu ja igatseda kaaslase järele. Siiski on oluline meeles pidada, et mitte kõik suhted ei ole mõeldud kestma igavesti. Mõnikord on parem nautida sooloelu ja keskenduda oma õnnele. Kui teil on suhe, võite tunda end oma partneri suhtes armukadedana või omandihimulisena. Proovige need tunded millekski positiivseks suunata.

 

Kaljukits: Täna tunnete end entusiastlikuna ja olete avatud mõttele,kohtuda kellegi erilisega. Kui olete vallaline, alustage uute romantiliste võimaluste uurimist. Võite kohtuda kellegi uue ja põnevaga või lõpuks kutsuda see keegi kohtingule. Kui olete juba suhtes, on aeg oma partneriga uuesti üritada,et teievaheline säde sütitada. Pidage avatud vestlust oma tunnetest ja tulevikulootustest.

 

Veevalaja: Täna on suurepärane päev, et saaksid oma partneriga tulevikust rääkida. Isegi kui tundub, et sina ja su kaaslane ei ole ühel lainel, ei tohiks te alla anda. Rääkige oma emotsioonidest ja proovige mõista oma armsama seisukohti. See aitab teil tuvastada ühised huvid ja väärtused, tugevdades seeläbi teie suhteid. Kui olete vallaline, siis uskuge oma sisetunnet, kuid ärge kiirustage veel millegi uue kallale.

 

Kalad: Teie side partneriga võib praegu tunduda hääbuvana, kuid see ei kesta igavesti. Peaksite seda aega kasutama oma ühenduse hindamiseks ja selle tugevdamiseks. Saate seda teha, korraldades kohtinguõhtu või romantilise puhkuse. Püüdke koos aega veeta. Kui olete vallaline, võite täna fantaseerida potentsiaalsest kallimast. Hoia meel ja vaim avatud, kuid ära lase oma kujutlusvõimel endaga kaasa joosta.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope