Armastuse ja suhte horoskoop 08.03.2024.


Jäär: Armastuse astroloogiline prognoos näitab täna võimalikku tüli kallimaga. Hoiduge tõsiasjast, et teie käitumine või sõnad, mida te ütlete, võivad põhjustada taunimist, tekitades seega pingelise õhkkonna. Kasutage oma sõnu hoolikalt, et vältida soovimatuid konflikte. Võtke aega, et kuulata, mida teie partner tunneb ja mõtleb. Olge teadlik oma armsama soovidest ning töötage austuse ja kannatlikkusega, et praegustest väljakutsetest üle saada.

Sõnn: Võite täna kogeda tugevat soovi isikliku sõltumatuse järele. Teie partner võib väljendada oma armastust hellitava žestiga, kuid te võite seda tajuda katsena oma vabadust piirata. Väga oluline on oma partnerile ruumivajadusest rääkida, kinnitades samal ajal talle oma armastust. Vältige oletuste tegemist oma partneri motiivide kohta, selle asemel looge usaldus, olles aruteludes avatud.

 

Kaksikud: Tänane horoskoop ennustab tunnete teerulli. Valmistuge päevaks, mis on täis armastust ja kirge. Teie kallim tunneb end maailma tipus ja sulandub teie armastuse särasse tänu teie hoolivale ja kiinduvale tegevusele. See võib olla kallistus või südamlik armastuse näitamine, mida iganes te teete, ütlevad teie teod nii mõndagi. Täna on suurepärane võimalus oma suhte edendamiseks ja partnerluse loomiseks.

 

Vähk: Täna on teie loominguline pool avatud. Teil võib tekkida huvi inspireerivate viiside vastu, kuidas kohtuda inimestega, kellest võivad saada teie partnerid. Mõelge südamliku noodi koostamisele või mõnele kunstilisele ettevõtmisele, mis peegeldab teie romantilist külge. Teie püüdlus teistest eristuda võib anda teile võimaluse kohtuda uute ja huvitavate inimestega. Kui olete pühendunud suhtes on täna päev viia oma suhe järgmisele tasemele.

 

Lõvi: Olge stiilne ja endas kindel, teie enesekindlus paistab läbi. Teie intelligentsuse ja professionaalsuse aura sunnib inimesi teid märkama. Ärge sulgege silmi võimalike romantiliste partnerite ees, inimene, keda otsite, võib märgata teie magnetenergiat. Võtke komplimente vastu graatsiliselt ja osalege sisukates vestlustes. Ärge laske olukorral käest libiseda, olles esimene, kes liigub, kui hetk saabub.

 

Neitsi: Kui midagi teie ja teie partneri vahel pole käsitletud, oleks nüüd õige aeg seda teha. Teil oleks mugav tundlikul teemal suhelda ja ühiselt harmoonia leida. Ärge kartke oma suhte nimel ohvreid tuua, öeldes oma partnerile, et hoolite temast. Selline kompromissivalmidus ja paindlikkus tugevdab teie suhet ja lähendab teid üksteisele.

 

Kaalud: Võite täna pühenduda oma karjäärile ja seega võib teie armuelu mõneks ajaks tagaplaanile libiseda. Kuna olete oma partneriga pidevas kontaktis, võib teil olla raskusi tema jaoks aja leidmisega. Samuti on oluline pidada oma partneriga ausaid vestlusi, oma prioriteetide üle ja tagada, et ta tunneks end väärtustatuna ja hinnatuna. Otsige võimalusi oma suhte arendamiseks ja säilitamiseks isegi siis, kui olete hõivatud.

 

Skorpion: Tänane kosmiline joondumine on hea märk, et olla üksi ja nautida vaikust. Igatsedes sõpru, lohutage end päevavaikuses. Kaaluge enesehooldust, mis puudutab teie hinge ja elavdab teie vaimu. Tervitage seda võimalust nautida üksi olemist ja oma sisemaailma ilu. Tuletage meelde, et armastus, mida te ihaldate väljaspool iseennast, on tavaliselt armastus, mis teil on sees.

 

Ambur: Mähkige end emotsionaalse toe soojusesse. See, kes teile meeldib, võib saata armsa sõnumi, mis teid hulluks ajab. Lubage endal olla avatud planeerimata kohtumistele. Isegi kui tundub, et armastus teie eest põgeneb, usaldage, et universum peab teie nimel vandenõu. Tervitage oleviku ilu ja nautige tulevikku, kui see avaneb. Võib juhtuda, et teie hingesugulane on lähemal, kui arvate.

 

Kaljukits: Vallalistel võib täna oma romantilisel teekonnal ette tulla raskeid aegu. Oluline on säilitada tasakaal asjade vahel, mida elus soovite, ja tegelikkuse vahel, millega silmitsi seisate. Püsivate äärmuste asemel valige kesktee, mis loob stabiilsuse ja progressi. Edendage eneserefleksiooni, et oma vajadusi paremini paljastada, ja selle tulemusena saate tulevikus arendada rahuldust pakkuvaid suhteid.

 

Veevalaja: Tänane päev tõotab perekonna ja koosolemise rahu. Selle asemel, et vaidlustesse sekkuda, nautige oma partneri ja pere seltskonda ning sellega kaasnevat meelerahu. Harjutage rituaale, et tugevdada teie ja teie partneri vahelist sidet. Täna olgu see teile õpetuseks, et peaksite oma suhtele aega ja vaeva pühendama ning olema tänulik armastuse eest, mis teil on.

 

Kalad: Teil võib täna armuasjades vedada, seega on õige aeg end liigutada ja läheneda inimesele, keda armastad. Saatke talle sõnum, et paluda meelelahutuspiirkonna lähedal kokkusaamist. Ärge seadke praegu suuri ootusi ja võtke asju nii, nagu need tulevad. Tulevikule mõtlemise asemel, elage olevikus ja võtke praegu toimuvast maksimum!

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope