Armastuse ja suhte horoskoop 08.04.2023.


Jäär: Valmistuge põnevaks päevaks, mis on täis tulist kirge ja romantilisi üllatusi! Kosmilised energiad toovad teile täna intensiivse ja seiklusrikka armuelu. Võite tunda, et teid tõmbavad uued kogemused ja ihkate tagaajamise põnevust. Kui olete pühendunud, võib teie suhe jõuda uutesse kirgede ja intensiivsuse kõrgustesse, kui uurite koos oma armastatuga kaardistamata alasid.

 

Sõnn: Armastust on õhus ja sind võib täna ootamatult kellegi uue poole tõmmata. See on keegi, keda sa kõige vähem ootasid ja teie vaheline keemia on elektriline. Kui olete pühendunud suhtes, on täna päev, oma armastuse tähistamiseks. Teie partnerit tõmbab teie sensuaalsus ja teil on temaga intensiivne side. Täida lüngad, kui neid on ja loo erilisi mälestusi.

 

Kaksikud: Tänane päev on seotud enese eest hoolitsemisega ja oma vajaduste rahuldamisega. On aeg keskenduda iseendale ja võtta aega enda hellitamiseks ja armastamiseks. Nii toimides on teil parem võimalus teistelt armastust püüda ja vastu võtta. Kui olete pühendunud suhtes, väljendage oma armastust ja kiindumust tähendusrikkal viisil.Näiteks läbimõeldud žestide, üllatuste või kinnitavate sõnadega. Väikesed tunnustusteod võivad armastava suhte säilitamisel palju aidata.

 

Vähk: Oluline on meeles pidada, et armastus ei ole ainult kirg ja põnevus. See puudutab ka kannatlikkust, mõistmist ja kompromisse. Kui sul on olnud raskusi partneriga suhtlemisel või konfliktide lahendamisel, võib tänane päev pakkuda sulle võimalust õhku puhastada ja lahendus leida. Oma suhetes emotsionaalset sidet turgutades saate süvendada ning luua rahuldustpakkuvama ja kestvama armuelu.

 

Lõvi: Planeetide seis on teie kasuks, julgustades teid astuma kartmatuid samme armastuse otsimisel.Olgu selleks siis vestluse alustamine intrigeeriva võõraga kohvikus või kellelegi flirtiva sõnumi saatmine. Kui olete pühendunud partnerluses, olge julge oma vajadusi ja piire suhtes väljendama. Sa väärid, et sind koheldaks austusega ja lahkusega.

 

Neitsi: Kui tunnete end oma suhtes pisut rahutuna või impulsiivsena on oluline astuda samm tagasi ja oma tegude üle järele mõelda. Kas tegutsete vihast, pettumusest või kannatamatusest? Ehk väljendate tõesti oma südamest tulevaid soove ja vajadusi? Impulsiivse tegutsemise asemel võtke aega, et oma partneriga avatult ja ausalt suhelda. Jagage oma mõtteid ja tundeid rahulikult ning lugupidavalt ning olge avatud ka tagasiside saamiseks.

 

Kaalud: Tänane päev tõotab tulla üllatuste ja ootamatute kohtumiste päev. Võid leida end olukorrast, kus kohtad kedagi uut, kes köidab sinu tähelepanu ja sütitab huvisädeme. Kui olete juba pühendunud suhtes, võib tänane päev tuua teile ja teie partnerile meeldivaid üllatusi. Planeerige spetsiaalne kohting või veetke koos kvaliteetaega, sest kosmilised energiad aitavad tugevdada sidet, mida jagate oma partneriga.

 

Skorpion: Täna toetavad taevased energiad sind partneriga, emotsionaalse intiimsuse süvendamisel. See on suurepärane päev, et pidada südamest südamesse vestlusi, jagada oma unistusi, hirme ja haavatavust. Luba endal olla oma partneriga avatud, sest see loob tugeva emotsionaalse sideme.Saate luua tugeva aluse pikaajalisele ja rahuldust pakkuvale partnerlusele.

 

Ambur: Kosmilised energiad julgustavad teid koos oma partneriga uusi horisonte avastama. See võib olla reisi planeerimine, koos uue hobiga tegelemine või uue seikluse proovimine. Paarina mugavustsoonist välja astumine võib teie suhtesse põnevust ja uudsust tuua, sädeme uuesti sütitada ja romantikat elus hoida. Arutage oma partneriga oma ühiste huvide üle ja tehke plaane, kuidas koos tegutseda.

 

Kaljukits: Sul võib täna armuelus tekkida väljakutseid. See võib olla lahendamata konflikt, lahkarvamus või arusaamatus. Peamine on läheneda olukorrale kannatlikkuse, mõistmise ja küpsusega. Vältige impulsiivseid reaktsioone või probleemide pühkimist vaiba alla. Selle asemel seisake probleemiga silmitsi ja suhelge oma partneriga avatult. Kuulake tema seisukohta avatud meelega.

 

Veevalaja: Kui olete oma armuelus ristteel, võib olla aeg uueks alguseks. See võib tähendada uue romantilise teekonna alustamist või suhte lõpetamist, mis ei teeni enam teie kõrgeimat hüve. Usalda oma sisetunnet ja kuula südant. Ärge kartke minevikust lahti lasta ja omaks võtta tundmatu. Universumil võib olla teile varuks uusi ja põnevaid võimalusi. Uskuge!

 

Kalad: Olete altid teiste emotsioone endasse võtma. Täna kutsub universum teid üles keskenduma oma emotsionaalsele tervenemisele. Võtke hetk, et mõtiskleda kõigi haavade või lahendamata probleemide üle, mis võivad mõjutada teie suhteid või teie võimet oma süda armastusele täielikult avada. On aeg vabastada igasugune emotsionaalne pagas, mis sind enam ei teeni. Teil võib olla kasulik rääkida oma lähedastega ja jagada oma südant.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope