Armastuse ja suhte horoskoop 08.05.2023.


Jäär: Täna tõmbab teid inimeste poole, kes stimuleerivad teie meeli ja osalevad elavates vestlustes. Samuti võite nautida flirtimist ja eneseväljendamist läbi huumori. Siiski võib suhetes esineda kalduvust otsustusvõimetusele ja vajadust pideva vaimse stimulatsiooni järele. Teil võib olla raskusi ühele inimesele pühendumisega.Võib tekkida kergesti tüdimus partnerist, kes ei vasta teie intellekti tasemele või suhtlusstiilile.

Sõnn: Täna võid avastada, et tõmbad oma ellu rohkem küllust ja naudingut ning see võib väljenduda ka sinu suhetes. Võib-olla tunnete end oma nahas enesekindlamalt ja mugavamalt ning see võib teid teiste jaoks atraktiivsemaks muuta. Kui olete pühendunud suhtes, võite tunda soovi oma partnerit hellitada materiaalsete vahenditega. Püüdke mitte lasta rahaprobleemidel teie suhetes pingeid tekitada.

Kaksikud: Tänane tähtede seis võib tuua esile teie sensuaalsema külje, nii et oodake,te tunnete oma romantilistes otsingutes kõrgendatud iha ja kirge. Kui olete vallaline, võib teil olla ka kalduvus edevusele või liiga keskendunud füüsilisele külgetõmbele. Kui olete pühendunud suhtes,võib see olla aeg oma partneriga intiimsuse süvendamiseks. Võite avastada, et olete teineteise vajaduste ja soovidega rohkem kooskõlas.

 

Vähk: Tõenäoliselt olete südameasjades äärmiselt tundlik ja intuitiivne. Teil võib olla kalduvus oma emotsioonidesse kaduda, mis võib raskendada partneriga sügavamal tasandil ühenduse loomist. Kui olete suhtes, võite kogeda intensiivseid romantilisi tundeid, mida on raske väljendada. Teil võib olla keeruline oma tundeid partnerile edastada ja teile võib tunduda, et teie partner ei mõista teid.

 

Lõvi: Vallaliste jaoks annab tänane päev võimaluse kohtuda uue inimesega, suhtlusringkonna või kogukonna kaudu. See võib olla aeg sidemete otsimiseks ja suhete loomiseks inimestega, kes esitavad teile väljakutseid ja inspireerivad teid kasvama. Kui olete pühendunud suhtes,võite partneriga avastada, et suhtlete rohkem sõpradega ja naudite koos uudseid kogemusi. See võib teid üksteisele lähemale tuua ja süvendada sidet intellektuaalsel tasandil.

 

Neitsi: Sul võib tekkida soov partneri järele, kes aitaks tõsta sinu mainet. Võite olla rohkem mures sellepärast, kuidas teie suhe teistele näib, mitte ,kuidas see teile isiklikult tundub. Võite oma töö või professionaalse võrgustiku kaudu kohtuda kellegi erilisega. Paarid peavad leidma tasakaalu oma tööeesmärkide ja isikliku elu vahel, kuid kui nad saavad oma partneriga koostööd teha, võivad nad saavutada edu mõlemas valdkonnas.

 

Kaalud: Täna võib suhtes olevatel partneritel olla eriti seiklushimuline päev. Võib juhtuda, et plaanite koos reisi või avastate uusi hobisid ja huvisid. Võib-olla arutate ka oma pikaajalisi eesmärke ja unistusi tulevikuks, kuna tunnete mõlemat tugevat optimismi ja lootust. Kui olete vallaline, võib teid meelitada keegi, kes on erineva kultuuritaustaga.

 

Skorpion: Vallalised, võivad täna oma kohtinguelus rohkem riske võtta, kuna tunnete soovi kogeda midagi muutvat. Võid tunda, et suhetes tõmbavad sind intensiivsed ja kirglikud kogemused. Kui olete pühendunud suhtes,võib see olla aeg vabastada vanad mustrid ja käitumisviisid, mis teid enam ei teeni, ning avada end uutele võimalustele oma armuelus. Kasvatage oma suhetes usaldust ja turvalisust.

 

Ambur: Siis,kui olete juba pühendunud suhtes, võib päev tuua teie partnerlusse uue kire ja põnevuse. Võib juhtuda, et armute uuesti või avastate oma partneri isiksuse uusi tahke, mis panevad teid veelgi rohkem teda hindama. Vallalised võivad avastada, et nad on teiste arvamusest kergemini mõjutatud või tunnevad vajadust kõigile meeldida.

 

Kaljukits: Täna leiate rõõmu ja naudingut oma partneriga igapäevaste ülesannete tegemisest. Võite kogeda rahulolu ühisest kokkamisest, trennist või isegi teineteise tervise eest hoolitsemisest. Oled teadlikum oma partneri füüsilistest ja emotsionaalsetest vajadustest ning pingutad nende täitmise nimel. Vallalised võivad kohtuda kellegi erilisega,tööga seotud keskkonnas või igapäevaste hobide kaudu, näiteks jõusaalis või joogatunnis.

 

Veevalaja: Üks väljakutsetest, millega võite täna oma armuelus kokku puutuda, on leida keegi, kes on valmis omaks võtma teie ebatavalise lähenemise romantikale. Kui aga leiate kellegi, kes on teiega samal lainepikkusel, võib teie armuelu olla uskumatult täisväärtuslik ja põnev. Tõenäoliselt on teil oma partneriga tugev füüsiline ja samuti sügav emotsionaalne side, mis põhineb vastastikusel austusel ja imetlusel.

 

Kalad: Vallalistel on võimalus leida armastus kodu lähedal, võib-olla mõne pereliikme või ühise tuttava kaudu. Samuti võivad teid tõmmata partnerid, kes jagavad teie kultuurilist või usulist tausta. Kui olete pühendunud suhtes,võite tunda emotsionaalset turvatunnet ja stabiilsust. Samuti võite nautida koos kodus aja veetmist või lihtsalt diivanil teineteist kaisutades.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope