Armastuse ja suhte horoskoop 08.05.2024.


Jäär: Täna aitab tähtede seis teil luua uue suhte. Olge oma meeleolumuutustega ettevaatlik, sest need võivad olla partneri tagasilükkamise allikaks. Enda tundmine nõuab, et jõuaksite oma tunnetes selgusele, enne kui saate teisele inimesele näpuga näidata. Ühest küljest toob seiklus teie romantilistesse asjadesse põnevust, kuid teisest küljest tasakaalustage see stabiilsusega, et saavutada püsiv suhe.

Sõnn: Täna saab teie armas ja ulakas käitumine trumbiks armumängus. Laske oma emotsionaalsel poolel juhtimine üle võtta, samal ajal kui teie mängulisus teeb kogu töö. Pühendunute jaoks on see aeg, armastusega kaasnevate heade asjade hindamiseks ja nautimiseks. Teie partnerit tõmbab teie magusus ja ahvatlev isiksus, mis kasvatab kirge. Kasutage seda hetke tõketest läbi murdmiseks.

Kaksikud: Täna tormavad teist mööda romantilised lained. Kui teie süda on liblikaid täis, on mõttetu vastu panna soovile lähedushetki koos partneriga jagada. Laske end nende hetkede atraktiivsusest kaasa haarata ja teil on võimalus saada midagi tõeliselt imelist. Võti on hoida avatud meelt uute kogemuste suhtes ja olla valmis armastusega riskima.

Vähk: Võite kohtuda kellegagi, kes esitab teile täna väljakutse, kuid ärge heitke meelt. Selle asemel, et vaadelda seda kui armastuse lõppu, võtke seda kui võimalust õppida ja kasvada. Piiride ületamine teeb teid vastupandamatuks inimesele, kellega te alguses ei sobinud kokku. Olge valmis uuteks kogemusteks ja võtke vastu kõik, mida armastus võib teile õpetada. See kohtumine võib olla, tee suhte tegeliku tähenduse väljaselgitamiseks.

Lõvi: Teie isiklik elu muutub tähtsamaks, kui kunagi varem. See on siis, kui olete oma südameeesmärkide tsoonis ja teid võivad meelitada rõõmsad ja lõbusad tegevused. Võtke hetk, et minna kohtadesse, kus saate lõõgastuda ja nooreneda. See võib olla atmosfäär, mis on vajalik uue romantika arendamiseks. Laske sellel ühendaval energial end kaasa haarata ja olge valmis avastama uusi kohti ja inimesi.

 

Neitsi: Täna tunnete soovi jagada oma südameasju kellegagi, keda imetlete, kuid olge ettevaatlik. Kuigi teil on midagi üliolulist välja öelda, paluvad tähed teil end tagasi hoida. Kõik ei ole valmis teie südamlikku kõnet vastu võtma. Selle asemel, et ülestunnistusega kiirustada, kasutage seda aega oma emotsioonide ja väljaütlemise ajastuse hindamiseks. Mõelge, kas hetk on teie ja teie armsama jaoks sobiv.

 

Kaalud: Võtke hetk, et mõelda oma soovidele ja käitumisele, mis võivad teie suhte rahulikkust ohustada. Laske oma armastust jäägitult väljendada ja kuulake oma partnerit kannatlikult. Te saate läbi jagatud teadmiste, üksteisega lähedasemaks ja teie südant hoidev side tugevneb. Olge oma erimeelsuste suhtes avatud, sest need toovad teie ühisele reisile värvi.

 

Skorpion: Täna on õige aeg väljendada oma tundeid ja tänu oma partnerile avatult. Ükskõik, kas läbi südamest südamesse rääkimise või väikeste žestide kaudu, suureneb teie armastus üksteise vastu ja teie side tugevneb. Kasutage teineteise seltskonda ja hinnake koos veedetud hetki. Jumaldage teid ümbritsevat armastuse energiat ja laske sellel ennast, oma pehmes embuses soojendada.

 

Ambur: Täna olete armunud ja valmis olema avatud. Võite olla üllatunud, kui näete, et ka inimesel, kellesse oled armunud, on teie vastu samad tunded, mille tulemuseks on romantiline side. Usaldage kosmilist energiat, mis avab teie jaoks ukse romantikasse ja ärge kartke väljendada oma tundeid sellele inimesele, kes on teie jaoks väga oluline. Haarake sellest hetkest ja looge midagi erakordset.

 

Kaljukits: Võib-olla inspireerib teid tänane üksindus, et mõtiskleda ja mõelda oma varasematele suhetele ning sellele, kuidas saaksite saadud õppetundidest kasu. Hinnake üksinda olemist, kui võimalust süüvida enda sügavustesse. Pühendunute jaoks, saab kõiki mineviku konflikte õrnalt puudutada, avades ukse arusaamatustest ülesaamiseks ja aidates suhtel õitseda.

 

Veevalaja: Ärge armuge koheselt, selle asemel laske asjadel kulgeda loomulikus tempos. Näidake oma paindlikkust suhtluse ajal, olgu siis perekoosolekul, tööl või suhtlusringkonnas. Pehme puudutus tekitab usalduse tunde, muutes suhted sügavamaks ja tähendusrikkamaks. Pühendunud suhetele on raske teekond see, kui nad ei õpi, kuidas armu ja mõistmisega edasi liikuda.

 

Kalad: Valmistuge tänast päeva mõistusega võtma. Kahtlus võib olla otsustav tegur, mis muudab teie romantilise tee ebaselgeks, pannes teid kahtlema selles, mis varem oli konkreetne ja selge. Sellegipoolest on kogu segaduse keskel õppimisvõimalusi küllaga. Võtke seda, kui hetke oma valikute ja eesmärkide uuesti määratlemiseks. Ärge kartke avastada kujuteldamatuid seoseid ja seiklusi, sest need on need, mis avavad uksi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope