Armastuse ja suhte horoskoop 08.06.2023.


Jäär: Teile on tähtis, ühine rahaline kooslus partneriga. See näitab tarkust, mis tunnistab idealismi ja realismi tasakaalustamise tähtsust. Tunnustades rahalise harmoonia olulisust, ilmutate arusaamist, et armastus üksi ei suuda suhet pikas perspektiivis säilitada. Romantika ja praktilisuse ühendamine loob vastupidava sideme, mis talub elu vältimatuid torme.

 

Sõnn: Täna tunnete end kaitstuna,ega jaga oma sisemisi mõtteid palju. Kuid pidage meeles, et liigne salapära võib raskendada sügava kontakti loomist kellegagi, kellest hoolite. Teie eriline keegi võib näidata oma armastust väikeste lahkuste ja toetuse kaudu, seega proovige olla nendele žestidele avatud. Ärge laske minevikukogemustel takistada suhetes edenemist.

 

Kaksikud: Oluline on luua toetav ruum, kus teie ja teie partner saate ausalt vestelda rasketel teemadel, et suhet tugevdada. Sellises keskkonnas võib teie jagatud armastus luua sügava sideme.Kui te ei ole suhtes, on ülioluline ümbritseda end inimestega, kes pakuvad lohutust ja kergust, sest see võib teie emotsionaalset heaolu ja eneseteostust oluliselt parandada.

 

Vähk: Oma suhteeesmärkide valjuhäälne väljendamine, võib aidata teil nende saavutamise nimel aktiivselt töötada. Oluline on kasutada võimalust arutada oma soove kõhklemata ja avalikult. Teie sõbrad võivad teie eesmärkide mõistmisel ja toetamisel mängida olulist rolli. Nad võivad pakkuda väärtuslikke teadmisi ja juhiseid ning isegi tutvustada teile kedagi, kes vastab teie kirjeldusele. Nende julgustamine võib teie enesekindlust tugevdada.

 

Lõvi: Võtke täna veidi aega mõtisklemiseks, mis võib aidata teil oma emotsioone ja püüdlusi paremini mõista. Nendel rahulikel hetkedel, saate sõeluda läbi igapäevaelu segavatest teguritest ja ühiskondlikust survest, et avastada oma sügavaimad soovid ja kired. See sisekaemuslik teekond võib aidata teil oma eesmärki uuesti avastada ja anda inspiratsiooni oma armuelu käivitamiseks.

 

Neitsi: Oluline on olla enda vastu lahke ja vältida liigset kriitilisust. On tavaline, et järgime enda jaoks kõrgemaid standardeid, eriti südameasjades. Siiski on oluline meeles pidada, et me kõik oleme altid vigu tegema. Olge enda vastu leebe ja andke endale veidi mänguruumi. See aitab ära tunda oma inimlikkust ja omaks võtta tõsiasi, et kõik puutuvad kokku takistustega.

 

Kaalud: Suhte mesinädalate faasi taaselustamiseks on palju võimalusi. Üks suurepärane viis on viia oma armastatu seiklusele ja avastada uusi kohti. See võib olla kõike, alates nädalavahetuse puhkusest, kuni kuuajalise seljakotireisini. Uue reisikogemuse saamisel tuleb üksteisele toetuda ja koostööd teha. See võib aidata tugevdada teie sidet ja tuua teid üksteisele lähemale.

 

Skorpion: Omamistunde tunnistamine ja käsitlemine suhetes ,võib olla keeruline, kuid isikliku ja suhte kasvu jaoks hädavajalik. Nende emotsioonide tunnistamine või allasurumine, on tervislikum lähenemine. Armukadedus tuleneb sageli hirmust ja ebakindlusest, mis muudab partneriga suhtlemise ja nende probleemide lahendamise ülioluliseks. Tehke ülevaade oma ebakindlusest!

 

Ambur: On aeg edasi liikuda. Andestamine on tee tervenemise ja vabanemise poole. Andes andeks neile, kes on teile valu tekitanud, vabastate oma südame ja mõistuse pahameele ja mineviku kaebuste raskusest. See annab teile võimaluse vabaneda pahameelest, võimaldades omaks võtta uusi võimalusi ja luua tervislikumaid sidemeid. Taastage oma emotsionaalne heaolu ja looge tulevasteks suheteks kindel alus.

 

Kaljukits: Täna on ideaalne võimalus romantikat nautida! Vabastage armastuse jõud ja süüdake oma armastatu südames kire tuli. Alustage kohtingut, mis loob püsivaid mälestusi. Suunake partner kulinaarsele teekonnale, valmistades talle maitsev õhtusöök või nautige üksteise seltskonda ja iga koos veedetud hetke. Edastage oma kiindumuse sügavus ja näidake oma armastust.

 

Veevalaja: Kui olete pühendunud suhtes, süstige oma dünaamikasse mängulisust. Tegelege tegevustega, mis teis mõlemas lapselikkuse esile toovad. See võib olla piknikule minemine, lauamängude mängimine või koos komöödia vaatamine. Pidage meeles, et naer on liim, mis hoiab suhted elavana, ja täna on suurepärane päev oma sideme tugevdamiseks läbi jagatud naeru ja rõõmu.

 

Kalad: Laske lahti igasugusest segadusest, mis võib teie romantilist teed ähmastada. Astuge samm tagasi ja hinnake oma emotsioone. Arusaamatused võivad tulla vajadusest rohkem suhelda või lahendamata probleemidest. Väljendage oma tundeid ja muresid ning kuulake tähelepanelikult oma partneri vaatenurki. Õhu puhastamine toob leevendust ja sillutab teed tugevamale ühendusele. Vallaliste inimeste puhul võivad probleeme tekitada segased signaalid või vastandlikud emotsioonid.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope