Armastuse ja suhte horoskoop 08.06.2024.


Jäär: Täna on hea päev oma lähedastele helistada ja nendega head sõna jagada. Jätke oma tööga kaasnev stress ja pinge ning pühendage aega inimestele, kes teid tõeliselt mõistavad ja teist hoolivad. See hingetõmbeaeg aitab taastada teie energia ja vabastab teie südame minevikukoormast. Soov veeta aega sõprade ja perega ning lõbutseda, võib sütitada teie romantilised soovid.

 

Sõnn: Täna on hea päev, et minna välja ja suhelda üritustel või registreeruda veebi tutvumiskonto jaoks. Teie sõbralik loomus meelitab inimesi ja toob kaasa uusi suhtlusi. Olge teie ise ja teid premeerib keegi, kes hindab teid selle eest, et olete avatud . Kui olete pühendunud, on teie suhe üsna mugav, ilma konarusteta. Teie ja teie partner olete ühel lainel, nautige.

 

Kaksikud: Alustage täna uut teekonda, kõrvaldades negatiivsed mustrid ja inimesed, kes on teie elule mürgised. Kasutage seda võimalust vabastada oma elu igasugusest negatiivsusest. Asendage need vanad mustrid tegevuste ja inimestega, kes panevad teid hästi tundma ja motiveerivad. Jätkake teadlikult oma individuaalse arengu ja heaolu kasvatamist. Meeldetuletuseks, esimene samm õige partneri leidmisel on alati iseenda armastamine.

 

Vähk: Täna on päev, mil tuleb olla romantiline ja nautida armastuse energiat. Planeetide energiad on ideaalselt sobitatud, andes teile müstilise aura. Hea aeg riskida, keegi sisse lasta ja armastust proovida. Kui tegemist on oma tunnete tunnistamisega inimesele, keda olete juba mõnda aega silmanud, või enda tutvustamist uutele suhtlusringkondadele, on see õige aeg.

 

Lõvi: Teie kiindumus partneri vastu laieneb täna, iga südamelöögiga. Võimalik, et teid valdab kirg ja soovite partnerile öelda, kui palju ta on hinnatud. Tehke midagi erilist, isegi kui see on midagi väikest, et tõestada oma armastust ja pühendumust. Lihtne vestlus või väike kingitus võib sidet tugevdada. See on kirglik energia, mis võtke omaks ja laske sellel end ühendada.

 

Neitsi: Täna võite teada või mõistate, mis teie lähedasi häiris. See uus selgus võib teid inimestevahelistes suhetes palju aidata. Nende ideede üle on oluline mõnda aega mõtiskleda, kuid oluline on ka mitte kohe tegutseda. See aitab teil valida õige lähenemisviisi, mis annab õigeid tulemusi, ja see on võimalik tänu kannatlikkusele.

 

Kaalud: Täna ei pruugi te tunda soovi kaasa lüüa majapidamistöödes, samas kui teie partneril võib olla teistsugune arusaam. See kontrast võib põhjustada kerget pinget. Samuti on oluline olla aus ja pidada läbirääkimisi üksteise vajaduste ja soovide rahuldamiseks. Leidke kompromiss ja võib-olla saate koos kõik kiiresti valmis teha ja siis midagi lõbusamat nautida.

 

Skorpion: Täna võite tunda tugevat tungi alustada tärkavat romantikat intensiivsemalt. Alati on põnev kohtuda inimesega, kelle väärtushinnangud ja tõekspidamised on sarnased teie omadega. See tekitab soovi suhet edasi uurida. Soovitatav on aga rääkida isiklikest teemadest või tulevikuplaanidest juba väga varakult. Veetke aega üksteise seltsis ja nautige kvaliteetaega.

 

Ambur: Täna on üks neid päevi, mil iga suhtes olev inimene peaks võtma aega ja pidama oma partneriga tõsist vestlust. Olge valmis inimestega filosoofiast ja kirjandusest rääkima ning kuulama, mida teistel inimestel on öelda. Ärge solvuge kergesti, kui teie armastatud ütleb midagi, mis tundub olevat kriitiline. Samuti on vaja oma partnerit mitte kamandada, isegi kui see oli vaid väike palve.

 

Kaljukits: Teie koos partneriga, võite leida end olukorrast, kus teile tundub, et kõik on nii täiuslik, et see ei saagi olla tõeline. See on suurepärane päev unistamiseks ja tuleviku kaardistamiseks, kuid ärge laske end kujutlusvõimel pilvedesse tõsta. Oluline on jääda maapeale ja töötada käegak atsutavate strateegiate kallal, mis suhtele kasu toovad. Unistused peaksid olema tasakaalus reaalsusega, sest see muudab teie suhte stabiilsemaks.

 

Veevalaja: Kui alustate praegu uut suhtlust kellegagi, kellega just tutvumisrakenduses tutvusite, peaksite olema tema suurim fänn. Kuulake teda ja tundke ta lugude, saavutuste ja hobide vastu siirast huvi. Teie jaoks on oluline jääda sõbralikuks ja toetavaks ja see on ilmne, kui inimesed seda märkavad. Kuid ärge langege lõksu, püüdes teist inimest tema probleemidest päästa.

 

Kalad: Teil võib olla raske rahulikuks jääda, kui seisate silmitsi sündmustega, mis võivad teisi vihastada. Konflikte tuleks alati vältida, eriti suhete puhul, sest alati on parem seda teha. Hiljutised pinged tuleks maha jätta, kuna konflikt on ajutine olukord. Üks inimene peaks olema kannatlik. Selle asemel edendage õiget sisemise harmooniat ja rahulikku suhtumist, et valmistada pinnast teiste suhete jaoks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope