Armastuse ja suhte horoskoop 08.07.2023.


Jäär: Universumil on viis inimesi kokku viia ja täna tundub, et sellel on teie jaoks eriline plaan. Hoidke silmad lahti ja olge vastuvõtlik teid ümbritsevale energiale. Teid tõmbab kellegi poole, kellest te poleks arvanud, et ta teie tähelepanu köidab. See võib olla sõber, kolleeg või isegi keegi teie suhtlusringkonnast. Andke endale luba ja laske oma südamel end juhtida.

 

Sõnn: Haavatavus on võimas tööriist, mis võib teie sidemeid teistega süvendada. Jagades oma hirme, lootusi ja unistusi, loote armastuse õitsenguks intiimse ruumi. Ehkki valvsust alla lasta võib olla keeruline, on haavatavusega kaasnevad hüved mõõtmatud. Usaldage ennast ja universumit ning kasutage võimalust näidata oma autentset mina neile, keda te kalliks peate. Laske armastusel siseneda oma ellu selle puhtaimal kujul.

 

Kaksikud: Nostalgia võib olla kahe teraga mõõk. Kuigi see võimaldab meil meenutada mineviku rõõme ja õppetunde, võib see vallandada ka igatsuse. Täna on võti hoida meeles, keskendudes olevikule. Mõelge omadustele, mida te oma eelmiste partnerite juures hindasite, ja nendest kogemustest saadud õppetunde. Need teadmised võivad suunata teid paremate valikute poole teie praegustes ja tulevastes suhetes.

 

Vähk: Planeedi joondumine julgustab teid oma romantilisse suhtesse panustama ja seda kasvatama. Võtke aega oma partneri hellitamiseks ja näidake talle, kui väga te teda hindate. Väikesed lahkusežestid aitavad teie sidet palju tugevdada. Kui olete vallaline, meelitab teie kaastundlik olemus õigeid inimesi ja võite avastada oma heategude kaudu, potentsiaalse romantilise huvi.

 

Lõvi: Võib-olla olete viimasel ajal rohkem keskendunud isiklikele eesmärkidele ja ambitsioonidele, jättes tähelepanuta suhtlemise tähtsuse. Inimestega suhtlemine, olgu siis pidudel osalemine, seltskondlike klubidega liitumine või lihtsalt vanade sõpradega kokku saamine, loob keskkonna, kus armastus saab õitseda. Täna mõistab universum teie vajadust ühenduse järele ja seab asjaolud teie kasuks, et kohtuksite potentsiaalsete partneritega või taaskäivitaksite sädeme praeguse armastatuga.

 

Neitsi: Täna on oluline meeles pidada, et liigsed nõudmised võivad pingestada ka kõige tugevamaid sidemeid. Selle asemel keskenduge sildade ehitamisele ja jagatud armastuse kasvatamisele. Kui olete otsinud uut romantilist huvi, on nüüd aeg oma lähenemine ümber hinnata. Mõelge, kas olete liiga pealetükkiv olnud. Laske sidemel loomulikult areneda, ilma teist inimest üle koormamata. Andke talle ruumi vastata.

 

Kaalud: Tähed näitavad, et on aeg oma rutiinist vabaneda ja leida uusi võimalusi potentsiaalsete partneritega kohtumiseks. Osalege seltskondlikel üritustel, liituge huviringidega või proovige isegi veebis tutvumist. Võti on astuda võõrale territooriumile ja avada end uutele võimalustele. Pidage meeles, et kõik uus suurendab teie võimalusi kohtuda kellegi erilisega.

 

Skorpion: Teie emotsioonide intensiivsus ja lakkamatu sihikindlus võivad teie suhetes olla nii õnnistuseks kui needuseks. Kuigi see näitab teie vankumatut pühendumust ja lojaalsust, võib see teid ka suruda ülekaalukate vastasseisude äärele. Täna on oluline astuda samm tagasi ja kaaluda võimalikke tagajärgi, enne kui alustate ägedaid arutelusid. Kui olete vallaline, olge pea ees uude romantilisse ettevõtmisse sukeldumisel ettevaatlik.

 

Ambur: Lähenege potentsiaalsetele romantilistele huvidele tähelepaneliku pilguga. Kuigi on loomulik, et teid mõjutavad teiste arvamused ja soovid, soovitab tänane planeedi positsioon teil jääda kindlaks oma veendumustele. Ärge laske välistel mõjudel oma otsustusvõimet hägustada ega mõjutada tegema otsuseid, mis ei ole kooskõlas teie tõeliste soovidega. Jääge endale kindlaks ja usaldage oma instinkte südameasjades.

 

Kaljukits: Armastuse vallas hindate vankumatut lojaalsust ja pühendumust. Teie partner tunnustab teie enesekindlust, kuid mõnikord võib ta igatseda rohkem spontaansust ja põnevust. Täna on soovitatav teil kaaluda oma armuellu värskuse süstimist, ilma et see ohustaks turvalisust ja stabiilsust, mida hindad. Alustuseks uurige koos uusi tegevusi või kogemusi.

 

Veevalaja: Usaldus on eluliselt tähtis neile, kes on pühendunud suhetes, et säilitada terve ja edukas side. Kui tunnete end viimasel ajal ebakindlalt või skeptiliselt, astuge samm tagasi ja hinnake nende emotsioonide tagamaid. Kas need põhinevad konkreetsetel tõenditel või ainult teie kujutlusvõimel? Vallalistele võib minevikukogemuste või südamevalu tõttu olla keeruline end uutele võimalustele avada.

 

Kalad: Teie loomulik võime unistada ja luua enda ümber maagiline maailm teeb teie romantilistes ettevõtmistes imesid. Olenemata sellest, kas olete pikaajalises suhtes või hakkate lihtsalt uut sidet uurima on see ideaalne aeg oma armuellu nalja ja põnevust süstida. Oma sisemise lapse omaksvõtmine on selle kosmilise energia maksimaalse ärakasutamise võti. Kasutage oma loomulikku uudishimu ja lubage endal avastada uusi kogemusi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope