Armastuse ja suhte horoskoop 08.07.2024.


Jäär: Täna soovite väga kellelegi erilisele inimesele rääkida, kuidas te temasse suhtute. Siiski ärge üle pingutage, vaid proovige mitte olla oma tulevase partneri suhtes liiga nõudlik või klammerduv. Seda tehes peate olema tasakaalus. Avatus ja koosveedetud aja väärtustamine peaks olema teie päeva peamine eesmärk. See võib meelitada ligi inimest, kes austab teie avameelset olemust ja seda, et olete emotsionaalselt läbinägelik.

Sõnn: Oluline on tasakaalustada oma finantselu suhtega. Samuti on oluline, et teie eelarve oleks õige ja et see ei kahjustaks teie suhteid partneri või perega. Arutage finantsplaane ja proovige leida viis, kuidas saaksite oma unistused saavutada. Kui seisate silmitsi väljakutsetega, muutub side tänu läbielatule tugevamaks.

Kaksikud: Täna ümbritseb teid armastus ja olete rahul sellega, kuidas asjad teie ja partneri vahel on. Laske oma partneril otsustada, see tugevdab teie suhet. Armastage oma kaaslast ja hinnake rahuhetki, mida jagate. Tänasest päevast saab armas päev, mis on täis armastust ja mõistmist. Vallalised, olge sotsiaalsed ja tutvuge uute inimestega juba täna.

Vähk: Täna võite mõista, kui hea on, kui teil on lähedane inimene. See võib olla tingitud sellest, mida te teiste inimeste juures jälgite või mida mäletate varasematest kohtumistest või sündmustest. Täna võiksite mõelda, mida soovite oma partnerilt ja kuidas saate teda väärtustada, kui ta teie ellu on jõudnud. See on vihje, et hakata hindama inimesi, kellega kokku puutute, ja nende potentsiaali.

Lõvi: Väga vajalik vestlus aitab teil pead selgeks mõelda. Kehtestage mõned reeglid ja eemaldage kõik ülejäänud küsimused. Ükskõik, kas räägite oma emotsioonidest inimesele, kes teile meeldib, või selgitate oma seisukohta, kellega te kohtamas käite, tõde loob aluse edasiseks mõistmiseks. See avatus aitab teil leida uusi potentsiaalseid partnereid ja lähendab teid soovitud inimesega.

Neitsi: Täna suudad hästi oma emotsioone ohjeldada, mis tuleb kasuks armuasjade tasakaalus hoidmiseks. Vallaliste jaoks aitab see emotsionaalne juhtimine vältida uute kohtumistega seotud ebamugavaid hetki. Kuid ärge unustage olla oma tunnete osas pisut demonstratiivsem. Haavatavus võib samuti teie kasuks tulla, sest meelitate ligi potentsiaalseid partnereid, kes hindavad teie ausust.

Kaalud: Päev toob emotsioonide kõikumise, alates armumise kõrgpunktist, kuni vaidlemise madalaima tasemeni. Suhtesisene konflikt ja rivaalitsemine võivad partnerluse stabiilsuse kahtluse alla seada. Tähelepanu tuleks pöörata kommunikatsioonile, eriti probleemide lahendamisel, et tagada nende tormiste vete juhtimine. Suurelt unistada on põnev, veenduge, et suudate seda saavutada.

Skorpion: Täna kohtate olukordi, kus tõe rääkimine oleks tark. On hetki, mil võib tekkida soov öelda mõni sõna, et ebameeldivast olukorrast pääseda, kuid alati on parem seda vältida, sest iga uue suhte aluseks on tõde. Täna on palju lihtsam ja lõbusam olla teie ise ja kohtuda uute inimestega, kui püüda neile muljet avaldada, kellegi teisena teeseldes.

Ambur: Täna hea aeg, et mõelda suhte staatusele ja veenduda, et teie tegevus ei tee partnerile haiget ega solva. Rääkige välja, selgitage oma partnerile, millised on teie plaanid, ja leidke viis tähistamiseks, mis ei paku teile mitte ainult rõõmu, vaid aitab teil ka lähedasemaks saada ja tuletab meelde, miks te mõlemad enda üle uhked olete. Kui olete vallaline, aitab teie rõõmsameelne suhtumine uutele väljavaadete tähelepanu juhtida.

Kaljukits: Täna võite ennast ümbritseda inimestega, kes kiidavad ja väljendavad teie vastu armastust. Hea on olla armastatud ja hinnatud, aga kui seda tundub liiga palju, siis olge ettevaatlik. Mõnikord ei pruugi inimesed olla oma tegudes ehtsad. Seega ei tohiks end komplimentidega meelitada lasta. Teisest küljest võib esile kerkida vanu vaenlasi või varasemaid rivaalitsemisi. Ärge laske oma emotsioonidel endast võitu saada.

Veevalaja: Täna võib teil vaja minna rohkem, kui tutvusi ja soovite luua tähendusrikkaid sidemeid. Nüüd on aeg välja minna ja rääkima hakata. Olge valmis kohtuma inimesega, kes jagab samu ideid ja entusiasmi kui teil. Kui olete pühendunud suhtes, saate intiimsete ülesannetega tegeledes lähedasemaks. On aeg olla aus ja öelda oma partnerile, mida tunnete ja mida soovite.

 

Kalad: Täna julgustab universum teid oma romantilises elus selgust saama. Kui olete otsinud uusi sidemeid või mõtisklenud mineviku üle, on täna avastamise päev. Jälgige enda ümber olevaid signaale, sest need võivad viia teid inimeseni, kes puudutab teie hinge. Uskuge, et varsti leiate õige tee täisväärtusliku romantilise elu juurde.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope