Armastuse ja suhte horoskoop 08.08.2023.


Jäär: Romantiline risttee võib täna teie südames elevust ja ebakindlust tekitada. Võite avastada, et olete meelitanud mitte ühe, vaid kaks potentsiaalset austajat. Teie magnetiline sarm ja elav energia on nad võlunud, jättes teid intrigeerima. See veetlev tähelepanu paneb teid mõtlema, kui kaalute teid ees ootavaid teid. Kuulake oma sisemist häält.

 

Sõnn: Otsige armastust, mis sobib teie maandatud olemusega. Teie süda ihkab sügavamat ühendust, mis ületab pealiskaudsuse ja hõlmab küpsust. See on päev, mil teid tõmbavad need, kellest õhkub tarkust, stabiilsust ja eesmärgitunnet. Teie kalduvus asju aeglaselt võtta saab tasu, kui tunnete enne kirglikesse sügavustesse sukeldumist tugeva aluse ehitamise ilu.

 

Kaksikud: Kui teie armuelu on viimasel ajal tundunud pisut mandunud, siis nüüd on aeg see taaselustada. Loovus mängib teie romantilise sideme tugevdamisel keskset rolli. Mõelge kastist väljapoole ja leidke põnevaid viise, kuidas oma partnerit üllatada. Planeerige üllatuskohting, külastage mõnda kallist mälestust või uurige koos uut ühist hobi. Teie fantaasiarikkad ideed aitavad sädemel uuesti süttida.

 

Vähk: Võtke omaks päeva erakordne energia, sest see annab teile võimaluse romantika küsimustes initsiatiiv haarata. Kui olete igatsenud kellegagi sügavamal tasandil ühendust saada, on nüüd aeg astuda edasi ja teha esimene samm. Ükskõik, kas alustate vestlust, korraldate juhusliku kohtingu või väljendate oma tundeid, teie sarm köidab kahtlemata teid huvitava inimese tähelepanu.

 

Lõvi: Osalege elavates aruteludes ja debattides, mis mitte ainult ei stimuleeri teie meeli, vaid lisavad ka sädet teie romantilistele suhtlustele. Teie soov muljet avaldada on kesksel kohal ja avastate, et kasutate oma kiiret taiplikkust, et köita oma kallima või potentsiaalsete romantiliste huvide tähelepanu. Teie sõnad on lummavad, tõmbavad inimesi enda poole ja jätavad nad teie stiili ja käitumise järgi orienteeruma.

 

Neitsi: Teie side oma partneriga on tugev ja praegu on sobiv aeg tähistada oma koosolemist uuel ja lummaval viisil. Mõelge tegevustele, mis teile mõlemale meeldivad, ja mõelge, kuidas lisada suhtele vürtsi. Asi ei ole žesti suursugususes, vaid siiruses ja pingutuses,et panna armsamat hellitatuna tundma. Kasutage võimalust oma partnerit üllatada.

 

Kaalud: Võite leida end kõrgendatud lummuses oma väljavalitu või partneri suhtes ning tunda tugevat soovi mõista tema mõtteid ja tundeid. Kuigi see võib olla suurepärane võimalus sügavama ühenduse loomiseks on oluline leida tasakaal ja vältida tema ülekoormamist küsimuste virrvarris. Andke talle ruumi oma mõtete jagamiseks ja vältige vestlust ainult oma päringutega.

 

Skorpion: Varasemate pettumuste raskus annab kogemuse, võimaldades teil siseneda oma romantilise teekonna uude peatükki. Tähed joonduvad, et kogeda armastust viisil, mis vastab sügavalt teie soovidele. Päeva energia julgustab olema avatud ja vastutulelik. Olenemata sellest, kas olete pühendunud suhtes või otsite uut ühendust, lähenege oma suhtlusele avatud südamega ja uuenenud lootustundega.

 

Ambur: Lähedane sõprus, mida olete pidanud pelgalt platooniliseks, võib potentsiaalselt areneda millekski palju sügavamaks. Mängulised energiad viitavad sellele, et side, mida selle inimesega jagate, on aja jooksul arenenud, seda on tugevdanud jagatud kogemused ja rikastanud teie arenenud mõistmise sügavus. Seda uut territooriumi uurides pidage meeles, et tõeline armastus võrsub sageli sõpruse pinnalt.

 

Kaljukits: Teie täpsus on teie tugevus, täna on aeg see hästi ära kasutada. Tähed näitavad, et veebiprofiili fotode värskendamine kohtingurakenduste jaoks võib tuua märkimisväärseid tulemusi. Sinu maalähedane sarm ja mängulisuse puudutus köidavad potentsiaalseid partnereid. Laske oma ehedal minal läbi paista – autentsus on teie suurim trump.

 

Veevalaja: See on päev armastuse teekonna usaldamiseks, võimaldades asjadel areneda nii, nagu nad on ettenähtud, ilma liigse mureta. Kui olete pühendunud suhtes, andke oma partnerile ruumi olla tema ise ja kasvada. Selle asemel, et muretseda iga keerdkäigu pärast, keskenduge omavahelise sideme kasvatamisele. Kui olete vallaline, kaaluge riskide võtmist ja oma mugavusest välja astumist.

 

Kalad: Teie romantiline olemus kaldub sageli unistavatele žestidele, kuid tänane tähtede seis viitab julgemale lähenemisele. Üllatage oma partnerit, planeerides ekskursiooni kohta, kus ta pole kunagi varem käinud. Olgu selleks, maaliline matkarada või lähedal asuv omapärane linn, peamine on üllatada armsamat oma läbimõeldud planeerimise ja pealehakkamisega.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope