Armastuse ja suhte horoskoop 08.09.2023.


Jäär: Täna on hea päev,täis romantikat. Elus ootavad teid head üllatused. Olge õnnelikud ja ärge laskuge täna vaidlustesse. Mõned vallalised naised saavad ettepaneku kelleltki, keda nad lähedalt tunnevad. Püsisuhtes inimesed peavad hoiduma kontoriromantikast, kuna on tõenäoline, et teie ja teie töökaaslase vahel võib tekkida säde. See võib teie abieluelu tõsiselt mõjutada.

Sõnn: Täna näete elus palju positiivseid asju. Mõned suhted, mis olid kokkuvarisemise äärel, saavad uue hingamise. Rääkige otse ja see lahendab enamiku probleeme teie elus. Vallalised võivad päeva teisel poolel uue potentsiaalse partneri leida. Tähtede seis on selleks parim. Väärtusta suhet ja ära solva täna armsamat vaidluste ajal.

Kaksik: Teie romantiline elu on tõusuteel ja tänane päev on soodne oluliste armastusega seotud otsuste langetamiseks. Kui olete abielus, ärge sattuge abieluvälisesse suhtesse, kuna see võib muuta pereelu katastroofiliseks. Lähisugulastega võib tekkida probleeme, eriti kui teil on suur perekond. Lahendage kõiki probleeme täna avatud suhtluse kaudu. Vallalised võivad täna kellelegi abieluettepaneku teha ja vajadusel saab suhte ka järgmisele tasemele viia.

Vähk: Teie pühendumus peegeldub teie armuelus. Olge oma tegudes siiras ja väljavalitu reageerib sellele vastavalt. Mõned romantilised suhted, eriti uued, vajavad rahunemiseks aega. Teie vanemad toetavad teie otsust ja ka kooselu on kavas. Vallalised,täna on võimalus sukelduda kohtingumaailma ja tutvuda inimesega,kes teid kõnetab.

Lõvi: Käsitlege kõiki armastusega seotud probleeme küpse suhtumisega. Olge hooliv ja saate täna tagasi kiindumuse. Armuelus toimuvad mõned uued muutused, kuid kõik positiivsed. Väldi täna vaidlusi ning seisa selle asemel reaalsusega silmitsi. Püsisuhtes inimesed peavad hoiduma keelatud suhtest, kuna see võib põhjustada isegi lahutuse. Kui olete juba partneri leidnud, võite julgelt edasi minna ja luua kindlama sideme.

Neitsi: Teie väljavalitu võib olla pisut omandihimuline, mis võib romantilises elus probleeme tekitada. Kui tunnete ennast mürgises suhtes lämbununa, peate sellest mõjuvatel põhjustel välja tulema. Mõned inimesed ei pruugi suhtes positiivseid muutusi näha, kuid ei kaota südant. Vältige täna vaidlusi ja lahendage probleemid enne, kui asjad kuumaks lähevad. Need, kes on abielus, peaksid toetuma teineteisele, et jääda õnnelikuks.

Kaalud: Täna näete oma armuelus palju positiivseid muutusi. Kõik varasemad erimeelsused lahenevad ja teete hea meelega viljakaid tulevasi otsuseid. Teie armastuse kiidavad heaks sugulased ja sõbrad. Mõned õnnelikud naasevad ka vana suhte juurde,pärast seda, kui on endise väljavalituga kõik vanad probleemid lahendanud.Kui olete püsisuhtes vältige kõrvalsuhteid, mis võivad viia ummikusse.

Skorpion: Olete täna väga romantiline ja see tugevdab sidet. Õhus on armastust ja teie kiindumus paneb partneri end mugavalt tundma. Olge täna teineteise päralt ja planeerige isegi romantiline õhtusöök. Ka üllatuskingitus on täna hea variant. Kõik suhteprobleemid lahenevad päeva lõpuks. Mõned üksikud hinged kohtuvad täna erilise inimesega ja see muudab nende elu helgemaks.

Ambur: Armastajatel on täna tore ja armusuhe muutub tugevamaks. Kuid ärge laskuge igasugustesse vaidlustesse, kuna see võib põhjustada hõõrdumist. Teie endine väljavalitu võib olla tülitekitaja ja peate selle probleemi suhtes valvas olema. Need, kes soovivad suhte järgmisele tasemele viia, võivad täna kaaluda ka abiellumist. Mõnes kaugsuhtes võivad tekkida suhtluse puudumise tõttu mõrad.

Kaljukits: Teie romantilises suhtes ei ole suuri probleeme. Kuid mõned inimesed võivad suhetes näha nihkeid, enamasti kergemeelseid. Veenduge, et teie ego ei tasuks kätte Leppige partneriga igas võimalikus punktis kokku ja see tagab suhte tugevamaks muutumise. Mõned paarid ei saa vanematelt pereliikmetelt heakskiitu, mis võib lõppeda lahkuminekuga. See võib olla katastroofiline, kui plaanite tõsist kooselu. Kooselu paarid võivad tõsiselt mõelda pere laiendamisele.

Veevalaja: Olete armuelus hea ja võite veeta partneriga kvaliteetaega. Peate aga tagama, et väljavalitu tunneks end teie seltskonnas mugavalt. Veetke rohkem aega koos tegutsedes, kuid ärge suruge oma arvamust partnerile peale. Andke isiklikku ruumi, mis muudab väljavalitu elu mugavamaks. Ärge süvenege minevikku ja nautige päeva täie energiaga.

Kalad: Täna otsite suhteprobleemidele lahendust. Parim viis kriisi vältimiseks on avameelselt rääkida. Ärge tehke karme kommentaare ja ettepanekuid, mis võivad partneri individuaalsuse kahtluse alla seada. Olge täna suhetes mõistlik. Mõnel üksikul hingel on täna õnn leida kallim. Peate teadma piiri hoolivuse ja omandihimu vahel. Olge suhetes oluliste otsuste tegemisel mõistlik.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope