Armastuse ja suhte horoskoop 08.10.2023.


Jäär: Täna ümbritseb teie suhet omanditunne. On suur tõenäosus, et te mõlemad jõuate selle tõttu, konfliktse olukorrani. Olge oma sõnade suhtes tähelepanelik, sest see võib teie partnerile haiget teha. Kui olete mõlemad juba mõnda aega plaaninud romantilist õhtut, siis võib täna olla selleks hea võimalus. See annaks teile piisavalt aega suhtlemiseks ja omavahelise sideme kasvatamiseks.

Sõnn: Kui teie suhe ei too teile hingerahu, siis võib-olla on teil aeg edasi liikuda. Korduvad argumendid aja ja tähelepanu pärast on teid väsitanud. Võtke päev, et mõelda läbi kõik oma otsuse aspektid. Viimasele otsusele jõudes veenduge, et seate ennast esikohale. Vallalised võivad tunda üksindust. Kuid ärge kaotage lootust, sest teie elu järgmine peatükk on armastuslugu, mida olete alati soovinud.

Kaksikud: Varasemast suhtest õppimine aitab teid palju inimese hindamisel. Vead ei ole mõeldud kordumiseks ja olete õppetunni edukalt läbinud. Võiksite minna täna kohtingule ja peaksite andma potentsiaalsele väljavalitule võimaluse, teile muljet avaldada. Kui olete juba pühendunud suhtes, on tõenäoline, et veedate oma partneriga romantilise õhtusöögi.

Vähk: Teie partner võib teid täna ainulaadsel viisil hellitada ja kiindumusega üle valada. Võite tunda tema poole rohkem tõmmet, nagu oleks teie mesinädalate faas uuesti alanud. Kasutage seda võimalust, et planeerida oma partneriga puhkus ja minna temaga unistuste reisile. Vallalised peaksid kaaslase otsimisel pausi tegema, sest armastus läheneb neile loomulikul viisil.

Lõvi: Jätkuv intiimsuse puudumine teie ja teie partneri vahel paneb teid tundma, et olete teineteisest kaugel. Kui soovite tõesti sama sädet, kui alguses uuesti luua, peate oma partneriga romantilise taaskohtumise planeerima. Kui olete vallaline, võib teie juhuslik kohting täna kujuneda meeldivaks üllatuseks. Asjad kulgevad üsna sujuvalt ja teil võib tekkida soov väljendada oma õnne muu maailmaga.

Neitsi: Kui tunnete, et olete ainuke, kes suhtest kinni hoiab, peaksite oma suhte staatuse üle järele mõtlema. Alustage oma partneriga konstruktiivset vestlust ja süüvige tema väiksema osaluse põhjustesse. Vallalised peaksid mõtlema väljas käimisele inimestega, keda nad peavad atraktiivseks. Nende tähtede seis peegeldab positiivseid sündmusi armuelus.

Kaalud: Hoidke oma agressiivsust partneriga suheldes kontrolli all. Isegi kui teil on halb päev, veenduge, et te ei räägiks sellest vihaga. Suhtlemine on teie jaoks täna võti, et anda partnerile oma mõtetest teada. Kaaluge oma partneriga vestlust privaatselt. Vallalistel on täna lõbus flirtida. Teil võib õnnestuda juhuslikuk kohtamisel armsama leidmine.

Skorpion: Teie armuelu eesmärgid ei pruugi ühtida teie partneri soovidega. Võtke oma partneriga veidi aega maha ja vestelge temaga südamlikult tuleviku üle. Teie tähtede seis ennustab, et asjad lähevad paremaks ja olete mõlemad varsti ühel lainel. Kui olete kaua vallaline olnud, siis kohtate täna kedagi, kes paneb teid tundma vähem üksildasena.

Ambur: Ängistav südamevalu on täna võimalik. Asjad võivad võtta negatiivse pöörde ja piin võib teid mõnda aega ümbritseda. Mõnda aega võite tunda end üksikuna, kuid aja jooksul muutub see paremaks. Keegi uus tuleb teie ellu ja annab teile uue hingamise, mida olete väärt. Kuid ärge hüpake ühest suhtest teise, võtke piisavalt aega tervenemiseks ja laske armastusel tulla enda juurde kõige ootamatumal viisil.

Kaljukits: Kui olete olnud pikka aega vallaline, võite proovida kohtinguäppe. On tugevaid märke, et võite leida inimese, kellega teil tekib ootamatu keemia. Võtke suhet aeglaselt ja nautige kellegi tundmaõppimise protsessi. Pühendunud suhtes inimesed keskenduvad perekondlikele aruteludele, mis annavad võimaluse näha suhet perspektiivis.

Veevalaja: See, et teie partner on majanduslikult edukas, on teid juba mõnda aega mõjutanud. Kadeduse tunne paneb teid mõlemaid tavapärasest rohkem vaidlema. Täna peate hoiduma tülitsemast. Pidage oma partneriga sisukat vestlust, kus väljendate oma halva tuju põhjuseid. Vestlus muudab teid lähedasemaks, kui kunagi varem.

Kalad: Teie ja teie partneri vaheline side paraneb lõpuks. Kasutage päeva, veetes partneriga koos kvaliteetaega. On üsna suur võimalus, et te mõlemad otsustate oma suhte järgmisele tasemele viia. See tooks teie mõlema perele küllusliku õnne. Vallalised peaksid jätkama oma plaanidega läheneda inimesele, kes neile meeldib.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope