Armastuse ja suhte horoskoop 08.11.2022.


Jäär: Lõdvestu ja luba endal kõike praegu tunda. Hiljuti on teie isiklikus elus asjad tõusnud. Planeetide energiad inspireerivad teid nägema elu helgemat külge ja teadma, et kõik on võimalik. Võib-olla mõistate, et leppimine kellegagi, kellega olete lahku läinud, on võimalik. Kui te juba kellegagi kohtute, võite tunda, et olete valmis asju järgmisele tasemele viima.

Sõnn: Mingisugune isiklik side võib teid täna proovile panna. Võimalik, et asjaolud nõuavad teilt rohkem kannatlikkust ja kaastunnet. Võimalik, et teie kaaslane peab mõne allasurutud tunde välja ütlema. Ükskõik milliste väljakutsetega ka silmitsi seisate, saate neist üle, kui olete pühendunud positiivseks ja abivalmis inimeseks.

Kaksikud: Täna võivad teie minevikust ammu unustatud tunded esile kerkida ebasobival ajal. Ärge seiske vastu positiivsele mõjule, mis see tõenäoliselt teie tujule ja väljavaadetele avaldab; selle asemel võtke see omaks. Kuna see võib vabastada teid kiindumusest teie suhete tasemel võite oodata edu kõigis oma kohustustes, eriti romantilistes plaanis.

Vähk: Teil ja teie kallimal on praegu imeline keemia ja te tunnete end rahulolevamalt kui pikka aega ennem. Nagu öeldud, oleks täna suurepärane aeg paluda lõpuks oma kallimat oma elukaaslaseks. Praegu on teie ideed tugevalt heaks kiidetud, arvestades teid ümbritsevaid positiivseid olukordi. Lihtsalt tehke seda kohe; sa oled rahul, et sa seda tegid!

Lõvi:Teie ja teie partner saavutate tihedama vestluse tulemusel sügavama vastastikuse mõistmise. Tunnete end praegu eriti rõõmsalt, kuna teie meel ja süda näivad olevat rohkem sünkroonis. Kuigi tänased tähed võivad inspireerida õhtut linnas, võiksite teie ja teie kaaslane eelistada vaiksemat koosolemist.

Neitsi: Tõenäoliselt on täna hea päev oma erilise inimesega reisile asumiseks. Kohad, kus teie ja teie kallim saate sisukalt vestelda on suurepärased võimalused kohtinguks. Veetke koos aega ja nautige teineteise seltskonda ning mõistke üksteist hästi. Kohvikus aega veeta või koos lõbusõitu pidada – mõlemad sobivad hästi seni, kuni võtate sellest maksimumi.

Kaalud: Täna võib olla päev, mil tugevdate kindlalt suhet, mis on teiega olnud pikka aega. Vähemalt on teil võimalus oma kallimale abieluettepanekut teha või tugevalt vihjata, et soovite oma suhte järgmisele tasemele viia. See vajab natuke tööd, kuid tähistamine on nähtav ilming sisemisest õndsusest, mida te juba jagate.

Skorpion: Võimalik, et mõtlete nüüd, kuidas oma armastuspartnerlust tugevdada. Võimalik, et saate kindlaks teha, kuidas teie partner ja teie saaksite oma praeguses rutiini mõningaid muudatusi teha. Või otsite teie ja teie kaaslane koos mõnda põnevat uut hobi või sihtkohta, kuhu reisida.Kui olete vallaline, võite unistada oma armsama leidmisest.

Ambur: On tõenäoline, et kui teie muud pikaajalised sidemed küpsevad, saate teada põnevaid uusi asju oma elus olevate inimeste kohta. Uuele seiklusele asudes hakkavad õitsema romantilised tunded. Võite leida endale sügavalt köitva inimese,keda te pole kunagi varem kohanud, või võite näha oma praeguses armusuhtes uut aspekti, mis on teile uskumatult atraktiivne.

Kaljukits: Kui soovite oma suhtesse värsket elu sisse puhuda, peate leidma aega, et õppida tundma oma partneri meeldimisi ja mittemeeldimisi, samuti tema mõtteid ja tundeid. Selle tulemusel loote üksteisega tihedamalt sidemeid. Saate seda teha, õppides rohkem oma partneri kohta ja püüdes üksteise emotsioone austada. Pöörake talle kogu oma tähelepanu ja hool.
Veevalaja: Romantilises mõttes on täna teie õnnelik päev. Teie ellu võib siseneda värske ja põnev inimene ning romantilised võimalused avarduvad. Lihtsalt veenduge, et teie süda on õiges kohas ja et teie otsused aitavad teil oma ideaalsele romantilisele partnerile lähemale liikuda. See uus ühendus võib teie mõlema jaoks olla üsna tähendusrikas, nii et andke aega!
Kalad: täna võib olla hea päev oma lähedastega suhtlemiseks, kuid võite olla hõivatud süngemate asjadega. Seda tehes valmistate oma vaimu ette, et keskenduda käsilolevatele ülesannetele. Kui vajate vaikset aega oma mõtete kogumiseks ja mõne loendi koostamiseks, on see OK. Ärge lükake siiski edasi aja veetmist nendega, kes on teile kõige olulisemad.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope