Armastuse ja suhte horoskoop 08.12.2022.


Jäär: Olete armuelu osas oma reeglid määratlenud. Selle asemel, et mõista oma partnerit ja näidata kaastunnet, näitate sageli oma karmi poolt, mis võib tunduda ebaõiglane. Täna valitseb meeleolu, mis soovitab teil oma enesekehtestamise taset pehmendada. Peaksite püüdma teenida inimeste austust, mitte nende hirmu. Siis ja ainult siis saab tõeline armastus areneda.

Sõnn: Täna võid lähedaste sõprade ja perega vesteldes tunda ebatavalist reservatsiooni. Võimalik, et kahtlete oma partneri võimes anda teile aus ja toetav vastus sellele, mida peate väljendama. Oleks parem, kui saaksite olla otsekohene, kui mitte kallimaga, siis vähemalt iseendaga; see ei aitaks probleemi lahendada.

Kaksikud: Võib juhtuda, et tunnete end täna ärevana, sest keegi, kelle olete oma ellu lasknud, ei ole teie usaldust võitnud. On tõenäoline, et tutvusite selle inimesega ootamatult ja selle tulemusena ei saanud te kohe intensiivset reaktsiooni. Täna lihtsalt püüa säilitada rahu ja ära lase muredel ja ärevusel endast võitu saada.

Vähk: Teie eesmärkidele ja püüdlustele keskendub palju kiindumust. Teil võiks kasu olla vaiksest hetkest üksi, et kohaneda. Selle asemel, et uskuda, et otsitud kiindumust saate avastada ainult välismaailmast, on nüüd aeg minna sissepoole. Keskenduge oma sisemisele ettekujutusele ja igatsustele. Isegi see on mõnikord piisav. Uskuge!

Lõvi: Enamasti peab partnerlus, mis tahab ellu jääda, tuginema avatud dialoogiliinidel. Kui teete seda, võivad teie soovid ellu ärgata ja tõusta prioriteetide nimekirja tippu, mistõttu soovite neid tõenäolisemalt oma partnerile väljendada. Kui see tundub üle jõu käiv, proovige kõigepealt oma unistused kirja panna, et saaksite välja juurida need, mis pole tähelepanu keskpunktiks veel päris valmis.

 

Neitsi: Praegu võib olla ideaalne aeg uue sideme loomiseks ja te võite tunda end armununa. Olulise inimesega tutvumine on midagi, milleks sa olid ette määratud. Seevastu võid olla partnerist praegu nii võlutud, et tundub, et ei suuda millelegi muule keskenduda. Hoidke romantilistest fantaasiatest eemale. Tee oma positsioonid ja ootused selgeks.

 

Kaalud: On õige aeg armusuhte jätkamiseks. Võib-olla olete teie ja teie praegune kallim juba mõnda aega kohtamas käinud ja mängite mõttega muuta see täna ametlikuks. Nende tegevuste läbiviimine annab positiivseid tulemusi ja suunab teid õigele teele. Järgige oma instinkte, hoides samal ajal jalad kindlalt maas.

 

Skorpion: Proovige täna anda armastusele uus võimalus. Tahad oma kaaslasele öelda midagi, mida tuleb sõnastada väga osavalt ja tundlikult, kuid sa oled selle pärast närvis. Võib-olla kõhklete oma mõtete jagamisel, kartes tagasilükkamist, kuid kui suudate oma pidurdustest üle saada ja oma tõtt rääkida, avastate, et esile võib kerkida armsaid asju.

 

Ambur: Sinu ülemuslik välimus tõmbab täna edukalt vastassugupoole poole. Veelgi enam, täna märkate, et teid tõmbab kohe iga nutika välimusega inimene, kellega kohtute. Tausta uurides peate olema sõltumatu ja piiranguteta. Kasutage võimalusi sõpradega väljas käimiseks ja õigete inimestega kohtumiseks.

 

Kaljukits: Kui tahad kallimaga ausalt vestelda selle üle, kuidas sa end tegelikult tunned, siis nüüd on õige päev seda teha. Teie pettumus on arusaadav, kuid sellest mitte rääkimine teeb asja ainult halvaks. Kui suudate oma probleemidest end tagasi hoidmata rääkida, võite leida puhkemas uue armastuse, mis aitab teil taastuda.

 

Veevalaja: Teie ja teie partner peate täna teineteisele eriti sümpaatsed olema, kuna üks teist võib olla pisut häiritud kõigest, mida teine ​​hiljuti tegi. Võimalik, et te ei täitnud võetud kohustust või ei vastanud püüdlustele. Pange viga konteksti ja hinnake oma tänast suhtestaatus. Ärge tehke sellest suurt numbrit, kui see tekitab väikest probleemi.

 

Kalad: Keskenduge oma suhte headele asjadele. Teie kaaslane hindaks isegi väikest pingutust teie nimel. Täna on suurepärane päev, et panna oma kaaslane tundma end armastatuna ja hinnatuna. Pidage meeles, et kui imetlete kedagi siiralt, tunneb ta end hästi ja läheb tõenäolisemalt kaugemale sellest, mida ta niikuinii oleks teinud.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope