Armastuse ja suhte horoskoop 08.12.2023.


Jäär: Täna on aeg paljastada oma autentne mina ja soovid oma kallimale. Emotsionaalselt läbipaistev olemine võib alguses tunduda hirmutav, kuid toob tõenäoliselt kaasa enneolematu intiimsuse. Vallalised, te võite silmapiirilt leida põneva armuhuvi. Pidage meeles, et tänane päev on seotud ootamatute üllatustega. Usaldage ennast, ärge jätke ruumi kahtlustele ega hirmudele ning avage oma süda armastuse maagilisele müstikale.

Sõnn: Teie liit romantikasektoris tõotab midagi veetlevat. Õhus on maagiat, mis võib kas vana leegi uuesti süüdata või kellegi uuega sädeme. Mõlemad võimalused võivad sünnitada suuri armastuslugusid. Kuid pidage meeles, et leevendaksite oma entusiastlikke kiindumusi tundlikkusega, et vältida romantiliste keeristormide kontrolli alt väljumist.

Kaksikud: Armastajate planeet Veenus hõljub täna teie romantikamaja ümber. Emotsionaalse sügavuse ja autentse intiimsuse rikastavad hetked, sillutavad teed oma armastatuga lähedasemaks saamiseks. Üksikutel võib olla juhuslikke kohtumisi, mis võivad areneda millekski sügavalt oluliseks. Ka vanade leekide värelused võivad uuesti süttida. Läbipaistvus ja ausus on üliolulised. Empaatiaga kuulamine parandab kulunud niidid ja seob südameid senisest intiimsemalt.

Vähk: Nostalgia ja kiindumus ujutavad teie emotsionaalse areeni täna üle. Teie armulugu võib võtta ettenägematu, kuid ilusa pöörde, süvendades veelgi teie suhte sidemeid. Kui olete vallaline, valmistub armastus hingesugulase või vana leegi näol vapustavalt sisse astuma. Suhtlemisel on täna teie romantilises kohtumises keskne roll, seega ärge hoiduge oma tunnete jagamisest.

Lõvi: Kui olete vallaline, valmistuge põnevaks kohtumiseks, mis võib teie südame põksuma panna. Sädemed võivad lennata siis, kui seda kõige vähem ootate, näidates armastuse lõputuid võimalusi. Need, kes on pühendunud suhtes, võivad eeldada sügavamat sidet oma partneritega. Uuendage oma suhet, korraldage üllatuskohting või kinkige partnerile täna tähistamiseks meene. Avage dialoogid, väljendage oma emotsioone ja püüdke suhtes vastastikuse kasvu poole.

Neitsi: Teie elu romantiline tahk saab maagilise pöörde! Tänased energiad kutsuvad ootamatult romantiliselt suhtlema. Need, kes on juba suhtes, tunnevad enda ja oma partneri vahel uut õhkkonda ja armastust selle puhtaimal kujul. Vallalised võivad täna leida armastust kõige ebatavalisemates kohtades. Avage oma silmad, süda ja meeled. Ärge pidage ühtegi tänast suhtlust tähtsusetuks.

Kaalud: Armastajad võivad märgata romantiliste kohtumiste ja kirglike suhete suurenemist. Need, kes otsivad armastust, kohtuvad potentsiaalse paarilisega, kes on tõenäoliselt nende ideaalne vastand, kuid täiendab nende aurat kaunilt. Abielus inimesed kogevad, et nende partnerid tunnevad ohtralt kiindumust ja mõistmist.Hea oleks planeerida ühine lühireis või romantiline õhtusöök.

Skorpion: Kirgliku inimesena on teie emotsionaalsed sügavused hoomamatud ja täna tundub, et teie armuelu sukeldub neisse joovastavatesse vetesse. Tänane päev võib teie suhtes võimsaid emotsioone esile kutsuda. Pidage meeles, et igal suurel lool on konflikt ja lahendus – mõelge sellele, kui võimalusele näidata oma karismat ja kinnitada oma armastust kirglikumal viisil kui kunagi varem.

Ambur: Tänane tähtede seis loob teie ellu ideaalse keskkonna armastuse ja romantika jaoks. See võib olla ideaalne päev, et näidata oma partnerile, kui väga te teda hindate. Kui olete vallaline, hoidke avatud meelt – juhuslik kohtumine võib viia sisuka suhteni. Isegi armastuses paistab teie tuline isiksus silma. Otsite suhetes alati seiklusi ja ettearvamatust, mis hoiab teie partneri põnevil.

Kaljukits: Tavaliselt hindate armastuses mugavust ja etteaimatavust, kuid midagi metsikut ja taltsutamatut meelitab. Võtke omaks oma ebatavalised soovid, sest see võib viia teid emotsioonide juurde, mida te pole kunagi varem tundnud. Olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud suhtes, võib see kummaline südamelöök teid alguses tasakaalust välja viia.

Veevalaja: Vallalisi ootab ees huvitav ja paljutõotav päev. Tõenäoliselt tärkab sügav romantiline side kellegagi, kes on teie mugavustsoonist täiesti väljas. Võtke seda aeglaselt, vältige ennatlike järelduste tegemist ja nautige potentsiaalselt ümberkujundava armastuse teekonna järkjärgulist avanemist. Paarid võivad olla tunnistajaks sidemete tugevnemisele ühiste tegevuste tõttu, inspireerides värsket austust ja armastust.

Kalad: Väärtustage tänast, põhjaliku enesevaatluse päeva. Sest armastuses pole suuremaid liitlasi, kui mõistmine ja kaastunne. Täna on ideaalne võimalus partneriga oma hingesaladusi jagada. Leiate üllatavaid viise, kuidas teie unistused haakuvad armsama omadega, ületades kauguse südamete ja vaimude vahel. Võtke omaks haavatavus. Avanemine võib tunduda hirmutav, kuid tulemuseks on sügavam side, mis toidab teie mõlema vahelist ühist ruumi.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope