Armastuse ja suhte horoskoop 09.01.2023.


Jäär: Teie praeguse suhte mürgine energia võib hajuda, kui astute sammu tagasi ja vaatate suurt pilti. Võimalik, et te ei suuda negatiivsuse pilvest välja murda ja olete selle asemel keskendunud oma praeguse suhte positiivsete külgede tähelepanuta jätmisele. Leidke jõud olukorraga toimetulemiseks. Selleks, et muuta oma romantiline elu prioriteediks, peate mõtlema kastist väljapoole.

Sõnn: Teie suhtele tuleb kasuks barjääride eemaldamine, kuid peaksite vältima selles protsessis liigset kiirustamist. Teie ja teie kaaslane kogete selle nädala jooksul sideme süvenemist. Kuigi te ei tohiks lasta oma tunnetel enda üle kontrolli saada, ei tohiks te ka välistada võimalust, et see inimene võib olla teie jaoks pikas perspektiivis õige.

Kaksikud: Sul võib olla tunne, et romantika on kõikjal sinu ümber, olenemata sellest, kas oled vallaline või pühendunud suhtes. Kui annate endale mõtlemisruumi ja tegutsemisaega, saate oma tundeid väljendada viisil, mis näitab rohkem tähelepanu ja taipamist. Lõbus on proovida oma väljavalitut üllatada magusa romantikaga. See ei jää märkamata ja seda hinnatakse väga!

Vähk: Võimalik, et sündmused on tavapärasest palju dramaatilisemad. Seetõttu proovige säilitada rahu ja mitte reageerida liiga tugevalt. Kui teie praegune kaaslane leiab teie muredest hoolimata suhtes alati vigu, hoiduge millegi kritiseerimisest enne, kui olete neid kuulnud. Tunnistage oma vigu ja lükake edasine vestlus hilisemaks.

Lõvi: Tervisliku suhte säilitamine nõuab mõlemalt partnerilt enesekontrolli harjutamist ja partnerlusele pühendumist. Keskenduge praegusele ülesandele. Ärge lahake oma seoste igat nüanssi rohkem kui vaja. Sel nädalal on suurimaks ravimiks väike sisekaemus. Mõelge sellele, kuidas teie ja teie partner saate iga päev üksteise elu ja suhteid parandada.

Neitsi: Täna pead sa leidma viisi, kuidas väljuda rutiinist, mis on takistanud sul praeguses suhtes tõeliselt aus olla. Teie edusamme võivad takistada enesekindlus ja ebapiisavuse tunne, mis paneb teid veelgi rohkem tagasi tõmbuma. Parem olla julge isegi siis, kui sind tagasi lükatakse, kui mitte kunagi proovida. Nii et olge tugev ja väljendage kõike, mida soovite, ilma igasuguse hirmuta.

Kaalud: Kätte on jõudnud hetk, mil peate lahkuma oma turvalisest varjupaigast ja pühendama rohkem endast juba olemasolevale ühendusele. Võib-olla eeldasite rahulolevalt, et kõik on korras, kuigi tegelikult pole. Kuid peaksite oma väljavalituga uuesti kokku saama ja kinnitama talle oma lojaalsust ja pühendumust. Väikesed žestid, nagu koos aja veetmine või sagedane helistamine, aitavad ühenduse taastamisele palju kaasa.

Skorpion: Täna on suurepärane võimalus veeta oma kallimaga kvaliteetaega, arutledes samal ajal oma ühiseid tulevikueesmärke. Tõenäoliselt olete teineteist juba mõnda aega tundnud, kuid on aeg hakata mõtlema tulevikule. Peate tegema raskeid valikuid, kuid teie ja teie partner peaksite olema samal lainel. Alustage oma jätkuvatele väljavaadetele aluse panemist kohe.

 

Ambur: Olge oma praeguses romantilises suhtes nii õnnelik kui võimalik. Kui suudate vältida ego lubamist oma suhtesse, siia avastate, et vaidlused hääbuvad ja asenduvad terve vastastikuse imetlusega. Kasutage soodsat aega armastuse näitamiseks ja selle vastuvõtmiseks. Kui oled vallaline ja otsid kaaslast, hoia silmad lahti, sa ei tea kunagi, kes võib sinu teele tulla.

 

Kaljukits: Teadvustage positiivsete nihete omaksvõtmise väärtust. Kui olete pikka aega vallaline olnud, on võimalik, et teil on ees põnevad ajad. Teiste kohalolek võib ärgitada teid mõtisklema ja arutama raskeid küsimusi. Praeguse seisuga ei suuda te isegi aimata selle mõju teie elule täies ulatuses. Ärge mõelge minevikule, vaid vaadake optimistlikult tulevikku.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, võib oma suhtlusvõrgustiku loomine ja enda juurdepääsetavamaks muutmine aidata teil armastust leida. Kui olete pühendunud, mõelge rohkem sellele, mida loodate praegusest ühendusest saada. Jagage oma lootusi ja unistusi oma partneriga. Te mõlemad vajate praegu, et saaksite lihtsalt nautida teineteise seltskonda.

 

Kalad: Ära anna alla oma emotsioonidele ja püüa mitte liiga karm olla. Teie praegune suhe võib siiski olla habras, nii et see pole parim hetk, et sellele suurt emotsionaalset kaalu panna. Las aeg teeb oma tööd ja tugevda seda. Veetke rohkem aega koos,väljaspool tööd ja kodu, et üksteist paremini tundma õppida. Aja jooksul mõistate selle ühenduse väärtust ja seda, mida see teile toob.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope