Armastuse ja suhte horoskoop 09.01.2024.


Jäär: Vallalised, täna on hea aeg partneri otsimiseks. Suhelge ja kohtuge uute inimestega. Proovige midagi, mis teile meeldib, see võib olla teie hetk. Hoidke end valmis ettenägematuteks ühendusteks, mis võib teid üllatada. Kui olete paarisuhtes, võib avatud suhtlemine teie suhtele lisada vürtsi. Sellegipoolest järgige piire ja kinnitage oma partnerile, et olete lojaalne. Ausus on kahtluste ja ebakindluse kõrvaldamiseks hädavajalik.

 

Sõnn: Täna on võimalik uue sideme algus ning sellega kaasnevad uued ootused ja esialgne konarlikkus. Vaatamata ebakindlusele avage oma süda, see suhe võib kasvada kauniks faasiks, kui protsess kulgeb aja ja mõistmisega. Kui olete pühendunud suhtes, pöörduge tagasi ühiste püüdluste ja visioonide juurde, et tulevikku üksteisega joondada. Andke oma suhtele kannatlikkust ja hoolt.

 

Kaksikud: Hellitavad žestid ja hoolivad hetked, määravad täna teie suhte. Teie partner on toe allikas, ta pakub lohutust ja rõõmu, pannes teid tundma täiuslikku tunnet. Looge koos mälestusi ja tugevdage oma sidet. Olge valmis vabalt suhtlema, et vältida võimalikke valesid suhtlemisviise ja tunnistage armastust teie ümber. Võite perekondlike sidemete kaudu edu tunda.

 

Vähk: Otsige täna ühiseid huvisid või tegevusi, millega võiksite koos kaaslasega tegeleda. Jääge uudishimulikuks ja elule avatuks, kuid olge kõigepealt truu iseendale. Kui olete pühendunud suhtes, võtke aega, et arendada oma sidet ja rääkida jagatud kogemustest. Siiski pöörake tähelepanu temperamentsetele kokkupõrgetele. Püüdke suhelda avatult ja ärge algatage konflikte ega vaidlusi.

 

Lõvi: Tänane päev on täis üllatusi ja võib tekitada värske romantilise tule. Olge avatud uutele kontaktidele ja ärge piirduge oma tavapärase ümbrusega. Pühendunud suhte jaoks on täna põhiline kannatlikkus. Põgusad tujud ja väärarusaamad võivad pinged keema ajada. Olge kannatlik ja näidake üles empaatiat. Pidage meeles, et isegi väike erimeelsus võib aidata suhet parandada, kui see on hästi lahendatud. Looge kaasahaaravate vestluste kaudu tugev side.

 

Neitsi: Emotsioonide vaheldumine võib teid täna üllatada. Ootamatutest ühendustest tekkivad sädemed võivad tekitada naudingut või muret. Aktsepteerige emotsionaalsust, sest see võib viia teid millegi väärtuslikuni. Paarisuhe võib täna tekitada tunnete tulva. Tolereerige seda ja teadke, et te mõlemad arenete. Muutused viivad edasi ja teevad teid veelgi tugevamaks. Viige edasi oma tulevikueesmärgid ja nägemus paremaks eluks.

 

Kaalud: Vallalised, kuulake mõjukaid näpunäiteid enda ümber. See võib olla keegi, kes suunab teid armastuse teele. Ärge välistage uusi ühendusi, sest võite kohata kedagi, kes teid huvitab. Laiendage oma arusaama armastusest, kaasates erinevaid vaatenurki. Paarisuhtes olles, pöörduge nõu saamiseks oma pere või sõprade poole. Saadud ideed võivad pakkuda teistsugust lähenemist, et muuta teie ühendus veelgi tugevamaks.

 

Skorpion: Vabastage end vanast valust ja sisenege uude faasi. Olete kutsete vastuvõtmisel spontaanne, see võib esile kutsuda ootamatuid seoseid, mis võivad viia romantikani. Võtke oma kirega seotud tegevustes ühendust, sarnaste vaadetega inimestega. Kui olete pühendunud suhtes, olete väljakutsetele vastupidavam ja see sütitab uuesti sädeme, mis teid kokku tõi. Elustage romantika ühistes tegevustes osaledes.

 

Ambur: Tõsistes suhetes olevad inimesed võivad tänase päeva veeta, tõsiste arutelude ja oma sügavaimate saladuste jagamisega. Väljendage oma partnerile kõiki muresid ja ebakindlust. Intiimsuse taastamine paraneb, kui arendate üksteise vastu vastastikust austust. Vallalised inimesed, on aeg jätta hüvasti minevikuhaavadega ja vaadata elule teise pilguga. Olge avatud ja vastuvõtlik teid ümbritsevale positiivsele energiale.

 

Kaljukits: Võtke teadmiseks väikesed lahkarvamused, mis võivad tekkida ja teile ärevaid hetki tekitada. Ärge unustage, et erinevus suhetes on normaalne. Selliste probleemide lahendamiseks on oluline keskenduda tõhusale dialoogile ja kompromissidele. Pidage seda võimaluseks, mis parandab teie suhet kasvu ja mõistmise kaudu. Vallalised, olge seiklushimulised ja looge sidemeid. Üllatav kohtumine võib lõppeda väärtusliku suhtega.

 

Veevalaja: Kui olete vallaline, võite otsida isolatsiooni, et keskenduda oma isiklikule arengule. Võtke seda kui õnnistust ja kasutage seda oma tõelise mina avastamiseks. Pidage meeles, et vajate privaatsust ka vestlusringides. Võite kohata huvitavat inimest, keda te kunagi tulemas ei näinud, kuid liikuge aeglaselt ja veenduge, et olete ühilduv. Pühendunud suhtes inimesed peaksid lahendama konflikte avatuse ja kannatlikkusega.

 

Kalad: Täna avastage eneseavastamise uus tase. Ärge kartke uusi olukordi, mis võivad tuua võimalusi ja põnevaid kohtumisi. Parem on kuulata oma sisemisi mõtteid, sest need võivad aidata luua uut sidet, mis toob edu. Ärge unustage, et teid peaks armastama sellisena, nagu te olete. Kui olete pühendunud suhtes, toovad teie pingutused partnerile rõõmu ja rahulolu, tugevdades teie liitu.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope