Armastuse ja suhte horoskoop 09.02.2023.


Jäär: Täna on hea päev keskenduda oma armastusele ja suhetele. Sind ümbritseb palju positiivset energiat, seega on õige end avada ja oma partneriga suhelda. Kui olete vallaline, on see ka parim aeg ennast väljendada ja uute inimestega kohtuda. Ole avatud uutele võimalustele ja ära karda riske võtta. Usalda oma intuitsiooni ja järgi oma südant.

Sõnn: Kui oled vallaline, võid tunda tõmmet kellegi poole, kes on sinust vanem ja kogenum. See on hea aeg oma võimaluste uurimiseks ja uutele kogemustele avatud olemiseks. Kui olete suhtes, võite avastada, et teie partner on tavapärasest nõudlikum. Kui aga mõlemad keskendute väljendamisele ja suhtlemisele, võib see olla intiimsuse periood.

Kaksikud: Kui olete vallaline, ei pruugi te täna armastust tunda. Sulle võib tunduda, et sind ignoreeritakse või et partner on oma eluga hõivatud. Kuid ärge laske sellel,end alt vedada! Kui olete suhtes, võite teie ja teie partneriga tülitseda rohkem kui tavaliselt või lihtsalt ei saa läbi. Siiski, ärge heitke lootust! Asjad lähevad lõpuks paremaks.

Vähk: Tähed on joondatud teie kasuks ja te võite oodata ainult head. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi uue ja põnevaga, kes võib potentsiaalselt olla teie hingesugulane. Kui sul on juba suhe, lähevad asjad edukalt ja tunned end oma partneriga lähedasemana, kui kunagi varem. Igal juhul on täna päev armastuse nautimiseks ja tähistamiseks!

Lõvi: Need, kes on suhtes, peaksid täna oma partnerit eelistama. Näidake talle, et hoolite, ja investeerige kindlasti oma suhtesse. Mõelge erinevatele viisidele, kuidas saate näidata oma armastust ja tunnustust teise inimese vastu. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda kellegi erilisega. Olge siiski valvel, sest mängus võivad olla mõned varjatud eesmärgid.

 

Neitsi: Tähtis on, et oleksid täna oma partneriga avatud ja aus. Esitage oma tunded ja soovid selgelt ja otse. Kui teil on midagi südamel, rääkige see kindlasti välja. Kui olete vallaline, võite kohtuda kellegi erilisega, kes paneb teid mõtlema väljaspool kasti. Mõlemal juhul on täna edu võti ausus.

 

Kaalud: Avage end uutele kogemustele. Kui olete vallaline, võite avastada tunded kellegi vastu, kes on teie tavapärasest tüübist väga erinev. See inimene võib olla erinevast kultuurist või taustast ning tal võib olla uusi intrigeerivaid ideid, mida teiega jagada. Kui olete suhtes, võib teie partner teid üllatada entusiasmiga, et midagi uut proovida.

 

Skorpion: Täna on hea päev oma positiivset suhtumist armastuses,ellu viia. Kui olete vallaline, minge välja ja suhelge. Sa ei tea kunagi, kellega võid kohtuda. Kui olete suhtes, proovige oma partneriga sügavamal tasandil ühendust luua. Veetke koos kvaliteetaega tehes midagi, mis teile mõlemale meeldib. Kui teie partner tunneb end veidi kurvana, proovige teda lohutada ja rõõmustada.

 

Ambur: Võib-olla tunnete end suhtes pisut lämbununa ja vajate aega iseendale. Oluline on sellest oma partnerile teada anda. Kui suudate austada üksteise vajadusi, oma ruumi järele, muudab see teie suhte ainult tugevamaks. Võtke aega enda ja oma partneriga ühenduse taastamiseks, tegeledes tegevustega, mis panevad teid mõlemad lõdvestunult tundma.

 

Kaljukits: On suurepärane aeg oma lähedastega ühenduse loomiseks, sest praegu loodud sidemed on püsivad. Kasutage võimalust näidata neile, kui väga te neid armastate ja hindate. Nüüd on ka hea aeg rääkida oma pere tulevikuplaanidest või unistustest. See võib aidata teie kõigi vahel sügavamat mõistmist ja lähedust tuua.

 

Veevalaja: Oma vajaduste ja soovide jagamine on oluline, olenemata sellest, kas olete vallaline või kiindunud. Kui olete segaduses, mida peaksite oma suhtest ootama, rääkige sellest oma partneriga. Need, kes pole abielus, peaksid kasutama seda aega, et saada tõeliselt tuttavaks kellegagi, keda nad huvitavad. Asjade avatuse ja aususe hoidmine on täna esmatähtis.

 

Kalad: Kui oled vallaline, võid tunda end lähedasena kellegi vastu, kes on väga isetu ja andev. See inimene võib olla helde oma aja, energia ja emotsioonide osas. Kui olete suhtes, võite sina ja su partner avastada, et annate teineteisele rohkem kui tavaliselt. Veenduge, et olete mõlemad oma tulevikuootuste osas samal lainel.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope