Armastuse ja suhte horoskoop 09.02.2024.


Jäär: Võtke täna omaks mõned helgemad armastuse hetked. Te tunnete intensiivsust ja hetki, mida armastate pikka aega. Mõned õnnelikud inimesed naasevad vana suhte juurde, mis toob tagasi armastuse. Mõned üksikud hinged võivad kohtuda erilise inimesega, et väljendada oma tundeid. Need, kes soovivad suhte järgmisele tasemele viia, võivad täna kaaluda ka abiellumist.

Sõnn: Väljendage armastust ilma takistusteta. Teie partner nõuab armuelus rohkem aega ja ruumi ning olge nõudmiste suhtes tundlik. Väärtustage inimest ja vältige ebameeldivasse, varasemasse ellu süüvimist. Täiendage oma väljavalitut teiste ees, mis tugevdab teie vahelist keemiat. Üksikutel inimestel on võimalus partner leida. Kohtute täna reisil või ametlikul üritusel kellegi erilisega. Need, kes soovivad suhte järgmisele tasemele viia, võivad täna kaaluda ka kooselu.

Kaksikud: Vaadake täna suhetes armastuse voolu. Teie mõlema vahel tekib tugev side. Väljendage oma emotsioone vabalt ja hoolitsege ka selle eest, et te ei kahjustaks oma väljavalitu tundeid. Abielus inimesed peaksid kontoriromantikast eemale hoidma. Teie endine leek võib ellu tagasi tulla ja see võib teie armastuse uuesti süüdata. Üksikutel inimestel on täna õnn leida armastatu.

Vähk: Teie suhe saab olema hea ja täna suuri muutusi ei juhtu. Olge tundlik väljavalitu vajaduste suhtes. Ärge kõhelge ettepanekut teha, sest võite saada positiivse vastuse. Päeva teisel poolel võib juhtuda mõni kokkupõrge aga teil õnnestub need lahendada, ilma et see suhet oluliselt mõjutaks. Vältige kolmanda isiku sekkumist oma isiklikku ellu, mis võib samuti probleeme tekitada.

Lõvi: Vältige suhetes vaidlusi. See on ülioluline, sest väljavalitu saab mõnest väitest valesti aru, põhjustades tõsiseid ebameeldivusi. Teie endine väljavalitu võib olla tülitekitaja ja peate selle probleemi suhtes valvas olema. Need, kes soovivad suhte järgmisele tasemele viia, võivad täna kaaluda ka abiellumist. Mõni inimene, kes hiljuti lahku läks, leiab uue armastuse. Teie suhet toetavad ka teie lähedased.

Neitsi: Nautige täna romantikat. Lahendage minevikuvaidlused ja veetke rohkem aega koos. Jagage nii häid kui halbu emotsioone. Vanemate heakskiit on trump teie suhtele. Täna võite mõelda ka pere laiendamisele. Kuigi teie endine leek võib püüda teiega ühendust luua, peavad abielus inimesed seda vältima, kuna pereelu satub ohtu.Olge täna loov ja pakkuge partnerile erilisi emotsioone.

Kaalud: Teil on täna õnn leida armastus. Vallalised saavad kohtingu ettepanekule positiivse vastuse. Olles tööalaselt hõivatud, on oluline leida aega ka lähedaste jaoks. Täna on parim aeg viia oma partner romantilisele õhtusöögile või teha üllatuskingitusi. Toetuse saamiseks võite oma väljavalitut ka vanematele tutvustada. Mõned väikesed egod põhjustavad täna hõõrdumist, millega peate tegelema.

Skorpion: Teie armuelus on täna positiivseid muutusi. Võite saada sõprade toetuse ja enamik paare võtab suhtes uue suuna. Mõned inimesed, kes on abielus, näevad elus uut perspektiivi, pakuvad oma abikaasale emotsionaalset tuge ja veedavad ka rohkem aega koos. Vallalised võivad eeldada, et leiavad kellegi reisides, üritusel või pidutsedes.

Ambur: Teie suhetes võib päeva esimesel poolel esineda väikesi hõõrumisi. Kuid haarake initsiatiiv probleemide lahendamiseks. Väärtustage armusuhet ja ärge suruge oma kontseptsioone täna partnerile peale. Olge vaidlustes ettevaatlik, sest väljavalitu võib mõnest väitest valesti aru saada. Mõnes kaugsuhtes tekivad suhtluse puudumise tõttu mõrad. Rääkige rohkem ja tundke kiindumust, et muuta päev produktiivseks.

Kaljukits: Olete oma armuelus õnnelik. Ja see peegeldub igas tegevuses. Tänane romantiline õhtusöök on hea mõte abielu üle arutada. Tutvustage väljavalitut perele, et teda aktsepteeritaks. Abielus inimestel on täna hea aeg, et arutada pere laiendamist. Vallalised inimesed või need, kes hiljuti lahku läksid, tunnevad rõõmu teadmisest, et teie ellu astub uus inimene.

Veevalaja: Väljendage kirge nii tegude, kui sõnadega. Teie väljavalitu eelistab, et veedate rohkem aega koos. Kaugarmumised nõuavad tõhusat suhtlemist. Mõni armusuhe võib täna isegi lõppeda. Võite kogeda armusuhtes omandihimu ja kui leiate, et see ületab piire, pange suhtele punkt. Täna on hea mõelda pere laiendamisele.

Kalad: Täna peaks teie suhtumine olema positiivne ja peaksite astuma samme armusuhtes olemasolevate probleemide lahendamiseks. Teie väljavalitu võib teid provotseerida, kuid ärge langege sellesse lõksu. Selle asemel käsitlege seda kriisi diplomaatilisel viisil. Hoidke ego armusuhtest eemal ja veetke rohkem aega koos tuleviku üle arutledes. Endise leegiga leppimine pole hea mõte, kui olete abielus.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope