Armastuse ja suhte horoskoop 09 03.2023.


Jäär: Erimeelsused rahaasjades nõuavad täna selget arutelu.Te võite oma kodus märgata võimsuse dünaamikat, eriti mis puudutab raha ja muude varade jaotamist. Võimalike erimeelsuste lahendamiseks on vaja palju edasi-tagasi andmist ja võtmist. Kui soovite, et teie suhe õnnestuks, rääkige avameelselt ja ausalt finantsjuhtimisest.

 

Sõnn: Teie suhe toob tõenäoliselt rahulolu ja selle edenemine on täna stabiilne. Valitseb kergustunne ja kaldute suhetes rohkem vastutust võtma. Tulemuse magusus on rahuldav tasu kõigi varasemate pingutuste või raskuste eest, millega olete kokku puutunud. Usu,sinu pühendumus tasub end positiivselt ära ja sa naudid harmooniat.

 

Kaksikud: Täna tuleb väljakutseid pakkuv päev, sest nii teie isiklik kui ka armuelu nõuavad palju tähelepanu ja pingutust. Oluline on läheneda nendele nõudmistele oma parima võimaliku jõupingutusega, sest see aitab teil suhteid tugevdada ja stabiilsust luua. Võtke vastu päevaprobleemid, kui võimalused kasvada ja areneda nii üksikisikuna kui ka suhetes teistega.

 

Vähk: Viimasel ajal on sul partneriga koosviibimine olnud etteaimatav ja üksluine. Oma armuelu täiustamiseks peate oma suhtlusse spontaansust süstima. Emotsionaalse läbipaistvuse suurendamine toob kaasa sügavama sideme. Raputage rutiini, soovitades uusi tegevusi või uurides kaardistamata territooriumi. Mugavustsoonist välja murdes puhud oma suhtele uue elu sisse.

 

Lõvi: On tavaline, et teie veendumused erinevad teie partneri eelistustest ja nende arvamuste eiramine võib põhjustada konflikte. Täna võite sellise olukorraga kokku puutuda. Lähenege sellele rahuliku ja avatud meelega. Võtke aega, et mõtiskleda lahkarvamuste põhjuste üle. Pea meeles, et erimeelsused ei pea tingimata lõppema tuliste vaidlustega, need võivad olla võimalus kasvuks ja kompromissideks.

 

Neitsi: Järgmiste päevade monotoonsuse murdmiseks, miks mitte vürtsitada asju koos oma partneriga, lubades endale põneva seikluse? Avastage uusi kohti või proovige seiklustegevusi, et lisada oma ellu põnevust. Teise võimalusena esitage üksteisele väljakutseid intellektuaalselt stimuleerivate mängude abil või lihtsalt lõõgastuge hubasel filmiõhtul. Laske rutiinist lahti ja võtke omaks ootamatused, et luua meeldejäävaid hetki.

 

Kaalud: Kui olete vallaline, on täna hea aeg välja tulla ja suhelda. Peol või seltskonnaüritusel osaledes võite kohtuda kellegi erilisega. Ole sina ise ja lase oma võlul läbi paista. Hoidke avatud meel ja ärge olge liiga valiv. Kui olete pühendunud suhtes, võib teil oma partneriga tekkida mõningaid lahkarvamusi, kuid avatud ja ausa suhtlemisega saate leida lahenduse, mis sobib teile mõlemale.

 

Skorpion: Olge avatud uuele romantikale, kuid püsige kindlasti maa peal ja vältige emotsioonide käest ära laskmist. Pühendunud partnerite jaoks on täna hea päev keskenduda oma suhte praktilistele aspektidele. Tehke koos tulevikuplaane, olgu selleks siis ühine puhkus või pikaajaline eesmärk, mida te mõlemad saavutada soovite. Motiveerige üksteist oma seisukohti jagama ja väljendama.

 

Ambur: Kui tunnete end viimasel ajal emotsionaalses madalseisus, on täna ideaalne päev, et asjad ümber pöörata ja uuesti armastust tundma hakata. Minge välja ja nautige kellegi erilise seltskonda. Kui teil on suhe, võite tunda, end partneriga rohkem seotuna,kui kunagi varem. Hoidke suhtlust sujuvalt ja suudate oma suhetes sädet säilitada.

 

Kaljukits: Täna võid tunda oma suhtes uuenenud kirge ja põnevust. See võib olla tingitud ühisest huvist või tegevusest, mis teile mõlemale meeldib või on see sügavama emotsionaalse sideme tulemus, mille olete aja jooksul loonud. Mis iganes põhjus ka poleks, toitke kindlasti seda vastleitud sädet ja nautige sõitu. Jäädvustage need hetked ja ammutage neist inspiratsiooni.

 

Veevalaja: Ära ignoreeri täna oma suhetes hoiatavaid märke, kuna need võivad kaasa tuua tõsisemaid probleeme. Olgu selleks lahkarvamus oma partneriga või kokkupõrge oma vanematega, konflikt tõenäoliselt eskaleeerub ja tekitab teie isiklikus elus kaose. Võtke viivitamatult meetmed probleemide lahendamiseks, enne kui need kontrolli alt väljuvad ja teie heaolu kahjustavad.

 

Kalad: Valmistuge täna fantastilisteks uudisteks, kuna teie hiljutised jõupingutused suhte parandamiseks on viimaks andnud hämmastavaid tulemusi! Astuge positiivsuse lainele, kuna teie ja teie partneri vaheline õhkkond on drastiliselt paranenud. Kuid see on alles algus – sellel uuel ja täiustatud rajal püsides avastate igavese õndsuse salaretsepti. Nii et jätka samas vaimus.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope