Armastuse ja suhte horoskoop 09.03.2024.


Jäär: Otsige imelisi hetki armastuses. Esineb väiksemaid probleeme, mida peate parandama. Olge tundlik oma väljavalitu vajaduste suhtes ja veetke ka rohkem aega koos. Teie suhtumine on elus ülioluline ja teie väljavalitu on mõistev inimene. Romantiline õhtusöök või üllatuskingitus on lihtne viis suhet tugevamaks muuta. Teie lähedased kiidavad armastuse heaks ja võite arutada ka suhte uuele tasemele viimist.

Sõnn: Olge vaidlustes ettevaatlik. Võib juhtuda ebameeldivaid vestlusi, mis võivad armusuhet tõsiselt mõjutada. Peaksite olema ettevaatlik, et mitte oma emotsioonidega haiget teha ega solvata. Vältige mineviku väljakaevamist ja veetke rohkem aega koos, tuleviku üle arutledes. Planeeri sel nädalavahetusel puhkus, kus saate aega emotsioonide jagamiseks. Mõned armuafäärid muutuvad mürgiseks ja peate sellele lõpu tegema.

Kaksikud: Otsige rohkem võimalusi armastuse väljendamiseks. Täna on hea meel avada ennast. Vältige vaidlusi isegi siis, kui teil on lahkarvamusi. Suhet toetab perekond, sealhulgas vanemad. Võite täna ka endise armsamaga kokku puutuda, mis võib vana afääri uuesti elama panna. Abielus inimesed, olge ettevaatlikud ja ärge seadke oma pereelu ohtu.

Vähk: Õnnelik ja tugev romantiline suhe on teie kaardil. Toetage armsamat igas tööalases ja isiklikus ettevõtmises. Täna saate oma partnerilt kiindumuse. Üllatuste tegemine aitab suhet elavdada. Võite täna ettepaneku teha ja tulemus on positiivne. Sidemete tugevdamiseks võite planeerida ka nädalavahetuse reisi. Kontoriromantika võib probleeme tekitada.

Lõvi: Ärge laske egodel suhetes asju ajada ja rääkige selle asemel armastuse keelt. Olge hea kuulaja ja avaldage oma partnerile kiindumust. Suhtlemine on suhte võtmetegur ja armsama jaoks tuleb aega leida. Ärge suruge väljavalitule oma arvamust peale, vaid väärtustage hoopis partneri ettepanekuid. Täna on hea isegi abielu üle arutada. Need, kes olid hiljuti lahku läinud, leiavad päeva teisel poolel endale huvitava inimese ja sellest võib kujuneda uus suhe.

Neitsi: Otsige loomingulisi viise armastuse väljendamiseks. Sinu kallim eeldab, et jätaksid armastuse jaoks aega. Võite istuda koos, et arutada tulevikku. Samuti võite teha plaani nädalavahetuse puhkuseks. Suhtlemisel tuleb olla avatud ega tohiks partneritele arvamusi peale suruda. Lahendage minevikuprobleemid ja vältige ebameeldivaid vestlusi. Teie vanemad kiidavad armusuhte heaks.

Kaalud: Vallalistel on õnn kohtuda kellegi erilisega. Uus inimene astub ellu reisides, kontoris, pereüritusel või pidutsedes. Positiivse vastuse saamiseks võite teha ettepaneku päeva teisel poolel. Need, kes on hiljuti armunud, peaksid oma partneriga rohkem aega veetma, et üksteist hästi tunda. Mõned armusuhted on mürgised ja võite tunda end lämbununa. Mõjuvatel põhjustel on hea suhtest välja tulla.

Skorpion: Kohtute täna kellegi põnevaga. Tekib kuuluvustunne, mis kandub üle täielikuks armusuhteks. Mõned inimesed naasevad ka pärast endise väljavalituga leppimist, vana armastuse juurde. Abielupaarid peavad aga tagama, et ei kahjustaks abielu. Kaugarmumised vajavad rohkem suhtlemist ja mõned suhted viivad lahkuminekuni. Suhtes on ülioluline vältida vaidlusi ning anda väljavalitule isiklik ruum ja vabadus.

Ambur: Täna on hea ennast väljendada. Kuna romantika tähed on tugevamad, saab teie ettepanek positiivse vastuse. Säilitage suhtes tempo ja andke partnerile ruumi, sest see aitab suhet tugevdada. Tutvustage väljavalitu täna perele. Romantiline õhtusöök, millele järgneb öine sõit, on hea mõte emotsioonide jagamiseks. Mõned naised naasevad ka vana suhte juurde. Abielus inimesed ei tohi siiski teha midagi, mis võib mõjutada nende abielu.

Kaljukits: Armuelus saab olema õnne. Vaatamata väikestele lahkhelidele armuelu esimeses osas, läheb suhe tugevaks. Samuti ei tohiks oma mõtteid teisele inimesele peale suruda, vaid tuleb anda täna vabadus mõelda ja tegutseda. Vallalised ei tohiks täna abieluettepanekut teha ja päev ei sobi ka partnerit vanematele tutvustamiseks. Kaugarmumised nõuavad rohkem suhtlemist ja reisil olevad inimesed peavad kallimaga telefoni teel rääkima.

Veevalaja: Hoidke täna pea selge, kuigi teie hinges võib olla kaos. Isegi kui teil võib tekkida kiusatus sattuda draama või segajate hulka, hoidke silm valvel. Eesmärk õigustab vahendeid, kui pühendate suurema osa oma ajast ja energiast tööle. Ärge olge nii mähkunud kontoripoliitikasse ega kuulujuttudesse, keskenduge oma tööle ja eesmärkidele.

Kalad: Iusat päeva romantika mõttes. Vallalised või need, kes olid hiljuti lahku läinud on õnnelikud, kui kohtuvad kellegi erilisega. Saate väljendada tunnet ilma pärssimiseta. Need, kes on suhtes, peavad olema romantilised, kuid küpsed. Väärtusta väljavalitu arvamusi ja otsusta ka tuleviku üle. Mõned inimesed kihluvad.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope