Armastuse ja suhte horoskoop 09.04.2023.


Jäär: Sa alustad päeva enesekindluse ja sarmiga, mis muudab su teiste jaoks vastupandamatuks. Sinu loomulik karisma on täielikult nähtav ja sul pole raskusi võimalikele romantilistele huvidedele tähelepanu tõmbamisega. Kui olete vallaline, võite sattuda sotsiaalsesse keskkonda, kus kohtate kedagi, kes teis huvi äratab. Kui olete pühendunud suhtes, tõmbab partnerit teie seiklushimuline vaim.

Sõnn: Kas plaanite oma suhte järgmisele tasemele viia? Täna on soodne päev elukestva kohustuse võtmiseks. Energiad on head, mis toetavad kestvaid ja tähendusrikkaid partnerlussuhteid ning võite tunda end valmis, astuma oma suhetes olulist sammu edasi. Usalda oma instinkte ja järgi oma südant ning võid avastada, et armastus õitseb kõige ootamatumal viisil.

 

Kaksikud: Täna on armastus teie jaoks õhus! Kui päev algab, võite kohata inimest, kes on alati olnud sõber, kuid nüüd tekitab romantilist huvi. Kui oled pühendunud suhtes,võid tunda äkilist tungi uut hobi uurida või tegeleda tegevusega, mis sind erutab. See võib olla partneriga ühine huvi või midagi, mida olete tahtnud üksi proovida. Võtke omaks see seiklusvaim ja laske oma uudishimul teed juhtida.

 

Vähk: Täna ole ettevaatlik,ära püüa olla omandihimuline või kangekaelne. Võite tunda tugevat tungi oma partneri külge klammerduda ja oma kontrolli saavutada. Oluline on meeles pidada, et armastus ei seisne omamises, vaid vastastikuses austuses ja usalduses. Andke oma partnerile vabadus end väljendada ja säilitada oma individuaalsus. Väldi tarbetuid vaidlusi või võimuvõitlust ning keskendu selle asemel tasakaalustatud suhte loomisele.

 

Lõvi: Kui tunnete end seiklushimulisena, võtke omaks kõik uued leitud sidemed. Ütle jah spontaansetele kutsetele. Kohviku kohting või pargis jalutamine on inspireeriv.Nende Lõvi-armunute jaoks, kes on juba pühendunud suhetes, on tänane päev,kirgede uuesti süttimiseks. Teie suhe saavutab kindlasti uued intiimsuse kõrgused. Üllata oma partnerit žestiga, mis ta jalust rabab.

 

Neitsi: Päeva edenedes võid leida end meenutamas varasemaid romantilisi kohtumisi või igatsust, kaotatud armastuse järele. On okei, kui tunnete nostalgiat, kuid pidage meeles, et püsiksite hetkes ja hindaksite armastust, mis praegu teie elus on. Mineviku üle mõtisklemine võib takistada teil rõõmu täielikult kogemast. Kasutage oma sisemist sensuaalsust ja väljendage oma soove ümbritsevatele.

 

Kaalud: Tänane energia on sisekaemuslik. Võtke aega, et mõtiskleda selle üle, mida te romantilises partneris tõeliselt hindate. Millised omadused on sinu jaoks olulised? Millised on teie suhte eesmärgid? See teadlikkus aitab teil meelitada oma ellu õiget armastust. Kui olete pühendunud suhtes, võtke oma armuelus omaks spontaansus. Üllata oma partnerit, see võib olla nädalavahetuse puhkus või ka võluv õhtusöök.

 

Skorpion: Võite sattuda kellegi intrigeeriva ja salapärase inimese vaatevälja. See võib olla keegi, kellel olete mõnda aega silma peal hoidnud.Täna võib toimuda juhuslik kohtumine kütkestava võõraga. Kui olete pühendunud suhtes, olge valmis üheks põnevaks päevaks oma partneriga. Teie emotsionaalne side süveneb ja teie füüsiline lähedus jõuab uutesse kõrgustesse. Sädemed lendavad, kui avastate koos uusi naudinguvaldkondi.

 

Ambur: Kui teie suhetes on olnud lahendamata probleeme, on tänane päev nende arutamiseks ideaalne. Teie emotsionaalne intuitsioon ja oskus suhelda sügavuti ja tundlikult aitavad teil ületada kõik raskused ja tugevdada sidet oma partneriga. Avage oma süda ja väljendage soove enesekindlalt ning vaadake, kuidas teie suhe tõstab armastuse ja mõistmise,uutele kõrgustele.

 

Kaljukits: Olge tähelepanelik oma partneri tunnete ja vajaduste suhtes. Vältige liigset otsekohesust või kriitilist suhtumist, kuna see võib tekitada arusaamatusi. Kasutage oma taktitunnet ja diplomaatiaoskusi, et navigeerida tundlikel teemadel,armu ja kaastundega. Pidage meeles, et tõhus suhtlemine hõlmab nii rääkimist kui ka kuulamist, seega andke kindlasti oma partnerile ruumi mõtete ja tunnete jagamiseks.

 

Veevalaja: Teie armuelu on täna kesksel kohal ning kosmilised energiad õhutavad teid omaks võtma oma unikaalsust ja laskma ekstsentrilisusel särada. Olge valmis ootamatuteks romantilisteks üllatusteks ja põnevateks uuteks sidemeteks, mis võivad teid jahmatada, kuid kindlasti köidavad! Kui olete pühendunud suhtes, uurige uusi kogemusi ja lubage tavapärasest rutiinist vabaneda.

 

Kalad: Suhtes olevad inimesed, oodake, teie partneri kiindumusžestid rabavad teid. Alates üllatushommikusöögist voodis ja lõpetades südamliku armastuse noodiga – teie kaaslane väljendab teie vastu armastust. Kui olete vallaline, hoidke täna silmad lahti, sest võimaliku hingesugulasega võib tulla vapustav kohtumine. See võib olla juhuslik või kellegi poolt planeeritud.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope