Armastuse ja suhte horoskoop 09.05.2023.


Jäär: Täna otsite innukalt partnerit, kes ergutab teie meeli ja avardab silmaringi. Soovite leida kaaslast, kes julgustab teie teadmistejanu ja aitab arendada teie isiklikku kasvu. Kui olete pühendunud suhtes võib ühine haridustee või vaimsele rännakule asumine süvendada teie sidet ja tugevdada püsisuhet.

 

Sõnn: Vallalised võivad kokku puutuda potentsiaalse armuhuviga,inimesega kellel on salapära. Ta võib sind võluda oma sügavuse ja intensiivsusega. Kui teil on suhe, on praegu hea aeg uurida suhte sügavust partneriga. Oma haavatavuste avamine võib tugevdada teie sidet ja tuua teid üksteisele lähemale. Ärge unustage kuulata tähelepanelikult oma partnerit.

 

Kaksikud: Kui olete pühendunud suhtes on see ideaalne aeg, et hinnata oma partnerluse tasakaalu ja vastastikkust. Vaadake lähemalt, kuidas teie ja teie kallim suhtlete, üksteist toetate ja väljakutsetes navigeerite. Kui olete vallaline, olge avatud uutele tutvustele ja uurige tähenduslike suhete potentsiaali. Pöörake tähelepanu oma suhtlusele teiste inimestega ja usaldage oma intuitsiooni partneri leidmisel.

 

Vähk: Tõenäoliselt tunnete täna muret oma partnerluse igapäevase toimimise pärast, nagu jagatud vastutus, suhtlemine ja üldine stabiilsus. See on hea aeg tegeleda väiksemate probleemidega,mis võisid teid häirida. Paarid peaksid töötama oma ühiste eesmärkide nimel. Kui olete vallaline, leidke oma emotsioonidele tervislikud väljundid, nagu näiteks päeviku pidamine või usaldusväärse sõbraga rääkimine.

 

Lõvi: Loovus on täna teie romantilistes otsingutes esikohal. Võite avastada, et emotsioonide väljendamine kunstiliste ettevõtmiste kaudu süvendab sidet, mida jagate oma partneriga. Kaaluge kohtinguõhtu planeerimist, kus saate osaleda ühises loomingulises projektis, nagu maalimine, kirjutamine või tantsimine. Kui olete vallaline, soosivad energiad täna põnevaid kohtumisi ja võimalust, et teie ellu võib siseneda uus armastus.

 

Neitsi: Teie emotsionaalne tundlikkus on täna kõrgendatud, mis julgustab teid kuulama oma sisehäält. See sisemine juhendamine aitab teil orienteeruda kõigis teie suhetes tekkida võivates väljakutsetes või kahtlustes. Häälestades oma emotsioone ja usaldades oma instinkte, saate teha tarku otsuseid, mis parandavad teie armuelu. Võtke omaks oma suhete puudused ja mõistke, et tõeline armastus nõuab aktsepteerimist.

 

Kaalud: Otsige endas tundeid ja soove,et neid selgelt ja armulikult sõnastada. Teie käsitlus võimaldab teil väljendada oma kiindumust ja teie suhetes tekkida võivaid muresid või probleeme. Kui olete vallaline, on see suurepärane aeg seltskondlikuks tegevuseks ja oma suhtlusringi laiendamiseks. Võite kohtuda kellegi erilisega,kas ühise sõbra, seltskondliku koosviibimise või isegi veebiplatvormide kaudu.

 

Skorpion: Kui teie armuelus tekivad täna konfliktid, võib see tuleneda teie emotsionaalsete vajaduste ja materiaalsete soovide kokkupõrkest. Astuge samm tagasi ja hinnake, mis on teie jaoks tõeliselt oluline. Pidage meeles, et armastust ja õnne ei saa mõõta materiaalse varaga. Otsige sügavamat ühendust, mis läheb kaugemale rahalistest kaalutlustest ja seadke esikohale emotsionaalne heaolu. Mõelge oma enesehinnangule ja olge avatud sügavatele emotsionaalsetele sidemetele.

 

Ambur: Olge tähelepanelik, et te ei kaotaks ennast hetke kirefoonil ära. Võtke aega, et hinnata, kas see side, mida tunnete, on ehtne või lihtsalt põgus vaimustus. Usaldage oma intuitsiooni, mis juhendab teid õigete otsuste tegemisel. Täna võib sul olla suurem kalduvus oma soove esikohale seada, mistõttu on ülioluline leida tasakaal oma isiklike ja partneri vajaduste vahel.

 

Kaljukits: Täna võid tunda vajadust välismaailma eest taanduda ja veeta aega üksi, et oma tundeid töödelda. See enesekehtestatud eraldatus võib aidata teil saada ülevaadet oma varasematest suhetest ja mustritest, mis võisid takistada teie romantilist kasvu. Vabastage igasugune emotsionaalne pagas, mis võib teid armastuse küsimustes tagasi hoida. See tervenemise protsess võib viia isikliku kasvuni.

 

Veevalaja: Tõenäoliselt leiate end ümbritsetuna sõpradest ja tuttavatest, kes mängivad teie elus olulist rolli. See on aeg oma suhtlusringi laiendamiseks ja uute võimaluste leidmiseks potentsiaalsete partneritega kohtumiseks. Osalege seltskondlikel koosviibimistel, pidudel või rühmategevustel, kus saate suhelda sarnaselt mõtlevate inimestega. Kui olete pühendunud suhtes,tugevdatakse teie sidet partneriga sõpradega jagatud kogemuste kaudu.

 

Kalad: Täna keskendud tõenäoliselt karjäärile ja avalikule kuvandile, mis võib su tähelepanu ajutiselt südameasjadelt kõrvale juhtida. Võimalik, et olete hõivatud ametialaste kohustustega, mistõttu on oluline leida tasakaal oma isikliku ja tööelu vahel. Pühendage oma suhtele aega ja vaeva. Kui olete vallaline, otsige partnerit, kes hindab ja toetab teie ambitsioone.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope