Armastuse ja suhte horoskoop 09.05.2024.


Jäär: Täna on aeg seista oma autentse mina eest. Universum kutsub teid hoidma oma pead kõrgel. Olge teie ise, inimesed eelistavad teie veetlust ja atraktiivsust. Inimene, kellega te peaksite koos olema, võib tõelist teid vastupandamatuks pidada. Pidage meeles, et vastutasu on võtmetähtsusega. Andke maailmale teada, mida te tunnete ja näete, et universum annab teile palju armastust. Olge helde uute võimaluse suhtes.

Sõnn: Täiustage atmosfääri, mis toidab teie meeli ja hajutab päeva pingeid. Võtke aeglaselt, nautige iga sekundit ja ärge kiirustage. Andke endale võimalus olla sellest täielikult haaratud ja teid võib meelitada keegi, kellele te poleks varem isegi mõelnud. Keskenduge hetkedele ja seostele, mis teid ees ootavad, ning laske hetke võlul end uutele kohtumistele juhtida.

Kaksikud: Tänane päev tähistab teie ja teie partneri tõotuste uuendamist, tuletades teile meelde teie jagatavat sügavat sidet. Võtke aega, et mõista, armastus, mis teid kahte ühendab on kõige ilusam asi maailmas. Jagate soojust ja armastust ning teie suhtes on justkui sära ja te mõlemad kiirgate rahulolu ja õnne. Tugevdage sidet, väljendades julgelt oma armastust.

Vähk: Võite olla otsustamispunktis, kus peate õppima kompromisside tegemise kunsti. Kuigi naudite vabadust, võib oma maailma jagamise ennenägematu õnn, olla meeldiv avastus. Innustage potentsiaalset partnerit oma loovust suunama, see võib olla võti tema kõige atraktiivsemate isiksuseomaduste avastamisel. Olge valmis vastu võtma ja hoidke avatud südant, kui lähete läbi romantilise maastiku.

Lõvi: Täna võite kogeda emotsioonide rägastikku. Kuigi armastus on ahvatlev, olge ettevaatlik finantsküsimuste segamisel tundlike teemadega. Rahaküsimuste arutamine, kui arvate, et teie suhe on romantiline, võib teid viia sentimentaalse keerukuse kahetsusväärsesse olukorda. Enne partneri otsimist investeerige aega enda ja selle tundmisse, mida te kõige rohkem hindate.

Neitsi: Õnneliku suhte jaoks, peate oma kallimaga ühendust võttes jääma positiivseks ja paindlikuks. Olge avatud ja vastutulelik. Vastasel juhul võite kaotada mõned võimalused ühendusteks või isegi tekitada arusaamatusi. Kui suudate hoida avatud meelt ja südant, mis otsib uusi viise armastuse väljendamiseks ja ülesehitamiseks, tugevneb teie suhe ja kogete meeldejäävaid hetki.

Kaalud: Te võite sattuda olukordadesse, kus teile võib läheneda keegi flirtiv inimene, keda te ei oota. Kuigi tähelepanu on tervitatav, on oluline olla ettevaatlik nende suhtes, kellel on liiga agressiivne lähenemine. Kui rääkida romantikast, hindate siirust ja peenust, nii et kui keegi üritab olla liiga ettepoole suunatud ega vasta teie eelistustele, siis ärge tundke kohustust vastata.

Skorpion: Täna kogete tohutut tähelepanulainet. Võtke omaks teid ümbritsev energia, kuna teie austajad on entusiastlikud teie läheduses olemisest. Nende hulgas võib olla mõni eriline isik, seega ei tohiks te oma südant uutele suhetele sulgeda. Uskuge oma sisehäält, mis viib teid nende inimeste juurde, kes on vaimselt seotud teie hingega.

Ambur: Kui töökeskkond on täna igav ja aeglane, soovitatakse teil oma kire sädet, lähedaste kaudu turgutada. Kuigi igapäevarutiin ei ole kuigi põnev, proovige leida väärtuslikke ja meeldejäävaid hetki, et oma suhet nautida. Taastage puudutus väikeste kiindumustegude ja sügavate kõnedega. Olgu selleks siis jagatud nali, pehme kallistus või mõni muu armastuse akt, nautige igat hetke, mida veedate oma kallimaga.

Kaljukits: Te võite täna olla teadmatuses, millist signaali oma armsamalt saada. Ärge laske segaduse udul oma arutluskäiku mõjutada. Kerige lint tagasi ja vaadake olukorda uuest vaatenurgast. Võib-olla on praegu õhus midagi ebatavalist. Proovige üksteisega rääkida ja aru saada, mis toimub. Kuid kahtlused võivad siiski püsida. Peate ennast usaldama ja kannatlikult edasi liikuma.

Veevalaja: Täna mõtlete tõenäoliselt inimesele, keda varem tundsite. Teie pähe võivad kerkida emotsionaalsed pildid endistest partneritest või isegi lühikestest kohtumistest. Lihtsalt ärge jääge sinna kauaks. Kasutage seda võimalust, et otsida suhtest seda, mida soovite ja mida selles vajate. Pange tähele oma varasemaid kogemusi ja kasutage neid tulevase suhtluse juhisena.

Kalad: Jälgige muutuste puhanguid, sest armastus võib tulla, kui kiire tempoline torm. Ükskõik, kas kardate end avada või seda tagasi lükata, võtke vastu võimalus luua uus suhe. Avage end ümbritseva ilu haavatavusele ja vastuvõtlikkusele. Mõnikord võib see olla juhuslik kohtumine, mis paneb teie elu särama.

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope