Armastuse ja suhte horoskoop 09.06.2023.


Jäär: Mõelge, kas olete oma romantilistes suhetes vastanud kellegi ootustele. Kas otsite teistelt kinnitust või järgite traditsioonilisi suhtenorme, mis ei ühti teie soovidega? On aeg mõtiskleda oma vajaduste üle ja seada need esikohale,välisele survele vaatamata. Kui olete vallaline, siis võib-olla olete võrrelnud end teistega või tundnud end ebapiisavana, kuna te ei vasta teatud suhte stereotüüpidele.

 

Sõnn: Võid avastada, et partner imetleb

sinu vankumatut enesekindlust ja iseseisvust. Teie võime kehtestada oma vajadusi ja piire ilma oma väärtusi kahjustamata ,tugevdab teie sidet. See vastastikune austus paneb aluse tervele ja armastavale partnerlusele. Kui olete vallaline, usaldage, et õige inimene tõmbab teie autentse mina poole ja te ei pea leppima millegi vähemaga, kui seda väärite.

 

Kaksikud: Teil on kaasasündinud uudishimu ja teadmistejanu ning täna kandub see intellektuaalne energia teie romantilisse ellu. Teid võib köita keegi, kes jagab teie armastust kultuuri, kunsti või kirjanduse vastu. Osalege vestlustes raamatute, filmide või muusika teemal ja laske oma ühistel huvidel oma sidet süvendada. Kui olete pühendunud suhtes on see suurepärane võimalus tuua oma loovus magamistuppa ja avastada uusi sensuaalseid kogemusi.

 

Vähk: Oma praeguses suhtes võid avastada, et sinu ootused ei täitu. Võib esineda emotsionaalse sideme puudumist või probleeme, mis põhjustavad teie ja teie partneri vahel hõõrdumisi. Nende muredega tegelemine on oluline, sest emotsioonide kinnistamine toob kaasa ainult täiendava pettumuse. Väljendage oma tundeid ja proovige leida kompromiss, mis sobib teile mõlemale.

 

Lõvi: Kui asute uuele professionaalsele teekonnale, märkate, et armastus ja romantika põimuvad teie karjääripüüdlustega, luues teie ümber elava ja kirgliku õhkkonna. Sinust kiirgab enesekindlust ja võlu. See muudab teid teiste jaoks uskumatult atraktiivseks ja võite isegi jääda oma töökohal kellelegi erilisele inimesele silma. Kui olete pühendunud suhtes, sütitab edu tööelus,teie armuelus uue sädeme.

 

Neitsi: Neil, kes on pühendunud suhetes, tugevneb täna side partneriga. Teie ja teie kaaslane võite jagada intiimseid hetki ja pidada südamlikke vestlusi. Emotsionaalne side süveneb ja te tunnete uuenenud armastust ja pühendumust üksteise vastu. Kui olete vallaline, olge avatud suhtlemiseks ja uute inimestega kohtumiseks, sest universumil võib olla teie jaoks keegi eriline.

 

Kaalud: Jui olete vallaline,võite tunda end vastupandamatuna kellegi uue vastu. Tõmbejõud on intensiivne ja temaga suheldes võivad sädemed lennata. See on ilus aeg armastusega riskida. Tehke julgelt esimene samm või näidake üles oma huvi. Kui olete suhtes, pöörake tähelepanu peentele märkidele ja sünkroonsustele, mis võivad teid juhtida teie tõeliste soovide poole

 

Skorpion: Päev võib tuua sügavama emotsionaalse intiimsuse, kui olete pühendunud suhtes. Tõenäoliselt jagate koos partneriga südamlikke vestlusi, mis tugevdavad sidet. Avage oma tunded ja kuulake tähelepanelikult oma partneri emotsioone. See haavatavuse vahetus süvendab mõistmist ja lähendab teid. Vallalised peaksid keskenduma emotsionaalse stabiilsuse kasvatamisele enda sees.

 

Ambur: Täna on teil vastupandamatu soov uute kogemuste järele. Teie iha põnevuse ja uudsuse järele on haripunktis ja see energia kandub kahtlemata teie romantilisse ellu. Kui olete pühendunud suhetes, on aeg kirg uuesti lõkkele puhuda ja koos partneriga avastada kaardistamata alasid. Kosmosel on vallalistele meeldiv üllatus ja võite kohata kedagi, kes sütitab tuld.

 

Kaljukits: Sind ümbritsev energia julgustab arutlema pere ja pikaajaliste kohustuste üle. Võib juhtuda, et unistate ühisest pere loomisest ja arutate pere laiendamise võimalust. Võtke aega, et pidada oma partneriga südamlik vestlus oma tulevikulootustest ja unistustest. Kui oled vallaline, võta oma sensuaalne pool omaks ja tegele tegevustega, mis lähendavad sind potentsiaalse partneriga

 

Veevalaja: Võite soovida oma partnerit, sügavamat pühendumist ja emotsionaalset sidet.Suhetes peate võib-olla kehtestama piirid ja tagama, et teie partner oleks täielikult usaldusväärne. See omandihimu tuleneb armastusest ja turvalisuse vajadusest. Vallalised võivad püüelda pühendunud suhte poole ja leida tõsiseltvõetav partner.

 

Kalad: Tõenäoliselt kogete sügavat ühendust oma sisemise minaga, mis viib teie emotsioonide ja soovide sügavama mõistmiseni. See vastleitud vaimne teadlikkus mõjutab oluliselt teie suhteid, muutes need tähendusrikasteks ja rahuldust pakkuvateks kogemusteks. Vallaliste jaoks pakub tänane päev võimalust tõmmata ligi romantiline side, mis ühtib teie äsja leitud vaimse ärkamisega.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope