Armastuse ja suhte horoskoop 09.06.2024.


Jäär: Teie süda on täna nagu avatud raamat, valmis täitma kire värvidega. Kirjutage oma tunded üles, sest mõelge, et kirjapanemine on teie romantika teejuht. Visualiseerige oma soovid ja püüdlused ja ka vastused ning eesmärgid. Nii loote tegevuskava nende saavutamiseks. Kasutage oma sõnu teraapilise uurimisprotsessi julgustamiseks.

 

Sõnn: Täna võite soovida partnerit, kes suudaks pakkuda teile sügavamat ja rahuldustpakkuvamat suhet. Emotsioonide stabiilsus on valgus, mis näitab, kuhu minna, mis vastaksid teie sisemise mina vajadustele. Oodake uusi ideid, sest uue lehe avamine oma suhtes on võimalik, kui olete valmis vaatama oma praegustest probleemidest kaugemale. Kuid ärge unustage oma sõnu targalt valida.

 

Kaksikud: Teie armastusehuvi viib teid koosolemise uuele tasemele, mida ei määratle normid, vaid pigem kirg. Oluline on olla paindlik; isegi kindla ajakavaga valmistuge mõneks lõbusaks ja ootamatuks sündmuseks. See ei tähenda ainult adrenaliinilaksu, vaid ka tugevamate sidemete loomist. Uskuge üksteisesse, kui kaardistate mõlemad koos tundmatuid teid. Sellest saab suurepärane side.

 

Vähk: Kuigi on loomulik, et suhtute oma suhteeesmärkidesse kirglikult, ärge laske end oma entusiasmist pimestada. Ärge olge oma potentsiaalse partneri suhtes liiga helde, ärge pingutage romantiliste žestidega üle. Pidage meeles, et tugev side ei tähenda kingituste andmist. Teie motiivid ja iseloom on palju rohkem väärt kui mis tahes toretsev jõukuse näitamine.

 

Lõvi: Tunnete end isiklike ja karjäärieesmärkide vahel lõhestatuna. Kuigi mõte seiklusele minekust, võib teie ees kerkida üles töögraafik, mis võib piirata teie soovi seda teha. Siiski võib tulla võimalus lõbutseda, isegi siis, kui inimene on täielikult oma ajakavaga seotud. Jääge vastuvõtlikuks. Võib tulla juhuslik kohtumine või kutse ja kõik võib muutuda meeldivaks vestluseks.

 

Neitsi: Täna soovib tähtede seis, et sukelduksite sügavale armastuse eesmärgisse ja määratleksite selle idee uuesti. Võib-olla on teid mõjutanud minevikukogemused, mis on teid eksiteele viinud. Kuid ärge muretsege, sest see on taastamise ja avalikustamise päev. Täna on parim aeg puhata ja hakata mõtlema, mida armastus tähendab. Kasutage seda võimalust, et lahendada kõik probleemid, mis võisid teie suhteid partneriga häirida.

 

Kaalud: Täna on oluline leida ruumi ka armastusele. Ärge jätke oma kirgi selja taha, kui lähete läbi oma päeva ja saavutate palju. Võtke aega, et rääkida oma armsamaga või kellegi erilisega. Sõnumid, helistamine või külaskäik võib oluliselt muuta teie sidet. Ei tohiks karta olla avatud, see võib teid lähedasemaks muuta. Suhtlemist tuleks säilitada ka siis, kui inimene on väga hõivatud.

 

Skorpion: Arusaamatused võivad täna varjutada tee armastuseni. Kui teil on põhjuseid, mis võivad teie suhet partneriga takistada, ärge oodake, kuni partner need küsimused tõstatab, vaid tehke esimene samm ise. Parim on olla aus, hoolimata sellest, kui ebamugav on midagi piinlikku öelda. See tähendab olla võimalikult läbipaistev ja mitte midagi teise inimese eest varjata.

 

Ambur: Olete lahke ja see peegeldub kõigis teie tegudes. Täna on hea päev, et väljendada oma tundeid erilisele inimesele, kellega olete igatsenud koos olla. Teie sõbralik ja lahke loomus jätab hea mulje ja teie südamed on täis rõõmu. Pole vaja kõheleda, astuge esimene samm ja tehke esimene pakkumine, sest teie teod räägivad valjemini kui sõnad.

 

Kaljukits: Oodake muutusi oma suhetes partneriga. Lihtne vestlus võib viia teistsuguse suhtluse tasemeni. See võib olla päev, mil te hakkate hindama teise inimese väärtust suhtes, tugevdades sidet. Aktsepteerige seda uut nägemust ja nautige äsja täiustatud partnerlust. Ärge kartke seda muutust.

 

Veevalaja: Täna võite kogeda oma partneri negatiivset käitumist, mis tekitab teis ebamugavust. Need on mõned probleemid, millega tuleb rahulikult ja kiirustamata tegeleda. Võimalik on terve suhtlemine, mis võib olla konstruktiivne, kuid agressiivsuse korral tekivad tarbetud tülid. Olge oma partneriga õrn ja pidage meeles, kui palju te temast hoolite.

 

Kalad: Olge armastust otsides tõeline. On aeg investeerida ehedasse suhtesse. Minge pidudele või alustage uusi hobisid, mis võimaldavad teil suhelda samade huvidega inimestega. Ärge piirake end oma mugavustsooniga, universum kutsub teid üles leidma uusi sõpru ja tuttavaid. Kuigi olete oma praeguste sõpradega rahul on aeg oma tutvusringkonda laiendada ja leida uusi võimalusi romantiliseks suhteks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope