Armastuse ja suhte horoskoop 09.07.2023.


Jäär: Kui olete pühendunud suhtes, julgustab tänane tähtede seis teid ja teie partnerit vastu võtma uusi väljakutsed. Rutiin võib vahel suhetes kire lämmatada, seega on aeg süstida spontaansust. Üllatage oma partnerit romantilise žestiga või planeerige eksprompt kohting. Tavapärasest välja astudes,loote põnevuse õhkkonna ja noorendate oma sidet. Kui olete vallaline, olge julge ja võtke initsiatiiv vestluste alustamiseks ja sidemete loomiseks.

 

Sõnn: Kuigi tuleviku pärast närveerimine on loomulik, proovige mitte lasta hirmul oma tegusid dikteerida. Selle asemel keskenduge oma partneriga jagatava sideme kasvatamisele. Tegelege tegevustega, mis pakuvad teile rõõmu ja võimaldavad teil sügavamal tasandil ühendust luua. Koos kvaliteetaja veetmine aitab teil uuesti avastada sädet, mis teid algselt üksteise poole tõmbas. Kui olete vallaline, viitab tänane energia sellele, et võite kohata kedagi, kes tekitab seesmise erutuse.

 

Kaksikud: Teie partner võib väljendada pettumust, täitmata lubaduste või täitmata ootuste pärast. Nende murede mahaheitmise või vabanduste leidmise asemel on oluline tähelepanelik kuulamine ja seisukoha mõistmine. Empaatia mängib olulist rolli kõigi aluseks olevate probleemide lahendamisel. Pidage meeles, et ilma vastavate tegudeta on sõnad mõttetud. On aeg näidata oma partnerile, et teie peale saab loota ja teid saab usaldada.

 

Vähk: Hindate oma suhetes turvalisust ja stabiilsust ning peate kalliks sidemeid, mida loote lähedastega. Kuid kellegi,teie minevikust taasilmumine, võib tekitada palju emotsioone ja selles olukorras on ülioluline ettevaatlik olla. See ootamatu kohtumine võib tuua meelde häid ja halbu mälestusi ning taaselustada lahendamata tundeid. Enne tegutsemist on oluline võtta aega enesevaatluseks.

 

Lõvi: Kui olete juba suhtes, on teid täna ümbritsev energia uskumatult toetav. Kasutage seda soodsat aega, et oma partnerit kiindumusega üle külvata. Väljendage oma armastust nii sõnade kui tegudega. Kaaluge loominguliste viiside uurimist oma huvi väljendamiseks. Planeerige üllatusväljasõit või valmistage oma lemmikroogadega kodune söök. Läbimõeldud žestid aitavad teievahelist sidet tugevdada.

 

Neitsi: Kui tunnete, et lepite vähemaga, kui seda tõeliselt väärite, või ohustate oma õnne on aeg oma armuolukord ümber hinnata. See võib hõlmata vestlusi oma partneriga teie vajaduste ja ootuste üle. Kui pärast hoolikat järelemõtlemist ja suhtlemist mõistate, et teie praegune suhe ei teeni teie kõrgeimat hüve, võib olla aeg kaaluda muudatuste tegemist

 

Kaalud: Väga oluline on võtta aega oluliste tulevikuotsuste tegemisel. Kihlumine on oluline samm ja see nõuab hoolikat kaalumist. Veenduge, et olete veetnud piisavalt aega oma partneri tundmaõppimiseks ning oma tulevaste ootuste ja soovide põhjalikuks arutamiseks. Laske oma suhetel orgaaniliselt areneda. Usaldage oma sisetunnet, aga küsige nõu ka usaldusväärsetelt sõpradelt või pereliikmetelt, kes teid hästi tunnevad.

 

Skorpion: Terve suhe eeldab, et mõlemad partnerid panustavad võrdselt. Andke oma kallimale võimalus kohtuda teiega poolel teel. See võib teie sidet tugevdada, kui ta on vastuvõtlik ja valmis vajalikke muudatusi tegema. Kui aga teie partner näitab vastupanu teie jõupingutustele vastamiseks, võib see olla märk sellest, et sellel suhtel puudub alus pikaajaliseks õnneks.

 

Ambur: Kui olete praegu suhtes, võite avastada, et teie partner väljendab oma soovi suurema pühendumise järele. Tänased vestlused võivad paljastada teie ühenduses uusi kihte ja tugevaid aluseid, mis on vaikselt üles ehitatud. On aeg oma tulevikku ausalt arutada ja hinnata valmisolekut järgmise sammu astumiseks. See äsja leitud sügavus võib tunduda hirmutav, kuid võtke see avatud meelega omaks.

 

Kaljukits: Kaaluge täna oma lähedaste sõpradega kvaliteetaja veetmist. Võimalik, et olete hiljuti oma romantilises elus läbi elanud emotsionaalse rahutuse perioodi. Võib-olla olete kogenud südamevalu või pettumust, tundnud end kaitstuna ja ebakindlana armastuse suhtes. Tänane päev toob aga värske vaatenurga. Teie sõbrad tuletavad teile meelde ilu ja rõõmu, mida armastus võib tuua, julgustades teid hoidma avatud südant.

 

Veevalaja: Täna on ideaalne aeg oma energia suunamiseks karjäärieesmärkide poole. Planeetide joondumine viitab sellele, et armastus võib praegu jääda tahaplaanile. Ärge muretsege, see on vaid ajutine faas. Sinu kirg edu vastu on kõrgendatud ja oluline on sellest maksimumi võtta. Valage töösse oma hing ning võite avastada, et see toob teile rahulolutunde, mida on romantilises suhtes raske korrata. Armastus leiab oma tee, kui selleks on õige aeg.

 

Kalad: Täna võid tunda end tavapärasest pisut ärrituvamana ,mis võib kaasa tuua tarbetuid vaidlusi või arusaamatusi. Oluline on meeles pidada, et suhtlemine on teie suhetes harmoonia säilitamise võti. Valige oma sõnad hoolikalt ja veenduge, et väljendaksite oma emotsioone rahulikult ja õrnalt. See võimaldab teil vältida konflikte ja luua armastuse õitsenguks toitvat keskkonda.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope