Armastuse ja suhte horoskoop 09.07.2024.


Jäär: Tänane päev pakub vallalistele võimalust avastada uusi teid, romantilises osakonnas. Olge suhete osas paindlik, sest need võivad teie teele tulla siis, kui seda kõige vähem ootate. Olge valmis leidma kaaslast, mis võib viia millegi põhjalikumani. Juhuslik kohtumine võib anda tee magusa kohtumiseni. Jääge hetke võimalustele avatuks.

Sõnn: Tänane päev pakub suurepärast aega suhete parandamiseks partneriga. Pühendage jõupingutusi sideme tugevdamiseks, kvaliteetsete suhtluste ja ühiste sündmuste kaudu. Võite avastada uusi läheduse mõõtmeid ja üksteisega seotud armsaid külgi, süvendades seeläbi sidet. Hoidke silma peal oma ühistel plaanidel ja julgustage üksteist saavutama individuaalseid ja perekondlikke eesmärke.

Kaksikud: Ärge üllatuge, kui kahtlete suhtes. Üks kriitilisemaid samme on kindlaks teha, mida soovite ja mida oma partnerilt vajate. Pöörake tähelepanu stabiilsusele oma isiklikus ja rahalises elus, enne kui lähete romantilise suhte poole. Oluline on läbi mõelda, mida elult ootate ja kellega seda koos veedate.

Vähk: Täna võivad vallalised olla huvitatud sügavatest ja tõsistest suhetest, erinevalt eelnevast, mil nad võisid tahta lihtsalt juhuslikke kohtunguid. Olge vastuvõtlik uute inimestega kohtumise võimalustele, sest see on suurepärane aeg potentsiaalse armusuhte jaoks. Ärge olge oma ajakavaga liiga jäik ja olge valmis hetkest kinni haarama, sest saatusel on viis endast teada anda. Kui olete pühendunud suhtes, proovige üksteisesse kvaliteetaega investeerida ja otsige ühine hobi.

Lõvi: Täna võite tunda oma tuju ja energiataseme tõusu ning leida, et tõmbate ligi inimesi, kes võiksid olla teie austajad. Päeva edenedes tuleb aga olla tähelepanelik, et olulisi detaile mööda ei läheks. Kui te ei ole ettevaatlik, võib öeldu kohta olla väärarusaamu. Proovige olla ligipääsetav, kuid kaitske ka oma südant. Spontaansete tungide olemasolu on normaalne, kuid need peaksid olema realistlikud.

Neitsi: Võib-olla peavad vallalised täna uuesti läbi mõtlema, kuidas nad armastust taga ajavad, sest tähtede seis kutsub neid tavalistest mustritest vabanema. Praegu on soodne aeg oma armuelu või suhete üle otsustamiseks. Avage end vaimsele eneseteostusele ja otsige mustreid. Kasutage oma tundeid ja uskumusi seoses armastuse ja suhetega ning ärge kartke riske võtta.

Kaalud: Vallalised võivad tunda soovi osaleda kogukonnas korraldatavatel pidudel või seltskonnaüritustel. Proovige kohtuda uute inimestega ja ärge loovutage võimalust vestelda, kuna see võib sädet tekitada. Flirtimise režiim on sisse lülitatud, mis on ideaalne, et avaldada muljet kõigile potentsiaalsetele austajatele, kellega soovite kohtuda. See on aeg olla vastuvõtlik ja selle nimel tegutseda. Ärge istuge maha ega oodake, kuni teine ​​inimene esimese liigutuse teeb.

 

Skorpion: Vallalised võtavad rohkem aega iseendale. Andke endale see aeg, et mõtiskleda minevikusuhete ja isikliku arengu üle. Kuid ärge distantseeruge kõigest, sest uusi romantilisi partnereid võib olla raske leida. Kõige tähtsam on töötada vundamendi kallal enda sees. Veetke aega hobidega, mis teid õnnelikuks teevad, ja veenduge, et naeratate. Võiksite seltskonnaüritustel kohtuda huvitavate inimestega, kuid ärge kiirustage sildu ehitama.

 

Ambur: Suhtes olijate jaoks möödub päev ilma tülide ja arusaamatusteta. See tähendab, et teie ja teie partner suudate luua hea tasakaalu, nii et saate suurema osa ajast il ma suuremate probleemideta veeta. Selline stabiilsus annab suurepärase võimaluse suhte tugevdamiseks. Leidke hetki ja olukordi, mis toovad teile õnne ja panevad teid tundma, et olete seotud.

 

Kaljukits: Pöörake täna tähelepanu inimesele, kes on teid meelitanud, et end väljendada, ja rääkige talle oma tunnetest. Olge ehe ja ärge teeselge, et olete keegi, kes te pole, kuid samas ärge viige seda äärmusesse. Tundeid on vaja väljendada, aga ka uurida, kas teine pool ​​on valmis neist rääkima. Samuti aitab see vältida liigset pealesurumist, tagades samal ajal vestluse loomuliku pidamise.

 

Veevalaja: Täna on armastust taga ajada veidi raske. Ärge kiirustage järeldustega. Suhtlemine on konfliktide ennetamise võtmeks, veenduge, et olete sisutihe ja aus. See on aeg hinnata, mida te partnerilt või suhtest tahate. Ei tohiks olla jäik ja kinnine, vaid jääda kohanemisvõimeliseks isegi siis, kui plaan ebaõnnestub. Iga kogemus on õppeprotsess, mis juhatab teid õige inimeseni.

 

Kalad: Armastajate jaoks on päev täis armastust ja kiindumust, kuna tähed on teie kasuks. Teie ja teie partner saate osaleda asjakohastes ja sisukates vestlustes, mis tugevdavad teie suhteid. Hinnake koosveedetud aega, sest see on täis õnne. Vallalised võivad leida uue sideme, mis viib ilusa suhteni. Nautige iga suhtlust, sest see teeb teid õnnelikuks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope