Armastuse ja suhte horoskoop 09.08.2023.


Jäär: Võtke südameasjades omaks ebatavaline. On aeg tuua oma suhtedünaamikasse värskendav pööre. Trotsige igapäevast, sisendades armastusse avatumat ja seikluslikumat suhtumist. Kui olete rutiini kinni jäänud, on nüüd õige hetk asjad paika loksutada. Üllatage oma partnerit ootamatu žestiga, pakkuge välja spontaanne väljasõit või jagage oma salajasi unistusi ja fantaasiaid.

 

Sõnn: Täna võite tajuda, kuidas kallimaga suhtlemine hiilib eemale. See ei pruugi olla ärevuse põhjus, vaid pigem võimalus enesevaatluseks. Pidage seda võimaluseks süveneda oma tunnete sügavustesse. Kasutage kannatlikkuse jõudu, sest impulsiivsed otsused võivad viia soovimatute tagajärgedeni. Suunake oma kaasasündinud sihikindlus sügavama emotsionaalse sideme kasvatamisele.

 

Kaksikud: Võite maadelda välise survega, mis sunnib teid kohanema ootustega, mis ei kajastu teie autentse minaga. See võib põhjustada sisemise konflikti, jättes teid nõrgaks oma individuaalsusele truuks jäämise ja suhte vajaduste täitmise vahel. Tervislik suhe peaks võimaldama mõlemal partneril individuaalselt kasvada. Jagage oma muret partneriga.

 

Vähk: Vabastage kinnijäänud emotsioonid ja tooge oma praeguses suhtes uus selgus. Laske oma tunnetel voolata ja looge ruum haavatavusele ja mõistmisele. See on suhetes olevate inimeste sügava tervenemise ja uuenemise päev. Võite avastada, et olete kandnud teatud emotsioone, mis teie sidet koormavad. Nüüd on aeg oma partneriga koos olla ja end ausalt väljendada.

 

Lõvi: Kasutage võimalust ja üllatage oma partnerit väikeste kiindumustegudega, mis meenutavad talle teie vankumatut pühendumust. Olgu selleks kiri, mis väljendab teie sügavaimaid tundeid või spontaanne kohting.Aeg on küps intiimsuse ja sideme arendamiseks. Uued kohtumised võivad vallaliste jaoks pakkuda sügavat potentsiaali, nii et olge vastuvõtlik inimestele, kellega kohtute ja avanevatele võimalustele.

 

Neitsi: Hindate südameasjades sageli stabiilsust ja ettevaatlikkust, kuid täna võib õrn tõuge spontaansuse ja julguse poole olla uskumatult rahuldustpakkuv. Võib juhtuda, et teid tõmbab konkreetne inimene, kes on teile varem silma jäänud ja praegu on ideaalne aeg vestluse alustamiseks. Teie omandatud julgus teenib teid hästi, sest sellest õhkub võlu, mis köidab tähelepanu.

 

Kaalud: Suhted on pidevas muutumises. Selle asemel, et hädaldada selle üle, mis oleks võinud olla, mõelge mineviku õppetundidele. Need kogemused on kujundanud teist inimese, kes te täna olete. Võtke omaks saadud tarkus. Pöörake tähelepanu inimesele, kes on teie kõrval, tema veidrustele, naeratusele ja teie jagatud sidemele. Elus kiirustades unustame sageli hinnata neid väikseid hetki, mis muudavad meie suhted ainulaadseks.

 

Skorpion: On aeg tunnustada ja hinnata oma väärtust ning peesitada oma ainulaadsuse säras. Kui teil on probleeme eneses kahtlemisega, on käes hetk positiivseks pöördeks. Kui te kiirgate enesekindlust, tõmbub partner teie aurale lähemale. Kui olete vallaline, pidage meeles, selle asemel, et end teistega võrrelda, keskenduge oma teekonnale.

 

Ambur: Kui olete pikisilmi oodanud õiget hetke, et arutada konkreetset plaani on aeg küps avatud suhtlemiseks oma kallimaga. Teie partner võib vajada aega teabe töötlemiseks ja oma mõtete väljendamiseks. Olge avatud tema vaatenurgale ja kasutage võimalust konstruktiivseks dialoogiks. Pidage meeles, et suhe õitseb siis, kui mõlemad inimesed on üksteise unistustesse võrdselt investeerinud.

 

Kaljukits: Teie romantilise elu fookuses võib tekkida ajutine tuulevaikus. Hiljutine erimeelsus on heitnud varju teie suhtele, jättes mõlemad mõtisklema parima võimaluse üle lõhe parandamiseks. Kuigi see päev ei pruugi olla teie jaoks kõige südamlikum, pakub see väärtuslikku kasvuvõimalust. Vältige lahendusega kiirustamist; andke üksteisele ruumi oma tunnete ja murede väljendamiseks.

 

Veevalaja: Teid ümbritseb täna soe ja kutsuv õhkkond, mis loob ideaalse keskkonna oma südameseisundi parandamiseks. Teie võime osaleda mõtlemapanevates aruteludes,kui ka teha nalja on kõrgendatud, muutes teid vastupandamatuks. Olenemata sellest, kas olete pikaajalises suhtes või alles hakkate uut sidet uurima, on teie võime südameid vallutada kõigi aegade kõrgeimal tasemel.

 

Kalad: Uurige uut teadmiste teed, mis on teie kujutlusvõimet juba pikka aega köitnud. Olenemata sellest, kas tegemist on kunstilise tegevusega, teadusliku uudishimu omaksvõtuga või kultuurisfääri sukeldumisega, teie õppimisjanu juhatab teid enama poole,kui lihtsalt intellektuaalne rahuldus. Võimalik on ristuda kellegagi, kes jagab teie entusiasmi selle uue huvi vastu.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope