Armastuse ja suhte horoskoop 09.09.2023.


Jäär: Kirg ja romantika kirjeldavad teie päeva kõige paremini. Pärast pikki ja tegusaid aegu saate lõpuks oma partneriga koos olla. Avastage uusi kohti, kus saate nautida suurepärast kvaliteetaega. Teie ja teie partneri vahel on väike võimalus tühistel põhjustel tülitseda. Püüdke seda vältida, vastasel juhul rikub see teie mõlema täiusliku ja sujuva päeva.

Sõnn: Tõenäosus, et te ei saa täna oma partneriga läbi, võib olla suur. Te ei pruugi olla täna oma armsamaga samal lainel. Sellistel aegadel on soovitatav austada üksteise privaatsust. Kui aga olete vallaline, on suur võimalus, et võite kohata vana sõpra, kes võib huvitatud olla tugevamast sidemest. Asjad võivad täna kulgeda teie jaoks väga kiiresti.

Kaksikud: Täna võite tunda suurt aukartust, erilise inimese leidmise protsessis. Teid ümbritsevad mõtted ebaõnnest. Sellest kõigest pausi võtmine aitab teil meelt puhastada. Pühendunud inimesed leiavad täna võimaluse viia oma suhe järgmisele tasemele. Võite planeerida kõike, et teie partner tunneks end eriti armastatuna. Jäädvustage kindlasti kõik õnnelikud hetked.

Vähk: Teie lemmikinimene aitab teil vaimsest stressist üle saada, olles teie lähedane usaldusisik. Võite tunda temaga tugevat sidet, mis toob kaasa uue suhte alguse. Kui te juba kellegagi kohtute, on tõenäoline, et teil tekib täna tema kohta teine ​​arvamus. Need mõtted ei pruugi kaduda enne, kui räägite neist omavahel ausalt.

Lõvi: Tänane vestlus teie ja teie partneri vahel ei pruugi minna nii hästi, kui ootasite. On suur tõenäosus, et te ei ole tuleviku suhtes ühel meelel. Soovitatav on hoida end rahulikuna, et mitte lasta asjadel käest ära minna. Vallalised võivad täna kohtuda erilise inimesega ja väljendada oma tundeid. Võite eeldada, et asjad pöörduvad teie kasuks, nii et andke endast parim.

Neitsi: Teie tänane meeleolu on täis kirge ja romantikat. Koos partneriga planeerite päeva lõõgastumiseks. Te mõlemad vajate seda, kuna te ei saa töökohustuste tõttu oma armsama jaoks aega maha võtta. Need, kellel on kaaslase leidmisega raskusi, võivad esialgu mõelda vallaliseks olemisele. Suhtes inimesed peaksid tänast päeva nautima, sest nad võivad oodata oma partnerilt häid uudiseid.

Kaalud: Kui tunnete, et teie suhe halveneb, peate oma partneriga mõningaid kohandusi tegema. Üksteise toetamine on nendel rasketel aegadel ülioluline. Rääkige asjadest, mida olete pikka aega kaalunud. Ärge hoidke oma emotsioone enda sees ja ärge laske oma hirmul kõike üle võtta. Kui teie ja teie partner olete just alustanud suhet, kaaluge järgmise sammu astumist. Otsuse tegemisel arutage kõiki tulevikuväljavaateid.

Skorpion: Täna on hea võimalus leppida oma parima sõbra või endise elukaaslasega. Võtke enne valiku tegemist aega, sest kiirustades tehtud valikud võivad olla ebameeldivad, soovitav on rahuliku meelega kaaluda positiivseid ja negatiivseid külgi. Kui olete püsisuhtes,peaksite olema ettevaatlik, kuna teie partner ei pruugi praeguse suhtega rahul olla ja võib kaaluda muid võimalusi.

Ambur: Teie arrogantsus võib armuelus lõhesid tekitada. Kompromisside tegemine on vajalik, ärge pidage seda oma ego kokkupõrkeks. Uue suhte loomine inimesega, keda olete pikka aega tundnud, võib viia soodsa armueluni. Üllata armsamat planeeritud kohtinguga või põnevate tegevustega. See aitab teil suhtes edasi liikuda.

Kaljukits: Teie väljavalitu võib tunda end teist veidi üksikuna, nii et väljendage talle õrnust. Jagage kõiki koduseid kohustusi oma partneriga võrdselt, ärge pange talle liigset koormust. Kaaluge kohtamas käimist, kui olete vallaline, nii võite avastada kellegi erilise. Suurendage oma sotsiaalset suhtlust tööl või ülikoolis. See võib parandada teie võimalusi leida ideaalne kaaslane.

Veevalaja: Ärge kaotage lootust, kui olete läbimas lahkuminekut.Uus armastus võib varsti teie teele tulla. Kui pühendunud isikute vahel on lahkarvamusi, peaksid nad need,üksteise ignoreerimise asemel lahendama. Mõelge oma partneri vaatenurgale ja proovige teda mõista, sest see võib teie suhte muuta tugevamaks või katkestada. Paarid peaksid oma rutiinsest elust väljumiseks, korraldama põneva reisi.

Kalad: Teie suhetes võib esineda tõuse ja mõõnu, mis teile stressi tekitavad, kuid kui teete ausaid jõupingutusi, saate neist takistustest üle ja oma partneriga kirgliku suhte säilitada. Veenduge, et teie armuelu oleks töökohustustest hoolimata harmooniline ja rahulik. Leidke oma armsama jaoks aega ja parandage oma suhtlust, et ta saaks teid kiires ajakavas toetada.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope