Armastuse ja suhte horoskoop 09.10.2023.


Jäär: Täna ihkate oma romantilises suhtes sügavamaid emotsionaalseid sidemeid. Aeg on uurida oma haavatavust ja avada oma partnerile soovid ja hirmud. Eelistatud on intiimsed vestlused ja kohtumised. Vallalised peaksid otsima partnereid, kes inspireerivad neid elu uusi aspekte uurima, olgu siis reisimise, jagatud kogemuste või intellektuaalse tegevuse kaudu.

Sõnn: Täna on võimalik abieluettepanek või märkimisväärne samm pühendumise suunas. Kui olete pikaajalises suhtes, võib teie partner teid üllatada südamliku ettepaneku või aruteluga teie ühise tuleviku üle. Ka vallalised võivad kohtuda kellegagi, kes jagab nende soovi sügava ja püsiva sideme järele. Võite hakata tundma ebakindluse hõngu, kui usaldate partnerit kinnisilmi.

Kaksikud: Täna võite avastada, et tööga seotud tegevused nõuavad kogu teie tähelepanu. Tunnete, et olete igapäevaste kohustustega liiga hõivatud. Veenduge, et leiate tasakaalu oma töö- ja romantilise elu vahel. Väljendage oma mõtteid ja tundeid partnerile ning julgustage teda sama tegema. Vastastikune mõistmine ja kompromissid on võti konfliktide lahendamisel.

Vähk: Täna on oluline teada oma emotsionaalseid vajadusi ja seda, kuidas need võivad teie suhet mõjutada. Võite tunda end pisut üksikuna, otsides oma partnerilt kindlustunnet ja lähedust. Kuigi armastuse ja kiindumuse ihaldamine on täiesti loomulik, on oluline leida tervislik tasakaal. Süvenege oma ebakindluse juurtesse ja töötage oma enesehinnangu tõstmise nimel. Andke oma partnerile ruumi ja vabadust, mida ta vajab, ilma end ohustamata.

 

Lõvi: Päeva alguses võite tunda suurt soovi oma romantilise saatuse üle kontrolli haarata. Teil võib tekkida kiusatus tormata uude suhtesse või sundida asju kiiremini liikuma, kui nad loomulikult kulgeksid. Soovitatav on aga kannatlikkust. Pühendunud paaride jaoks võib tänane päev tuua suhte ootustele väljakutseid. Kui teil on olnud selge nägemus sellest, kuidas teie partnerlus areneb, võite kokku puutuda olukordadega, mis ei vasta teie plaanidele.

 

Neitsi: Täna võite leida ootamatuid seoseid,mis võivad olla seotud kellegagi, keda olete juba mõnda aega tundnud, kuid näete uues valguses. Ta äratab teis huvi, mis ei ole ainult platooniline. Pühendunud suhtes inimesed, selle asemel, et muretseda võimalike probleemide pärast, nautige jagatud hetki. Arutage oma tulevikku koos, kuid hoidke seda konstruktiivsena ja reaalsusel põhinevana.

 

Kaalud: Neile, kes otsivad armastust, julgustab tänane päev olema spontaansem. Osalege seltskondlikel koosviibimistel, võtke ühendust vanade sõpradega ja tehke end armastuse jaoks kättesaadavaks. Tähtede seis toob teie teele põnevaid kohtumisi. Ärge kartke riskida uute tutvustega. Pühendunud suhtes paarid,pidage meeles, et partner hindab teie tähelepanu ja aega. Püüdke oma suhet prioriteediks seada.

 

Skorpion: Kuigi teie intensiivsus ja kirg on teie määravad omadused, on oluline meeles pidada, et mitte kõik ei tegutse teie tasemel. Aeglustage ja astuge samm tagasi, võimaldades potentsiaalsel partneril teid mugavalt tundma õppida. Kui olete pühendunud suhtes, proovige säilitada tasakaalustatud lähenemine. Kasutage oma võimsat intuitsiooni, et tajuda, millal teie partner vajab ruumi või on valmis intiimsust väljendama.

 

Ambur: Tänane päev toob võimaluse viia oma side sügavamale tasemele. Usalduse loomine ja oma tõdede jagamine võib aidata teil ja teie partneril tõkkeid murda ning luua tugevama ja intiimsema sideme. Vallalised võiksid keerulises kohtingumaailmas navigeerimisel,läbipaistvat suhtlust. Kui olete end tagasi hoidnud, on aeg seda muuta. Ärge kartke näidata oma tõelist mina.

 

Kaljukits: Täna võtke juhtroll, kui tegemist on vestluste algatamisega või kellegi väljakutsumisega. Teie sihikindlus ja maalähedane loomus on teie suurim vara kohtingumaailmas. Olge siiski kannatlik, sest tõelise ühenduse loomine võtab aega. Paarid peaksid leidma tervisliku tasakaalu individuaalsete püüdluste ja suhte vahel. See mitte ainult ei tee teid õnnelikumaks, vaid toob teie partnerlusse ka positiivset energiat.

 

Veevalaja: Olete mõnda aega olnud mõtiskluses ja nüüd on aeg tegutseda. Planetaarsed joondused viitavad selleni, et võite kohtuda kellegagi, kes seab kahtluse alla teie vaatenurga suhetele. See kohtumine võib viia sügavama ühenduseni, kuid ainult siis, kui olete avatud uute võimaluste uurimisele. Paarid peaksid kaaluma, mis on nende suhetes hästi toiminud ja mis vajab parandamist.

 

Kalad: Olge armastuse otsimisel ennetav. Kuigi olete loomupäraselt unistav ja romantiline, on oluline oma soovide väljendamiseks midagi ette võtta. Pühendunud suhte jaoks on tänane päev selleks, et uurida lähemalt, mis teile teie partnerluses ei meeldi. Ükski suhe pole täiuslik ja aeg-ajalt väljakutsetega kokku puutuda on normaalne. Selle asemel, et probleeme vaiba alla lükata, on nüüd aeg nendega tegeleda.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope