Armastuse ja suhte horoskoop 09.11.2022.


Jäär: Tänasesse õhkkonda imbub romantikatunne. Teie unistav tundlikkus koos pühendumusega viib teid kaugele igas vestluses või kohtumisel armastatuga. Sensuaalsuse tase on suurepärane, nii et kiindumuse ilmutamine ei vea teid alt. Niikaua kui sa lisad veidi kujutlusvõimet ja unistad, hindab teine ​​inimene sinu ettevaatlikku lähenemist.

Sõnn: Sinu õnn paraneb. Siiski ei tohiks te kedagi oma enesekindlusega üle koormata. Sinu sees on tohutu energia, mis sunnib sind tegutsema. Olge ettevaatlik, et mitte lasta sellel soovil teie elu üle võimust võtta niivõrd, et see kontrollib ka teisi inimesi. Teil pole aimugi, kui suurt mõju teie kohalolek teistele avaldab, seega olge tähelepanelik.

Kaksikud: Sa võid kohati olla liiga nõudlik. Sul on oma tegude suhtes väga kriitiline väljavaade. Samuti võite olla sama nõudlik oma kallima suhtes. Võid täna mõtiskleda lähedase vigade üle. Ärge liialdage olukorra tõsidusega. Mõelge, kui olulised on teie ees seisvad probleemid, ja seejärel helistage.

Vähk: Tänane astroloogiline paigutus toob kaasa mõtlemapanevaid väljakutseid ja nõuab läbimõeldud vastuseid. Ei saa eitada teie armastuse sügavust teineteise vastu, kuid teil on veel lahendamata probleeme. Kuna see nõuab teiepoolset kohandumist, olete seda edasi lükanud. Lõpetage nüüd, sest võite takistada endal seda aega nautimast.

Lõvi: Võimalik, et teatud isikuid ümbritsev salapärane aura on see, mis sind nende poole tõmbab. Sul on täna võimalus lähemalt tuttavaks saada. Kogu aura on elujõust pakatav ja tunnete end vääramatult nende sõpruskonda tirituna, hoolimata sellest, et nad võivad jätta mulje, et nad on üsna vaoshoitud ja diskreetsed.
Neitsi: On võimalus, et teie armuelu võib täna tunduda stabiilsem ja püsivam. Kui teie ja teie partner olete praegu abielus, võiksite hakata arutama mõnda pikaajalist eesmärki. Isegi kui te pole abielus, võite teie ja teie kaaslane leppida mõttega, et kuulute kokku. Kui olete vallaline, võib keegi teist vanem kohale ilmuda ja tähelepanu keskpunkti varastada.
Kaalud: Teie romantiline elu väärib nüüd teie tähelepanu. Soovite veeta täna koos vaikset ja intiimset aega, eemal oma sõprade ja pere valvsast pilgust. Võtke paar minutit oma päevast, et tunda end oma kallimaga lähedasemana, isegi kui vahetate telefoni teel rahustavaid sõnu. See, mida olete kogenud, ei unune kunagi.
Skorpion: Mõtled täna selgelt ja teised reageerivad sinu humoorikatele väljaütlemistele positiivselt. Kõik, kellega kohtute, rõõmustavad teie naeratusest. Väljendage oma emotsioone inimestele, kes peavad neid kogema. Pöörake tähelepanu inimestele, kellest hoolite. Ärge hoidke kogu seda lahkust ja suuremeelsust enda sees. Praegu on see teie kõige lootustandvam võimalus kohtuda oma elu armastusega.
Ambur: Tunned täna sügavamat sidet oma väljavalituga ja suuremat emotsioonide amplituudi. Teil kahel on võimalus jagada oma mõtteid ja tundeid mis tahes teemal. Oled uhke selle üle, kuidas sa täna keerulise stsenaariumiga hakkama said. Kui kasutate seda võimalust oma tunnetest rääkimiseks, tugevdab see teie sidet tohutult.
Kaljukits: Täna ei tohi te oma romantilisse ellu lubada monotoonsust ja igavust. Peaksite pingutama, et oma suhtesse säde tagasi tuua, pakkudes välja mõned uudsed ideed. Näib, et teie ja teie väljavalitu olete jõudnud hiljuti ummikseisu ja see avaldab teie suhtele negatiivset mõju. Kasutage oma kujutlusvõimet partnerluses kohe ja vaadake, kuidas see kasvab.
Veevalaja: Tänane päev on hea, sest see on päev, mil armastus teie ellu hüppab. Parim osa on see, et see on suurepärane aeg uue armastuse leidmiseks. Isegi kui romanss ei kesta igavesti ja osutub pigem juhuslikuks suhteks, kui tõsiseks kohustuseks, on teil vähemalt imelised mälestused, millele tagasi vaadata ja naeratada. Võtke initsiatiiv ja haarake päevast kinni.
Kalad: Armu- ja suhteprobleemid võivad täna teie jaoks okkalised olla. Võimalik, et teil ja teie kaaslasel on üsna erinevad prioriteedid ja olete mõlemad innukad tegutsema, samal ajal kui te eelistaksite maha istuda, asjad läbi rääkida ja koos välja mõelda. Peaksite olema valmis tegema kompromisse, kui pinged kasvavad. Tulise seisukoha võtmine ei aita asjale kaasa.
Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 21
Ennustaja Luna
tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope