Armastuse ja suhte horoskoop 09.11.2023.


Jäär: Täna olge aus oma tunnete ja kavatsuste suhtes, mis on ülioluline, olenemata sellest, kas olete vallaline või suhtes. Võtke hetk, et tõeliselt mõista oma partneri või potentsiaalse väljavalitu soove ja muresid. Kõigi vallaliste jaoks võib täna olla päev, mil kohtute kellegi uue ja huvitavaga mis võib-olla sillutab teed kaunile romantikale. Nautige äsja leitud põnevust.

 

Sõnn: Täna on püsisuhtes inimestel hea võimalus, avaldada oma partnerile headust ja kiindumust. Osalege tõelistes vestlustes oma ühise tuleviku üle, et tugevdada teie mõlema vahelist sidet. Vallalised, eelistage enesearmastust ja enesehooldust õige inimese ligimeelitamiseks, teades, et teie ainulaadsed omadused muudavad teid eriliseks. Olge enda üle uhke.

 

Kaksikud: Tänane päev pakub võimalust väljendada oma emotsioone südamlike sõnadega. Kui olete pühendunud suhetes, kaaluge oma sideme süvendamiseks siira kirja kirjutamist või partneriga sisuka vestluse alustamist. Kasutage seda võimalust, et parandada erinevusi ja tugevdada oma sidet. Vallalised võiksid kasutada oma vaimukust ja sarmi, et jätta kellestki, kes teid köidab, kestev mulje.

 

Vähk: Inimesed peaksid täna eelistama emotsionaalset sidet. See on päev, kus veeta oma partneriga kvaliteetaega, jagades sügavaimaid mõtteid ja tundeid. Kui olete vallaline, otsige kedagi, kes mõistab ja hindab teie tundemaailma ja haavatavust. Pühendunud suhtes inimesed peaksid keskenduma oma suhte edendamisele väikeste läbimõeldud žestide kaudu. Võtke ka aega enda eest hoolitsemiseks!

 

Lõvi: Täna on aeg lisada oma armuellu põnevust. Kui olete vallaline, võtke risk ja lähenege kellelegi, kes teie kire süütab. Nautige elavat seltskondlikku elu, kohtudes sõpradega lõbusaks õhtuks või proovides uut hobi. Kui olete pühendunud suhtes, üllatage oma partnerit ootamatu plaaniga. Need hetked võivad teie suhtesse kirge tuua.

 

Neitsi: Säilitage oma suhtes tasakaalutunne. Tänane päev pakub võimalusi oma armuelu turgutamiseks, laskmata tööl või muudel kohustustel seda varjutada. Kui olete vallaline, lisage oma elule põnevust. Liituge kohaliku klubi või sotsiaalse grupiga, et kohtuda uute inimestega, kes jagavad teie kirgi. Mis puutub paaridesse, siis täna on ideaalne hetk oma ühiste unistuste üle arutlemiseks.

 

Kaalud: Täna on hädavajalik pöörata võrdselt tähelepanu nii enda kui ka partneri vajadustele. Võtke aega, et veenduda, et teie ja teie partner olete täna samal lainel. Vestlustes osalemine võib aidata lahendada kõik arusaamatused. Vallalised, otsige inimesi, kes eelistavad ausat suhtlemist nagu teiegi. Võite alustada mõne uue inimesega sisuka vestluse, mis viib suurepärase sidemeni.

 

Skorpion: Enesearmastuse edendamine on elu ülioluline aspekt. Kui aktsepteerite ennast kogu südamest, saate teistele positiivse energia allikaks. Välise kinnituse otsimine ei ole alati hädavajalik. Vallalised naudivad väga rõõmustavat sotsiaalset suhtlust, luues tähendusrikkaid suhteid. Paarid peaksid leidma meeldiva võimaluse süveneda uutesse hobidesse ja ühishuvidesse, mis tugevdab nende sidet.

 

Ambur: Vallalised peaksid nautima uute sidemete loomist ja iga hetke maksimaalset kasutamist. Kuigi teid võib ümbritseda palju austajaid, on oluline olla rahulik ja nautida uute inimestega kohtumise põnevust. Neile, kes on juba pühendunud suhtes, annab tänane päev võimaluse kasvada ja tugevdada oma sidet. Kuigi takistused võivad tekkida, vaadake neid positiivsete väljakutsetena, mida saab ületada suhtlemise ja kompromisside kaudu.

 

Kaljukits: Olenemata teie suhte staatusest, on sisemise õnne kasvatamine nurgakiviks, tähenduslike ja kallite hetkede loomiseks, oma partneriga. Kui olete juba pühendunud suhetes, seadke prioriteediks oma sideme kasvatamine ja konfliktide minimeerimine, et see õitseks. Kaaluge oma partneri üllatamist läbimõeldud kingitusega, et süvendada oma emotsionaalset sidet.

 

Veevalaja: Täna näita oma partnerile, siirast tänulikkust, tema pingutuste eest. Lihtsad heateod võivad teie suhte tugevdamist oluliselt mõjutada. Kui olete vallaline, on täna soodne päev armuelus uuteks algusteks. Tehke otsus ja väljendage oma huvi kellegi erilise vastu. Pühendunud paarid, ärge unustage luua üksteisele rõõmu- ja üllatushetki.

 

Kalad: Seadke oma partner täna esikohale. Jätke kõrvale töö ja kõik muu, mis võib teie tähelepanu kõrvale juhtida ja pühendage aega oma suhtele. Püsisuhtes inimesed peavad eelistama kvaliteetset aega koos veeta või planeerima õhtusööki, et romantikat kasvatada. Seda sidet turgutades saate tugevdada ja süvendada oma suhet. Kui olete praegu vallaline, kasutage hetke, et mõtiskleda omaduste üle, mida potentsiaalses partneris hindate.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope