Armastuse ja suhte horoskoop 09.12.2022.


Jäär: Armastus, kui see tuleb täna, tõstab su tuju ja paneb sind taas tervena tundma. Kui otsite uut romantilist partnerit, kohtute kindlasti kellegagi, kes teie huvi äratab. See võib olla pigem lõbus ja juhuslik suhe kui miski muu, nii et te ei tohiks sellesse liiga palju panustada. Võite olla kindel, et kogemus pakub teile meeldivaid mälestusi, mis rikastavad teie elu.

Sõnn: Täna tunnete end veidi allasurutuna, sest te pole viimasel ajal kohanud kedagi, kes oleks teie tähelepanu köitnud. Kui olete praegu vallaline, võite avastada, et veedate tavapärasest rohkem aega kaaslastega suhtlemisel, võimalike kohtingute üle vestlemisel ja oma ideaalse suhte üle mõtisklemisel. Inimene, keda otsite, on tõenäoliselt kohe kurvi taga, nii et ärge heitke lootust!

Kaksikud: Kvaliteetaja veetmine koos kallimaga võib täna olla keeruline. Võib-olla soovite selle inimesega rohkem aega koos olla, kuid te ei tunne tugevat sidet. Sinu potentsiaalne kallim ei pruugi sinuga päris aus olla. Võib-olla pole tal tuju sügavaks vestluseks või ta lihtsalt ei jaga sunu huvisid. Tunnistage pettumust, mida see võib põhjustada, kuid austage tema soove igal juhul!

Vähk: Avastamis- ja uurimiskogemuse jagamine paarina tugevdab teie sidet ja julgustab avatud dialoogi. Kui teie partner on teie kõrval, võite kogeda kõike ja jagada maailmaga oma hämmastavaid veidrusi ja ainulaadsust. Sidemeid, mis kestavad kogu elu, saab luua läbi loodusreiside või seikluste, mis esitavad väljakutse ja rikastavad teie elu.

Lõvi: Tänane planeetide joondumine annab teile romantilistes asjades tugeva eesmärgitunde. Kui tunnete, et teie vajadusi ei rahuldata, on aeg panustada oma soovidele. Koos meeldivate asjade kogemine kallimaga võib aidata teil end kiiresti rohkem endana tunda, nii et ärge muretsege pikalt!

Neitsi: Sina ja su partner suudate praegu telepaatiliselt suhelda. Veetke koos kvaliteetaega, ainult teie kahekesi, et endasse haarata kõik põnevust pakkuv. Liituge seltskonnaga, kes tegeleb psüühilise loovuse või fotograafiaga, kui olete vallaline ja soovite nautida imelisi vibratsioone. Kõigi sisemiste mõtetega koostöös on lihtsam aru saada, kas keegi sobib teile!

Kaalud: Täna enda jaoks aja võtmine võib olla tõesti kasulik. Ükski teiepoolne üritus ei taga meeldivat suhtlemist teistega, kui te olete rahutuses ja ebakindluses. Selline päev nagu tänane sobib suurepäraselt mõne pooleli jäänud teose lugemise või sirvimise lõpetamiseks või teie isiklike projektidega tegelemiseks, mida olete edasi lükanud.

Skorpion: Täna jahite hinge ja intellekti võimsat liitu. Selle leidmine rühmategevuste või ühiste heategevuslike eesmärkide kaudu on hea algus. Teie partneri ambitsioonid ja unistused võivad olla sama olulised kui teie omad. Kui olete vallaline ja otsite armastust, võib võti olla vabatahtlik aja veetmine või võrgustike loomine sarnaselt mõtlevate inimestega.

Ambur: Sinu armsad omadused löövad täna välja. Keegi on sinu muretust suhtumisest ja mängulisest käitumisest täiesti hämmastunud. Kui lähed pärast tööd sõpradega välja, võid oodata, et oled oma magnetilise olemuse tõttu tähelepanu keskpunktis. Sel õhtul on teile varuks põnevaid asju, nii et veenduge, et näeksite end parimana, kaunilt riietudes.Avaldate muljet!

Kaljukits: Teie praegune keskendumine tööle ja igapäevaelule võib muuta teie jaoks keeruliseks romantilisele suhtele aja pühendamise, mistõttu võidakse nuriseda, et te olete kaugenenud.Võib-olla on praegu sobivam karjääristrateegia plaani koostamine. Teie partner tunneb end vähem võõrana, kui kaasate ta otsustamisse. Kui olete vallaline, võite armastust leida!

Veevalaja: Tõenäoliselt päästab teie parim sõber täna päeva. Võib-olla olete otsinud elukestvat kaaslast, kuid olete korduvalt pettunud. Täna on silmapiiril keegi uus või varem märkamatu, kellele juhib tähelepanu üks sõber. Nüüd on aeg seda põnevat väljavaadet uurida, sest see võib tuua teile palju uusi võimalusi

Kalad: Võimalik, et teie partnerile avaldab muljet, kui sügavalt saate uurida intiimseid romantilisi aspekte. Teie sidemed kogevad praegu põnevuse keerist. Sul on tugev lähedus jumalikuga. Kõik, mida vajate sellise romantilise liidu loomiseks, millest olete julgenud vaid unistada, on teie käeulatuses.

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11
Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope