Armastuse ja suhte horoskoop 09.12.2023.


Jäär: Teie terav vaimukus on täna oma parimas vormis ja verbaalne duell muudab suhte heaks, läbi naeru ja huvitavate vestluste. Kasutage oma partneriga paremate suhete edendamiseks huumorit, kuid rahu säilitamiseks kahandage seda soojuse ja kaalutlusega. Kui olete vallaline, võite kohata kedagi, kes teid meeldivalt üllatab. Ärge olge oma mõtlemises jäik ja nautige nalja.

 

Sõnn: Tänased võitlused suhetes aitavad teil ennast paremini tundma õppida. Õppige nendest takistustest, et ennast paremini mõista. Olge teadlik oma minevikumustritest ja proovige end neist vabastada. Uskuge oma teesse, uued tutvused ei tule sinu juurde kohe, kuid iga takistus viib sind enda mõistmisele lähemale. Olge avatud südamega ja valmis uuteks kohtumisteks.

 

Kaksikud: Väljendage tänu armastuse eest, mis teid täna hoiab. Nautige hetki koos ja seda, kui sügavaks suhe teie ja teie partneri vahele on läinud. Tunnete ühendust, millest õhkub harmooniat. Kasutage seda oma sideme tugevdamiseks üksteise vastu. Võiksite teha midagi teistmoodi ja tähistage seni läbitud teekonda. Teie armastuslugu kasvab iga päevaga.

 

Vähk: Näidake täna oma armastust. Teie ettevõtmised lohutavad teie partnerit. Sellepärast ta armastab teid, et te loete kergesti tema mõtteid. Teie hooliv vaim rikastab suhet õnne ja turvalisusega. Veetke rohkem aega koos ja avastage üksteise uusi tahke ning süvendage oma armastust südamliku kaastundega. Laske oma armastaval olemusel, õrnuse põhjal eredamalt särada.

 

Lõvi: Täna võib olla ideaalne võimalus oma partneriga lähedaseks saada, läbi vastastikuste tegevuste või heade kõneluste. Proovige kirge taaselustada, üllatades oma partnerit. Korraldades eksprompt kohtingu või tehes midagi, mida armastate. Samuti on teil ideede jagamisel lihtne suhelda, mis võimaldab teil üksteist paremini mõista. Kasutage seda võimalust nautida armastust teineteise vastu.

 

Neitsi: Vallalised, uurige täna põhjalikult oma emotsioone. Avastage endas varjatud soovid ja tungid . Enesemõtlemine on olemus, mis paljastab inimese armastuse teekonna. Intuitsioon on suunav kompass, mis näitab teed võimaliku armastuseni. Võtke omaks tegevused, mis rikastavad teie sisemust, tervitades värskeid jõude ja sidemeid. Kuulake, mida teie süda teile ütleb, see võib viia ootamatute kohtumisteni.

 

Kaalud: Tänane päev sütitab teie suhtes kirge. Mõelge õhtusele väljasõidule, mis avaldab teie partnerile muljet ja võimaldab teie armastust intensiivistada, kuigi ta juba õitseb. Nautige magnetilist õhtut armastusega, mida tunnete. Vallalised, kasutage oma aega maksimaalselt ja proovige luua uusi sidemeid; see säde võib tulla ootamatust kohast.

 

Skorpion: Täna on armastus vallaliste jaoks kompass, mis juhib neid ja viib kokku, et väljendada teie südamlikke soove. Tehke kõike spontaanselt – minge sinna, kus olete kõige elavam. Lihtsalt olge teie ise, autentsus tõmbab südameid. Tehke esimene samm, rääkige ja nautige uue alguse tunnet. Kui olete pühendunud suhtes, rääkige oma püüdlustest, unistustest ja haavatavustest avameelselt, see aitab tugevdada teie ühendust.

 

Ambur: Teie armastus muutub sujuvalt. Kasutage uusi võimalusi sügavamate sidemete loomiseks. Vallalised, teie süda peab olema avatud, sest varsti leiate inimese, kelle hing laulab sama laulu koos teiega. Potentsiaalsete partnerite meelitamiseks peate tegelema meeleolu parandavate tegevustega. Usaldage oma parima kaaslase leidmiseks õiget aega, universumit ja saatust.

 

Kaljukits: Tänane tähtede seis näitab nihet pühendunud suhetes. Alguses võivad esialgsed võlud muutuda, kuid side on sügav. Hinda seda etappi, see paljastab loomuliku, ehtsa seose pindmiste kihtide taga. Vestelge, taaskäivitage ühised soovid ja avastage uuesti teineteist. Arendage õitsvat armastust, väärtustades tuttavlikku soojust ja süüvides tundmatutesse sügavustesse.

 

Veevalaja: Üksikud südamed! Elage täna omas maailmas. Vaatamata pidevale tegutsemisele, leidke aega, et kogeda üksi tähendusrikkaid hetki. Vaikusel võib olla ilu, mis võib viia ettearvamatute seosteni. Võtke aega ja tehke midagi, mis annab teie vaimule uue elu. Pühendunud hinged, püüelge tasakaalu poole, sest nii saate oma partneriga kvaliteetselt aega veeta.

 

Kalad: Võtke aega ja harutage lahti üksikasjad, mida oma suhtega praegu kogete. Kuigi enesekindel otsuste tegemine kõlab hästi, pöörake kindlasti tähelepanu oma partneri arvamusele. Veenduge, et olete tasakaalus, oma hoolitsevate rollide vahel. Rääkige vabalt ja jagage vastutust võrdselt. See tugevdab teie emotsionaalset sidet, kuna mõistate paremini oma partneri vaatenurki, mis viivad sügavama intiimsuseni.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope