Armastuse ja suhte horoskoop 1. aprilliks 2022


Jäär : Jälgige oma soove ja otsige neid. See muudab teie suhted palju põnevamaks. On võimalus oma suhet armastatud inimesega taaselustada või uut inimest ligi meelitada. Iga veniva vaidluse korral lahendatakse see hetkega ja te mõlemad ei mäleta, mille pärast ärritusite.

Sõnn : Te ei saa lihtsalt korrata seda, mida olete juba teinud. Mineviku õppetunnid tuleb kiiresti ära õppida. Kui te pole seda veel teinud, võib ootamatult varjust ilmuda vana kallim. Igal juhul proovige vältida endiste partneritega tehtud vigade kordamist, korrastades oma praeguseid või tulevasi suhteid.

Kaksikud : Kui kasutate tänast päeva enda huvides, suudate end selgelt ja ausalt väljendada. Unustage mängimine armastatud inimesega. See on fantastiline päev, et kasutada oma sõnu, et öelda kellelegi, kui väga te temast hoolite. Kui näost näkku vestlus on liiga emotsionaalne, kaaluge selle asemel tekstisõnumi saatmist.

Vähk : võite olla kindel, et te pole ainus, kellel on seletamatu paranoia. Olge enda vastu aus ja kasutage oma otsustusvõimet. Olenemata teie armuseisust, võite potentsiaalse partneri kohta midagi uut teada saada või mõtiskleda kompromisside üle, mille olete oma praeguses ühenduses teinud. Mõelge selle üle, mida kõike saab parandada.

Lõvi : Teil on õigus tunda end hooletusse jäetuna, kui partner tundub eemalolev. Kuigi teie suhe on tavaliselt nauditav, on võimalik, et teie partner on teie jaoks liiga hõivatud, mille tulemuseks on tunne, et teid on tähelepanuta jäetud. Võimalike tekitatud haavade paranemiseks selgitage oma tundeid oma väljavalitule avalikult. See väljakutseid pakkuv aeg saab peagi läbi.

Neitsi : Praegu õpite midagi, mis võib olla elumuutev ja teatud olukorra kohta ilmutuslik. Selle asemel, et need soovitused käest ära lükata, kaevake veidi sügavamale. See võib tuua valgust teie romantilise elu varem tundmatule aspektile. Kui teie sotsiaalne võrgustik teid lämmatab, on aeg endasse vaadata.

Kaalud : Teil on väljavalituga täna tugevam side. Lilled, šokolaadid ja kulukad õhtusöögikohtingud linnas ei ole ainsad viisid oma armastuse väljendamiseks. Lihtsalt teineteise seltskonna nautimine olenemata sellest, mida olukord nõuab, võib teie arvates olla armusuhte oluline osa.

Skorpion : See võib olla hetk, mil teie usk ja optimism romantilistesse suhetesse taastuvad pärast rasket minevikuperioodi. Nüüd on teil suurem võimalus kellegagi kohtuda. Isegi kui te ei kohtu oma elu armastusega, on teil fantastiline aeg uute inimestega kohtumisel ja uute sõprade leidmisel.

Ambur : Pidage meeles, et teie ise olete see, kes otsustab, kui imelist suhteelu soovite. Saate valida, kui siiralt või pealiskaudselt suhtute armastatusse. Armastus peitub igapäevastes detailides ja kasutage seda, mis teil on. Väikestel improvisatsioonidel võib olla suur mõju, nii et keskenduge väikestele asjadele, mida saate oma suhetes paremini parandada.

Kaljukits : Täna on suurepärane päev, et tuua oma perekonda rahu ja harmooniat, tugevdades samal ajal sidet oma partneriga. Pöörake tähelepanu sellele, kas kellelgi on eelsoodumus vaidlemiseks või vastamiseks. Need omadused ainult süvendavad teie suhetes valitsevat pinget.

Veevalaja : Ärge lase end heidutada asjaolul, et partner ei saa teiega nii palju aega veeta, kui tahaksite. Pange see täna konteksti, pidades meeles, et meil kõigil on tihe ajakava ja et meie lähedased peavad meid mõistma ja selle eest andeks andma. Olge täna oma partneri vastu lahke ja vältige kahetsust, et ta ei saa teiega rohkem aega veeta.

Kalad : Praegusel hetkel pole soovitatav uut suhet alustada. Saate kasutada aega oma ülesannete loendis olevate asjade üle vaatamiseks. Tehke nimekiri asjadest, mille kallal peate oma romantilises elus töötama. Mõelge pikas perspektiivis ja kujutage ette, millist inimest otsite. Selle tulemusena uurige uusi võimalusi

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope