Armastuse ja suhte horoskoop 1. juuliks 2022


Jäär: Kui otsite romantikat, on praegu parim aeg. Täna on suurepärane võimalus oma armastusega ühenduse loomiseks. Kui olete aus ja tõene, seate end ohtu, et teised teid ära kasutavad. Kui olete vallaline ja otsite armastust, kaaluge enda näitamist uuest küljest.

Sõnn: Armumine või isegi pikaajaline partner võib teid täna millegi täiesti ootamatuga üllatada. Võimalik, et peate oma partnerile rääkima midagi, mida te sel hetkel isegi ei teadnud, et tundsite. Veenduge, et tänulikkus on teie tegevuse edasiviiv jõud.

Kaksikud: Täna tunnete ahvatlust üllatada oma väljavalitut kingitusega. Kui olete vallaline ja otsite armastust, võite ootamatult saada inspiratsiooni soovide nimekirja koostamiseks, mis tõstab teie enesehinnangut ja aitab loojal teile partnerit tõmmata.

Vähk: Teil on loomulik suhtlemisoskus, eriti kui tegemist on südameasjadega. Rääkige julgelt oma partnerile täpselt seda, mida mõtlete, isegi kui sõnum on vastuolus sellega, mida ta kuulda lootis. Niikaua kui pöörate kasutatavatele sõnadele tähelepanu, peaksite suutma oma sõnumi selgelt edasi anda.

Lõvi: Täna on päev näha armastust uues valguses. Vallalised inimesed võivad olla avatumad kohtumiseks inimestega, kes ei vasta nende tavaprofiilile. Kui olete pühendunud, võib teie kaaslase uus pool esile kerkida ja te õpite üksteist paremini tundma.

Neitsi: Suhte dünaamika võib nüüd teie ja teie armsama vahel huvitavamaks muutuda. Koos partneriga või ilma, otsite midagi, mis sütitab nii teie intellekti kui ka emotsioone. Teil on vaja kedagi, kes suudab teiega intellektuaalselt sammu pidada. Hoidke teise inimesega suheldes avatud meel.

Kaalud: Teil on kõik, mida vajate, et asuda vastu uutele põnevatele armastuskogemustele. Võimalik, et tunnete end energilisena ja soovite oma vaimset silmaringi laiendada. Suhtlemistes on ladus ja edukas päev. Olete oma sõiduvees!

Skorpion: Paradiisliku romantilise keskkonna isikliku versiooni väljatöötamine ei pruugi praegu olla võimalik. Kui partner on rohkem keskendunud oma kohustustele, on võimalik, et ta ei ole suhtes nii kohal, kui soovite. Tehke kõik endast olenev, et oma ootusi kontrolli all hoida.

Ambur: Teil võib olla ettepanekuid, kuid see ei tähenda, et teie partner nendega tingimata nõustuma peaks. Võimalik, et teil on lihtsam rääkida kui kuulata ja seetõttu võite end ebaviisakana näidata. Olge kaaslase suhtes hooliv.

Kaljukits: See on päev, mil teie romantilised prioriteedid võivad olla veidi viltu. Kuigi teil võib olla soov sotsiaalsete sidemete ja armastuse poole püüdlemise järele, on tõenäoline, et olete oma praktilistest kohustustest hästi teadlik, mistõttu on teil raske tasakaalu jääda.

Veevalaja: Võimalik, et teie vajadus teiste läheduse järele kasvab, kuid teie kannatamatus võib olla tingitud ka kadedusest selle üle, mida te oma potentsiaalse romantilise partneriga tajute. Uurige oma ambitsioonide päritolu ja mõelge, kuidas saaksite need oma praegusesse ellu kaasata.

Kalad: võib-olla saate praegu kasu lõigata oma uuenenud usust armastusse. Püüdes oma partnerit mõista, võite olla vaimustuses tema mõtetest ja sellest, kuidas tema mõistus töötab. Kui olete vallaline, kaaluge laiemat potentsiaalsete partnerite valikut. Uskuge endasse ja võtke risk.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope