Armastuse ja suhte horoskoop 1. juuniks 2022


Jäär: Tähed joonduvad, et pakkuda teile juhuslikku kohtumist inimesega, kellega teil tekib vahetu ühendus. Kui te selle inimesega esimest korda kohtute, ei pruugi ta tunduda teie ideaalpartnerina, kuid aja möödudes avastate, et see side tõmbab teid.

Sõnn: Täna esitatakse teile ja teie kallimale idee, mis võib teie elu sügavalt mõjutada. Oma kallima abiga võib tänane dialoog avada teile uusi vaateid. Isegi kui hakkate rääkima millestki konkreetsest, ei tea kunagi, millal võib tekkida uus mõttekäik ja juhatada teid kaardistamata pinnale.

Kaksikud: Avastate, et konkreetne inimene mõjutab oluliselt teie vaatenurka, olenemata sellest, kas olete juba suhtes või hoidnud pöialt lootuses seda leida. Võimalik, et see ilmub mitmel erineval viisil. Kui see juhtub, ei ole teie vaatenurk asjadele sama.

Vähk: Võimalik, et mõned asjad, mida teie elukaaslane on öelnud, on teid häirinud. Te ei pea end halvasti tundma, sest teie emotsionaalne stabiilsus säilib. Kui teie kaaslane mõistab oma vigu, muutuvad vihkavad sõnad teie kahe vaheliseks romantiliseks sidemeks.

Leo: Keegi, kellest hoolite, hoiab teil valvsalt silma peal. Usaldage, et kõik läheb hästi. Kui te seda kõige vähem ootate, võib teie ellu ilmuda ime. Te ei pruugi sellest praegu aru saada, kuid inimene, kes on mõeldud teiega elu romantiliselt jagama, võib teile läheneda viisil, mis on teie jaoks ootamatu.

Neitsi: Teile ei pruugi meeldida inimestest emotsionaalselt sõltumine, kuid praegu pole õige aeg pöörata selg vajalikule toetusele. Pärast lahkuminekut võib perekond olla suureks abiks jalule tõusmisel. Ärge unustage neid toetuse eest tänada.

Kaalud: Pidage meeles oma elu positiivseid külgi. Täna on päev mõtiskleda kõige selle üle, mille eest saate tänulik olla. Asetage inimene, keda armastate, oma asjade loendi etteotsa, mille eest olete tänulik, et meenutada pidevalt, kui õnnelik olete, et olete leidnud kellegi, keda jumaldada. Kui teil pole teist olulist, proovige kujutada kedagi, keda soovite.

Skorpion: Võimalik, et oled alahinnanud ennast või ülehinnanud teiste ootusi enda suhtes. Mõlemal juhul on midagi fookuses ja see mõjutab kahtlemata teie romantilisi suhteid. Taastage kontroll olukorra üle.

Ambur: Teil on see eriline miski, mis teeb teid atraktiivseks. Pole nii, et vajate tegelikult palju rohkem, sest enamik inimesi peab teid vastupandamatult atraktiivseks isegi ilma täiendava pingutuseta. Kui on konkreetne inimene, kelle kiindumust kavatsete võita, ei pea te oma eesmärkide saavutamiseks palju pingutama.

Kaljukits: teie praegusel romantilisel partneril on mõnevõrra esoteeriline viis maailma vaadata. Tal on ka omapärane ellusuhtumine. Teid hämmastavad suhtluse täiendavad tasemed ja aspektid, mida teie ja teie partner koos avastate. Enne kõike muud võib see kujuneda pikaajaliseks sõpruseks.

Veevalaja: Teile ja teie partnerile võib olla kasulik otsekohene ja aus vestlus selle üle, kuidas te täna tunnete. Kui aga tunnete muret selle pärast, kuidas inimesed teie öeldule reageerivad, peaksite lõdvestuma ja julgelt sõna võtma. On hädavajalik, et teil oleks otsene vestlus üksteisega.

Kalad: Täna ümbritsege end inimestega, kes usuvad teisse, annavad teile vajalikke positiivseid emotsioone ja julgustust ning on teile toeks. Hinnake selle tähtsust, mida teie kaaslane teie elus mängib ja kogu tema panust.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope