Armastuse ja suhte horoskoop 1.maiks 2022


Jäär : Kui soovite kogeda oma elus häid muutusi, otsige kaaslast, kelle huvid erinevad teie omadest. Kui külastate uut seltskondlikku üritust või haridusasutust, võite tunda end selliste inimeste poole tõmmatud. Võimalik, et alustate arutelu kellegagi, kes erineb oluliselt teie varasematest suhetest.

Sõnn : On aeg vaadata olevikust kaugemale. Püüdke tugevdada sidet, mis teil oma partneriga on. Võtke lihtsalt aega ja korraldage sündmus, on see siis väikese seltskonnaga või ainult perega, jääb see, kui oluline verstapost, teile kindlasti püsivalt meelde.

Kaksikud : Sõprade ja perega aja veetmine võimaldab teil lõõgastuda ja oma elu täielikumalt nautida. Elus pole oluline mitte ainult armastussidemed, vaid ka hinnata seda, mis teil juba olemas on. Pole raske leida, et end köidab armastus ja õnn ning peagi tekib romantiline side.

Vähk : andke oma väljavalitule teada, kui palju te hindate tema arvamust teist. Teie suhtluse järjekindlusetuse tõttu võib ta tunda end teiega ühenduses pisut ebakindlalt. Jagage temaga oma mõtteid ja emotsioone, et suhe püsiks tugev. Otsige võimalusi veeta romantiline õhtu kahekesi.

Lõvi : Selleks, et suhe partneri jaoks meeldivamaks muuta, tehke täna midagi uut! Kui lubate monotoonsusel oma suhtesse pugeda, võib see teile mõlemale pettumust tekitada. Pidage meeles, et armastus on tõsine ettevõtmine ja sellest saate kasu, kui avastate, et armastuse leeki tuleb pidevalt sütitada.

Neitsi : Võib-olla tunnete end täna pisut masenduses hiljutiste tülide ja arusaamatuste tõttu teie suhtes partneriga. Puhake ja teadke, et need pimedad ajad on vaid ajutised. Vaadake ringi ja leidke tuge oma sõpradest ja perekonnast, kes on teie jaoks alati olemas. Veetke nendega aega ja naaske siis oma suhte juurde uue tarkuse ja küpsusega.

Kaalud : Õige partneri leidmisel olge avatud uute asjade proovimisele. Hoolimata asjaolust, et täiuslikku suhet pole olemas, olete kindel, et neid suhteid, mis teil on varem olnud, saanuks paremaks muuta. Uurige julgelt enda rolli oma varasemate kogemuste kujundamisel ja selles, kus saate end parandada.

Skorpion : Tundub, et keegi, kellega te hiljuti kohtusite, tunneb teie vastu tugevat külgetõmmet. Kui tegemist on selle isikuga, ei saa te teda meelest ja mõteteist. Võib-olla unistate täna selle konkreetse inimesega kvaliteetaja veetmisest. Kui te juba kellegagi kohtate, siis olge tema tunnetest teadlik ja veenduge, et te ei purustaks tema emotsioone.

Ambur : üksikud, kes on oma igapäevatoimetustega rahulolematud, võiks kaaluda aja kasutamiseks midagi huvitavat ja ebatavalist. Need, kes on pühendunud, võivad seda päeva ära kasutada, et oma kallimale muljet avaldada. Koos poes käimine või õhtusöök koos võib olla kasulik.

Kaljukits : püüdke täna säilitada rahulik õhkkond, valides oma konfliktid hoolikalt. Teie ja teie kaaslane lähete tõenäoliselt väikese probleemi pärast tülli. Lõpuks leiate end olukorrast, kus teil on parem partneriga kokkuleppele jõuda, kui oma seisukohta jäigalt kaitsta.

Veevalaja : Täna on hea päev leppida ja romantikat elus hoida. Võimalik, et teie suhe on viimasel ajal nugade peal olnud ja võib-olla vajate natuke õiges suunas tõuget, et asjad uuesti õigele teele saada. Enne kui päev läbi saab, veenduge, et olete kõik läbi arutanud.

Kalad : Võimalik, et peate oma suhtes tegema raske otsuse. Emotsionaalselt olete tugevam kui kunagi varem. Lahutamine on raske, kuid peate olema valmis pisarad pühkima ja otsast alustama. Kuigi on hea mõte oma süda paranemise ajaks ootele panna, ärge lõigake end lähedastest eemale.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope