Armastuse ja suhte horoskoop 1. märtsiks 2022


Jäär: Täna on teie meel ettevaatlik. Mõtlete väga hoolikalt oma praegusele suhtele ja sellele, kuidas te oma kallimasse suhtute. Selle väljaselgitamiseks kulub veidi aega ja selles pole midagi valesti. Võta aega. Vallalised ei tohiks viivitada kindlate sammudega, et oma armastushuvi paremini tundma õppida.

Sõnn: Tähed julgustavad teid paljastama kõike, mis teie mõtetes toimub, ilma end ohjeldamata. Laske oma kirel armuelus välja paista ja teie kallim on meeldivalt üllatunud, nähes teistsugust teid. Tehke neid pisiasju, mis teile tavaliselt ebatavalised on, ja nautige seda kogemust. Vallalised saavad oma rõõmsate eluviiside juurde tagasi pöörduda.

Kaksikud: See on suurepärane päev romantikaks, kuna olete täis positiivseid mõtteid ja uut energiat. Alates hommikust saad motiveeritud seltskonnamütsi pähe panna, välja minna ja oma kallimaga kohtuda. Tõmbute päeva jooksul üksteisele lähemale ja side süveneb. Kasutage seda kaunist aega maksimaalselt ära.

Vähk: See on soodne aeg, et uurida koos kallimaga uusi põnevaid võimalusi. Tooge oma ellu mõni seiklus ja planeerige koos reis. Ühine side mõne spordialaga on ka suurepärane viis suhetes sädemeid lendamas hoidmiseks. Vallalised peaksid ohjeldama oma ootusi ja liikuma edasi avatud meelega.

Lõvi: Tähed julgustavad teid täna osalema koosviibimistel oma lähedastega. Ei ole aeg piirduda oma väikese sisemise maailmaga, vaid keskenduda enda ümber toimuvale. Kui otsite romantikat, siis võtke risk kohtuda uute inimestega, ilma et oleksite hinnanguid andnud. Lõpuks kohtate õiget.

Neitsi: Tunnete täna tugevat sidet oma elueesmärkidega. Olete teadlik oma praegusest elusituatsioonist ja sellest, kuhu soovite tulevikus jõuda. Märkige see üles ja jagage seda nendega, keda armastate. Kui olete pühendunud, saate oma lähedaste toetuse. Vallalised võiksid sõpradega kohtuda ja kuulama nende ettepanekuid.

Kaalud: hoidke täna asjad kerged ja lihtsad. Uskuge, et maailm on teie lava, ja võite vabalt mängida rolli, mis resoneerub teie tõelise minaga. Andke oma lähedastele teada, mida tunnete teile oluliste asjade suhtes. Pole ime, te tõmbate teiste tähelepanu ja nad ei tahaks jääda teie elust osa saamata.

Skorpion: tunnete täna soovi oma kirega ühendust luua. Kui olete mõelnud kellelegi, keda peate atraktiivseks, siis tekib kiusatus talle läheneda ja luua side. Pühendunud peaksid korraldama oma armupartneriga romantilise õhtu või minema koos etendusele. See aitab avastada enda kohta uusi mõõtmeid.

Ambur: olete transi olekus ja jääte praegusega üsna rahule. Tunnete end tugevalt tõmbuvat kellegi vastu, mis paneb teid kõigest ümbritsevast rõõmu tundma. See toob esile teie isiksuse kõige positiivsemad jooned, mille olemasolu te kunagi ei uskunud. Hoidke oma mõistust ja väärtustage seda hetke.

Kaljukits: võib olla hea mõte minevikust saadud teadmisi produktiivselt kasutada. Need inspireerivad teid praeguses suhtes endast parimat andma. Kuigi olete oma puuduste suhtes ettevaatlik, olete nüüd kindlasti tark inimene ega korda samu vigu. Vallalised ei tohiks jääda paigale ega katsetada oma armuelu.

Veevalaja: On aeg investeerida endasse ja hoolitseda oma tunnete ja emotsioonide eest. Enda armastamine teeb selles etapis imesid, arvestades, et te pole suutnud leida kedagi, kes teie armastust mõistaks ja usaldaks. Pühendunud inimesed peaksid oma partnerit usaldama ja teda oma eesmärkide saavutamisel toetama.

Kalad: kaldute rohkem keskenduma tööga seotud asjadele, et motivatsioon püsiks. Hiljutine tüli kallimaga võis teid raputada ja eelistate mõneks ajaks teineteisele ruumi anda. Pühendunud inimesed võivad leida, et nende praegune rutiin on mugavuse jaoks liiga nõudlik ja eeldab, et partner toetab neid tasakaalu leidmisel.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope