Armastuse ja suhte horoskoop 1. oktoobriks 2022


Jäär: Teie ja teie partner hakkate märkama, et tülitsete sageli pisiasjade üle ja kumbki teist ei saa aru, miks see nii juhtub. Püüdke täna vältida oma partneri põhjendamatut süüdistamist ja hoida oma tähelepanu ainult käsil oleval asjal. Kui see juhtub korduvalt, saastab see selle, mis oleks võinud olla terve suhe ja viib suhte kokkuvarisemiseni.

Sõnn: Te pole kunagi tundnud end nii tugeva, kirgliku ja energilisena kui praegu. Tõenäoliselt saab teie kaaslane palju teie tarkust ja taipamisi. Te ei tohiks piirduda vaid sellega, et teete kõik endast oleneva, et teie suhtes kirg säiliks. Andke üksteisele märkimisväärne hulk aega ja kasutage seda aega südamlike ja intelligentsete vestluste pidamiseks.

Kaksikud: Koos partneriga peaksite täna kõvasti tööd tegema, et kadedust vaos hoida, sest see võib probleeme tekitada vaid siis, kui sellele antakse võimalus kasvada. Ei ole tervislik, kui üks suhtes olev inimene on teise sõpruskonna peale kade. Pange kõrvale kõik kahtlused, mis teil oma abikaasa suhtes võivad tekkida. Ideaalis olge lihtsalt avatud ja aus selle suhtes, mis teile teie vestlustes haiget teeb.

Vähk: Võimalik, et inimesel, kellega kohtamas käite, on täna halb päev. Teie huvides on pöörata suurt tähelepanu sellele, mida ta ütleb ja kuidas käitub, kuna ta võib üritada teile teavet edastada. Igasuguse vestluse puhul on aktiivne kuulamine kohustuslik. Oluline on võtta aega, et näidata oma partnerile, et mõistate tema praegust positsiooni ja hoolite temast.

Lõvi: Isegi kui teie ja teie kaaslane olete üldiselt koos rahul, võite avastada, et üks teist on liiga hõivatud, et veeta täna koos kvaliteetaega. Kumbki teist hakkab varem või hiljem tundma end tähelepanuta jäetuna. Partneri tähelepanu ja armastuse tahtmine muutub teie jaoks prioriteediks ja vastupidi. Kui võtate aega oma partnerile eneseväljenduseks, aitab see ravida tekkinud arme.

Neitsi: Teie partneri hiljutine vaenulik käitumine viitab sellele, et kohe on vaja mõnda muret arutada. Peaksite asjad läbi arutama, et veenduda, et poleks kahemõttelisust. Võiksite olla enda vastu aus ja küsida, kas te tõesti usute, et vaikimine on õige. On oluline, et teil ja teie partneril oleks selge arusaam sellest, mida kumbki teie suhtest eeldab.

Kaalud: Neile teist, kes on abielus või muul viisil pühendunud, võib meeldida tähistada oma aastapäeva lühikese puhkusega. Ilma igapäevaelu pingete pärast muretsemata võite kahekesi lõõgastuda ja teineteise seltskonnast rõõmu tunda. Teil on palju võimalusi kaamera välja toomiseks ja lõbusate anekdootide ning unustamatute hetkede jäädvustamiseks.

Skorpion: Võite nüüd selgelt näha, mida romantilisest suhtest tahate. Ühendage jõud oma kaaslasega ja mõelge ette. Kõiki teie põhikohustusi üksteise ees võib nüüd näha kontekstis. Võib-olla olete koos küpsenud ja jõudnud ristteele, kus võite hetkeks peatuda, et mõelda eesolevale teele. Ärge laske oma kartmatul suhtumisel tuhmuda ja uskuge.

Ambur: Konstruktiivne suhtumine suhetesse võib aidata teil praegu märkimisväärset edu saavutada. Kui hakkate koos veedetud aega hindama ja väärtustama, võib teil olla lihtsam, kui arvasite, luua oma partneriga tugev side. Üllatavalt enesekindel suhtumine võib aidata teil kohtuda huvitavate inimestega, kui olete omaette ja otsite armastust.

Kaljukits: Teie ja teie partner tunnete end erinevatel põhjustel alt tõmmatuna ja kartlikult, et riskida teatud romantilise sidemega. Peate tegelema oma vaimu ja keha stressiga, mida proovite iga hinna eest vältida. Antud juhul on pinge aga tegelikult pealiskaudne ja kõige parem oleks oma hirmud läbi suruda ja teha seda, mida süda ihkab.

Veevalaja: Päeva rahulikku olemist võib häirida toimuv sündmus ja te võite selle pärast ehmuda. Keskenduge pigem võimalustele kui tuleviku poolt pakutavatele ohtudele. Kui teil või kellelgi, kellest hoolite, on raske aeg, on oluline temaga vestelda ja meelde tuletada, et lõpuks saab kõik korda.

Kalad : Kahetsus eelmise armuhuvi pärast raskendab otsustamist, kas jätkata paljutõotava suhtega või mitte. Isegi kui see on vaid põgus faas, paneb see teid mõtlema oma pikaajaliste eesmärkide ja ambitsioonide üle. Olge valmis minevikku unustama ja ootama tulevikku, selle asemel, et olla maha valgunud piima pärast ärritunud.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope