Armastuse ja suhte horoskoop 1. septembriks 2022


Jäär: Veenduge, et mõtlete seda tõsiselt, kui ütlete kellelegi, et armastate teda. On loomulik, et soovite need kolm sõna meeldiva žestina välja öelda, kuid olge ettevaatlik; keegi võib neid tõsiselt võtta ja arvata, et teie kahest võib kujuneda midagi enamat kui sõbrad. Kui tunnete, et inimesel tekib teie vastu kiindumus, peaksite hoolitsema selle eest, et teda ei eksitaks.

Sõnn: Ärevus, mida tunnete täna oma romantiliste väljavaadete pärast, võib panna teid käituma viisil, mis on teie jaoks ebaloomulik. Olge rahulik, kui tunnete, et midagi on muutunud. Uskuge, et pärast lisateabe saamist on teil peagi kõik pusle tükid paigas. Ärge tehke veel kiireid järeldusi. Proovige probleemi kohta rohkem teada saada.

Kaksikud: Olenemata sellest, kas olete pühendunud või vallaline, on kasulik oma finantsseisundist aru saada, sest rahavaidlused on suhetes tavaline pingeallikas. Töökoha, rahanduse ja majanduskasvu valdkondade üle arutlemine võib praegu olla produktiivne valdkond, mida arutada. Samuti on soovitatav võtta selle kohta neutraalselt inimeselt nõu, et tagada tasakaalustatud vaatenurk ja vähem arusaamatusi.

Vähk: Ei saa liialdada, kui oluline on lähisuhtes olevatel partneritel üksteist austada. Teiste inimeste käitumine, mida te sallite, peegeldab otseselt teie enda jaoks kehtivaid standardeid. Kui tunnete, et te ei suutnud selgeid piire kehtestada, pole kunagi liiga hilja seda uuesti proovida. Nüüd on aeg esitada nõue hüvitiste kohta, millele teil on õigus.

Lõvi: Võimalik, et kohtute täna oma hingesugulasega. Kui olete juba hingepartneriga liidus, siis võite kogeda, sideme süvenemist. Praegu on võimas periood vaimseks läbimurdeks. On võimalus, et häälestute teine teisega paremini ja soovite üksteise vajadusi rahuldada, mis võib kaasa tuua sügavama sideme ja kiindumuse teie kahe vahel.

Neitsi: Emotsionaalsed teemad, mis on seotud teie rahaasjade ja turvatundega, saavad täna viljaka pinnase ja tõuke edasi. Võimalik, et kindlustate märkimisväärse emotsionaalse investeeringu romantilisse suhtesse või uurite oma väärtusi.

Kaalud: Suhete ajutiselt ootele panemine võib olla parim. Te vihkate tähelepanu keskpunktis olemist, kuid võib-olla peate seda taluma. Vajate aeg-ajalt aega iseenda jaoks, et tankida ja seada oma enesehooldusvajadused esikohale. See ei kajasta see teie suhteid oma kallimaga mingil juhul halvasti. On saabunud aeg ignoreerida kõiki teisi ja keskenduda iseendale.

Skorpion: Teie romantiline elu võib tohutult kasu saada sellest, kui peate avatud dialoogi haavatavuste üle, millega puutute kokku oma suhetes. See on päev, mis julgustab teid proovima asju ilma suurema hirmu ja ebakindluseta, mis võib aidata teil oma silmaringi laiendada ja uusi asju proovida. See võib olla närvesööv, kuid võite avastada, et see on parim viis oma kaaslast õnnelikumaks muuta.

Ambur: Pisiasjad, mis moodustavad teie inimeste vahelise suhtluse täna, võivad teile pettumust valmistada. Kuigi te ei pruugi tahta, et see, mida oma partnerile ütlete, oleks solvav, võib ta seda teie kavatsustest hoolimata nii võtta. Peaksite püüdma olla oma keelekasutusega ettevaatlikum. Vältige keerulistes vestlustes osalemist.

Kaljukits: Ülespuhutud enesetunne võib panna teid täna romantilist partnerit ignoreerima. See võib sundida teid uurima, kuidas teie kasvatus ja teiste teie varastes suhetes toodud eeskujud teie praeguste suhete dünaamikat kujundasid. Kui teile tundub, et teie publik ei saa teie argumentidest aru, proovige oma lähenemist täpsustada. Mõelge üldisele pildile ja kohandage oma praeguseid toiminguid vastavalt.

Veevalaja: Partneriga huvide jagamine on suurepärane võimalus koos aega veeta ja üksteise seltskonda nautida. Ühistes ettevõtmistes osalemine tugevdab suhteid. Seetõttu on soovitatav seda võimalust kasutada, et oma kaaslasele oma tegelikke tundeid väljendada. See, mida saate tagasi, näitab teile, kas liigute õiges suunas

Kalad: Võimalik, et teie igapäevane kooselu monotoonsus tööl ja kodus on teie sidet nõrgestanud. Hoidke oma suhet tugevana, hoolimata distantsist. Kõik, mida peate tegema, on avada end armastuse võimalusele, et seda tunda. Oma erilise kellegagi ühendust pidada on lihtsam kui kunagi varem. Nii et helistage talle või, mis veelgi parem, planeerige talle imeline üllatus.

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope