Armastuse ja suhte horoskoop 1. veebruariks 2022


Jäär: Parem on andestada ja minna edasi probleemist, millega olete hiljuti oma lähedases armusuhtes silmitsi seisnud. Võib-olla olete oodanud mingil kujul vabandust või lõpetamist teemal, mis polnud tegelikult nii oluline. Tehke parandused ja liikuge edasi. Arusaamatuste vältimiseks tuleb täna end väga selgelt väljendada.

Sõnn: Tähed toetavad Teid sotsiaalsete ja romantiliste sündmuste planeerimisel. Mida rohkem välja astute, seda suurem on võimalus kohtuda oma erilise inimesega. Otsige kohti, mis on ebatavalised ja mida külastavad ainult valikuliselt sarnaselt mõtlevad inimesed. Püsipartnerid võiksid avardada oma silmaringi ja anduma asjadele, mis meeldivad nende kõige sügavamale sisemisele tuumale.

Kaksikud: Võiksite teha täna täiendavaid jõupingutusi, et oma kallimat mõista. Praeguse seisuga pole Te kindel, mis teie suhtes toimub. Mitte, et teie suhe ei läheks hästi, kuid Teie mõistus on segaduses, kuhu Teie elu liigub. Puhastage oma meel, andes oma närvidele vajalikku puhkust ja mõelge uuesti.

Vähk: Võiksite täna oma omandihimu kallal tööd teha, et partneri jaoks asjad lihtsamaks teha. Teie kallim hakkab Teie rangele lähenemisele reageerima ja näitab kalduvust kõrvale vaadata. Andke endale puhkust ja laske tal oma taunimist väljendada.

Lõvi: Teie päev kujuneb meeldejäävaks, kuna saate luua ühenduse inimesega minevikust See võib viia järgmiste päevade jooksul põnevate vestlusteni ja see muutub aeglaselt Teie jaoks romantiliselt ahvatlevaks. Saate seda huvi mõnda aega jätkata ja seejärel otsustada, kas seda tasub pikemas perspektiivis kaaluda.

Neitsi: Te võiksite täna oma partnerit toetada, kuna teda võib mõni asi häirida. See võib olla tema rahaline olukord või perekondlik probleem; peaksite oma partneri ära kuulama ja pakkuma konstruktiivseid lahendusi. Päev lõpeb hästi, sest Teie kallim imetleb Teid tingimusteta toetuse eest.

Kaalud: Teie suhted lähedastega kujunevad täna sujuvaks. Teie soe loomus ja leebe suhtumine muudavad teid atraktiivseks ja inimesed usaldavad oma probleemid Teile. Isegi Teie partner väljendab oma tundeid vabalt ja teie vastastikune side ainult kasvab.

Skorpion: See on Teie armuelus rahuldust pakkuv päev, kuna suudate oma partneri tundeid mõista. See tugevdab teie suhte vundamenti, mis pikemas perspektiivis vilja kannab. Püsipartnerid võiksid koos töötada ja üksteisele tuge üles näitada. Olge avatud planeerimata kõnelustele ja pakkuge elu lihtsamaks muutmiseks koheseid lahendusi.

Ambur: Tõenäoliselt kogete oma pere või sõpradega silmitsi seistes enda armuelus tehtud valikute pärast. Parem on neid kannatlikult ära kuulata ja lasta olukorral jahtuda. Peate olema diplomaatiline ja veenma neid aeglaselt oma seisukohta ümber mõtlema. Püsipartnerid on optimistlikus meeleolus ja päev tuleb meeldiv.

Kaljukits: See on Teie jaoks uue emotsionaalse faasi algus, kui hakkate mõistma armastuse väärtust oma elus. Teie lähenemises on värskust, kui kohtute oma erilisega ning olete täis palju lootust ja põnevust. Teie pingutused ja mured üksteise pärast aitavad seda sidet aja jooksul palju hoida

Veevalaja: Teil tekib karmaline side kellegi erilisega. See on just selline, nagu Te arvasite ja suhe hakkab tasapisi õitsema. Tahate selle inimesega palju oma elust jagada, kuid mõistus ei lase Teil seda veel teha. Andke endale aega, enne kui sellele võimsale emotsioonile alistute.

Kalad: Kui olete juba suhtes, on aeg mõelda pereplaneerimisele. Süüdake oma elus kirg ja laske romantilisel vool pauguga oma ellu siseneda. Vallalistel läheb sujuvalt, kuna neil on võimalik luua tugev side imetletava inimesega. Ebaõnnestumised ei tohiks häirida edasi proovimist.

 

Kui soovite teada kuidas teil isiklikult läheb, vastuseid oma küsimustele või parimaid lahendusi siis

helistage 900 1727 ja valige 22.

Ennustaja Meeri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope