Armastuse ja suhte horoskoop 10.01.2023.


Jäär: Pisikesed naudingud romantilises suhtes, võivad mõnikord pakkuda püsivamat rahulolu, kui suured saavutused. Õnneliku suhte võib toimida ka kõige väiksemate žestidega, nagu armastava sõnumi saatmine või partneriga einestamine. Kui teete seda, suudate säilitada oma sidemed ja hea enesetunde. Hoidke neid mälestusi alati oma südames.

 

Sõnn: Peaksite lootma armastuse leidmisele, kuid ärge ärritage end selle pärast. Mõnes mõttes on parem olla mittepühendunud. Muutus selles, kellega koos aega veedate, on positiivne märk sellest, et teile avanevad uued uksed. Avardate oma suhtlusringkonda, mis võib tänu vastastikustele sõpradele viia vapustavate romantiliste kohtumisteni. Armastusel on viis ilmuda ajal, mil me seda kõige rohkem vajame, nii et hoidke oma silmad lahti.

 

Kaksikud: Täna keskenduge iseendale. Olete pühendanud märkimisväärselt palju aega, et kuulata, mida teised inimesed räägivad raskuste kohta, mida teie suhtes kogete, ometi pole te palju tähelepanu pööranud sellele, mida peate kuulma. Pöörake tähelepanu asjadele, mida ise soovite. Kui annate sellele tõsiselt aega, saate sellest aru.

 

Vähk: Proovige näha asju teisest vaatenurgast, et aidata oma suhteid parandada. Kui te pole kindel, kuidas püsiva probleemi juurtega toime tulla, võib olukord veelgi keerulisemaks muutuda. Sellest hoolimata,eemaldage end olukorrast ja vaadake asju objektiivselt. Õppige kuulama oma partneri vajadusi, austades samal ajal enda vajadusi ja järgides oma südant.

 

Lõvi: Selleks, et olla hea väljavalitu, peab olema hea sõber. Rääkige oma kallimale, kui palju ta teile tähendab, väljendades oma tundeid vabalt. Võrrelge intensiivset ja kirglikku suhet, kergekäeliste suhetega, et suhe püsiks stabiilne ja maandatud. Kvaliteetaja veetmine koos sõpradena on oluline, et aidata teil paarina tugevat sidet hoida ja näha elu lõbusat poolt.

 

Neitsi: Kasutage olemasolevas suhetes oma eeliseks tänast meeleolu. Armastus, mida täna kogete, on kirglik ja põnev. Seega leppige kokku oma kaaslasega kohtumine kusagil ilusas ja rahulikus kohas, kus teid ei segata ja kus saate lakkamatult vestelda kõigist suurtest ja pisiasjadest. Kasutage seda võimalust lähedasemaks saada, õppides üksteise kohta rohkem.

 

Kaalud: Teie praegune suhe toimib suurepäraselt, kui olete pikka aega koos olnud. Kui teie ja teie kaaslane olete viimasel ajal abielule mõelnud, võib nüüd olla suurepärane päev teha abieluettepanek. Teie ettepanekul on suur edupotentsiaal tänu teid ümbritsevale positiivsele õhkkonnale. Te ei kahetse oma valikut.

 

Skorpion: Nüüd, kui olete ebatervetest suhetest edasi liikunud, soovite leida uue armastuse vormi. Asjad, mis varem ehk meeldisid, enam ei toimi. Tunned end mugavamalt partneriga, kelle peale võib loota, et ta on alati sinu jaoks olemas. Hoolimata asjaolust, et äkilised ühendused võisid minevikus olla lõbusad, olete valmis liikuma edasi pühendunud partnerlussuhete poole.

 

Ambur: Sa pead õppima tundma armastust erinevates olukordades. Võite leida end suhtest, mis on platoonilisest tõsisem, kuid mitte päris romantiline. Et teha kindlaks, kas see on selline inimene, kellega tahaksite aeg-ajalt kohtuda, peate esmalt hindama tema potentsiaali partnerina. See on lahtine küsimus, kas see töötab või mitte, kuid kasutage oma head otsustusvõimet.

 

Kaljukits: Säilita oma praeguse armastuskeelega suurem diskreetsus. Täna pole see päev, mil proovite oma romantilises elus midagi peale suruda, sest see ei lähe nii, nagu olete ette kujutanud. Võiks arvata, et kui teete ainult kaks korda rohkem tööd,kui kõik teised, olete lõpuks edukas. Kuid see pole nii, sest teie partner võib tunda, et see on tarbetu pinge.

 

Veevalaja: Selleks, et realiseerida oma olemasoleva suhte kogu potentsiaal, peate andma sellele aega. See võib tunduda igavikuna, kuni teie ja teie partner suudate pärast raske perioodi talumist uuesti avastada sädeme, mis teie armastuse sütitas. Oluline on see, et te kaks soovite üksteise kohta rohkem teada saada ja tugevdada oma sidet, hoolimata tõusudest ja mõõnadest, millega võite kokku puutuda.

 

Kalad: Võimalik, et pidite täna lahku minema töö või muude kohustuste tõttu, mis segasid teie planeeritud tegevusi. Kui te ei soovi oma partneri tuju rikkuda, rääkige talle kindlasti kõigisr oma kavatsustest eelnevalt. Võtke seda arvesse, kui töötate oma suhetes harmoonia taastamise nimel. Kohelge üksteist austusega ja tänuga,see on pingutust väärt.

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope