Armastuse ja suhte horoskoop 10.01.2024.


Jäär: Täna julgustavad kosmilised jõud, teid ette võtma, romantilise eneseleidmise seikluse. Proovige uusi tegevusi ja huvisid või liituge uue grupiga. Minge sinna, kus te pole kunagi käinud. Registreeruge kokandusklassi, liituge klubiga või osalege iseseisvalt mõnel üritusel. Tundmatut usaldama õppides võite tuua ellu imelise pöörde. Laske oma uudishimul ennast juhtida ühenduste poole, mis tekitavad sädemeid.

Sõnn: Kuni te oma partnerile tähelepanu pöörate on suhe korras. Kuulake, mida teisel poolel öelda on, ja rääkige mõistvalt. Kui teete seda, mida partner ​​soovib ja abistate üksteist, viib see vastastikuse mõistmiseni. Vallalised, kui näete mõnda seltskondlikku tegevust, mis teile huvi pakub, ärge jätke seda vahele. Võib-olla võib uue huvi või tegevuse alustamine viia selleni, et keegi ilmub teie ellu. Tuleb vaid süda ja meel avada.

Kaksikud: Tähtede seis kutsub teid andma oma suhtesse pisut romantikat. Arendage välja atmosfäär, mis julgustab intiimsust ja äratab uuesti teie armsa maailma. Olgu selleks küünlavalgus või tähtede vaatamine, laske planeedijõududel teie elu taaselustada. Vahetage õrnuse hetki, tunnistage oma armastust ja nautige üksteisega koosolemise imesid. Hoidke neid kauneid mälestusi.

Vähk: Tähed hoiatavad teid, armastuse pealesundimise eest. Vestluste või ühenduste pealesurumine võib viia, vastupidise tulemuseni. Parim on mitte aktiivselt armastust otsida, vaid pigem arendada oma huvisid. Kui olete ehe, leiab hea energia teid õigel ajal. Kui see on pühendunud suhe, võib liigne pealetükkivus harmooniat häirida. Laske asjadel lihtsalt juhtuda ja andke oma partnerile vabadus end väljendada.

Lõvi: Täna võib see, mida teised teilt ootavad, olla vastuolus teie soovidega. Kired võivad tõusta, kuid see oleks ka võimalus näha erinevaid arvamusi. Ärge tehke armastuses tormakaid otsuseid. Esiteks otsige harmooniat enda sees ja seejärel kellegi teisega. Pühendunud hinged, tugevdage oma suhteid kuulava kõrva ja rahuliku ilmega. Lahkarvamused võivad olla tõelise kiindumuse eelkäijad, nii et matke oma kirves maha.

Neitsi: Täna võivad kahtlused teie armastuse väärtuses, tekitada ebakõla. Vältige ebakindlust ja liigset armukadedust. Olge teie ise, see on teie trump. Osalege tegevustes, mis suurendavad enesekindlust. Oluline on meeles pidada, et see on vaid ajutine periood, mis viib teid armastusest kaugemale ja see on sünkroniseeritud teie enda tõelise minaga. Kui olete pühendunud suhtes, usaldage oma sideme kvaliteeti.

Kaalud: Täna tähistage füüsilise ja emotsionaalse läheduse päeva. Planeerige üllatus või tehke tegevusi, mis süvendavad teie romantilist sidet. Teie suhe võib õitseda ja võimalikud on sügavamad emotsionaalsed sidemed. Süüdake leek uuesti, otsides koos uusi võimalusi. Suhtlemine on lihtne ja ladus, lisades teie ühendusele tugevust. Täna on päev, millal tuleb meeles pidada, et on aeg kallimaga koos aega veeta.

Skorpion: Täna põleb teie kirg kuumemalt kui kunagi varem. Tähed näitavad, et võite kohata kedagi, kes paneb teie südame leegitsema. Ärge kartke uusi kontakte, järgige oma olemust ja leiate lõpuks kellegi omapärase. Kui olete pühendunud suhtes on see teie jaoks põnev aeg. Pöörake end oma kirglikuma olemuse poole. Võtke asjad enda kätesse ja taastage romantika.

Ambur: Täna särab teie armuelu eredalt, tekitades tunde, et midagi ei saa valesti minna. Lisage see optimistlik väljavaade oma võludele ja see meelitab partnereid. Avage end veidi ja laske oma isikupäral esile tulla, võib-olla avastate oma teel erilise sädeme. Kui olete pühendunud suhtes, kasutage seda päikeselist meelelaadi ära, üllatage oma kallimat romantilise žestiga.

Kaljukits: Tänane päev on seotud sisekaemusega. Kasutage seda võimalust, et mõtiskleda mineviku sidemete üle ja näha, milliseid ühendusi saab tulevikus murda või säilitada. Mida sügavamalt tunnetate oma tundeid, seda paremini olete hilisemaks suhteks valmis. Kui olete pühendunud suhtes on vajalik aeg maha võtta ja uurida, kas raskused tuleb lahendada.

 

Veevalaja: Südame tervendamine pole kunagi lihtne, kuid silla saab uuesti üles ehitada. Oleks suurepärane, kui sooviksite koos partneriga mineviku probleemid sulgeda. Õppige päeva vastu võtma avatuse ja alandlikkusega. Tõeline meeleparandus ja siiras mineviku üle arutlemine võivad luua eelistatud mõistmise. Teie raske töö enesekindluse taastamiseks loob sellele suhtele uue aluse. Kannatlikkus ja mõtestatus on muutuste teel kõige olulisemad.

 

Kalad: Täna õhutavad armastuse tähed vallalisi mitte unustama sõpruse olemust. Võib-olla leiate kellegi, kes otsib midagi enamat kui kirg. Kasutage seda võimalust, et luua alus tugevale liidule. Võib-olla avastate, et tõelise romantika aluseks on tõeline sõprus. Kui olete suhtes, võib teie partner soovida praegu tingimusteta armastust. Saage tema usaldusisikuks ja tugisambaks.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope