Armastuse ja suhte horoskoop 10.02.2023.


Jäär: Tänane päev on seotud uute algustega! Kui olete vallaline, võite tunda end pisut rahutuna. Olete valmis leidma oma hingesugulase ja alustama kooselu. Kuid ärge heitke meelt, kui te pole teda veel leidnud. Universumil on teie jaoks plaan. Lihtsalt olge kannatlik ja usaldage, et lõpuks läheb kõik korda. Kui olete suhtes, hoidke leeki elus, tehes üksteise jaoks midagi erilist.

Sõnn: Oled sensuaalne ja praktiline ning sul on täna tuju mõlema jaoks. Asjade huvitavana hoidmise võti on selle segamine. Planeerige romantiline õhtu kodus, kuid veetke kindlasti ka mängulist aega koos. Kui olete kiindunud,vallatleb teie partner hea meelega. Vallaline? Võite kohtuda kellegi erilisega sõbrapeol või rühmaprojekti kallal töötades.

Kaksikud: Kui olete suhtes, võib teie partner tunda end pisut tähelepanuta jäetuna. Püüdke veeta koos kvaliteetaega ja tõesti kuulata, mida tal öelda on. Kui olete vallaline, pidage meeles, et kellegi leidmisega pole kiiret – nautige oma vabadust! Võite kohtuda kellegi uuega, kes pole see, kellena näib. Ärge kiinduge liiga kiiresti.

Vähk: Sa võid kohati olla veidi tujukas, aga üldiselt oled sa armastav ja hooliv partner, kes tahab lihtsalt suhte korda saada. Teete kõik endast oleneva, et teie suhe püsiks. Kui olete pühendunud suhtes, võite tunda vajadust vürtsitada asju mõne uue ühise seiklusega. Kui olete vallaline, olge valmis kellegagi ootamatult kohtuma – ta võib osutuda täpselt selliseks,keda olete otsinud!

Lõvi: Tunned end täna eriti loomingulise ja kirglikuna. Teil võib tekkida soov proovida midagi uut või kasutada võimalust millegi järgi, mida olete kaua tahtnud teha. Kasutage oma karismat kellegi erilise võlumiseks. Kui olete vallaline, võite täna kohtuda kellegi uue ja põnevaga. Kui olete suhtes, naudite teie ja teie partner lõbusat ja romantilist koosolemist.

 

Neitsi: Armastuse osas võid vahel olla oma partneri suhtes liiga kriitiline. Proovige lõõgastuda ja minna vooluga veidi rohkem kaasa. Laske end romantikast haarata. Teie partner hindab teie valmisolekut, lihtsalt koosolemist nautida. Proovige lõõgastuda, rääkige oma tunnetest ja pange partner end erilisena tundma.

 

Kaalud: Teie armuelu kuumeneb ja te tunnete kirge rohkem kui kunagi varem. Asjad on teie suhte jaoks head ja võite oodata palju romantikat ja põnevust. Teie ellu võib tulla uus armastus, seega hoidke silmad lahti. Kui olete vallaline, ärge kartke end väljendada ja oma võimalusi uurida.

 

Skorpion: Kui olete suhtes, olete partneriga ühel lainel ja saate tõhusalt suhelda. Teie vahel on tugev side ja te saate üksteisele loota.

Kui olete vallaline, tõmbab teid keegi, kes on kirglik ja intensiivne. Teid tõmbab suhetes võimudünaamika, seega valige inimene, keda saate juhtida.

 

Ambur: Olete kirglik ja spontaanne, seega andke kindlasti oma partnerile teada, kui väga te teda ihaldate. Kui olete vallaline, minge välja ja suhelge! Osale seltskondlikel üritustel ja pane end uute inimestega kohtumiseks sobivasse olukorda. Kunagi ei tea, kellega kohtute – su elu armastus võib olla kohe nurga taga. Olge mõistev ja paindlik, et lubada armastusel oma ellu siseneda.

 

Kaljukits: Kui teie armuelu on viimasel ajal tundunud pisut lame, on täna hea päev suhtele vürtsi andmiseks! Võite oodata uusi põnevaid arenguid oma armuelus. Nüüd on aeg viia asjad oma partneriga järgmisele tasemele või kui olete vallaline, siis minna välja ja hakata kohtuma uute inimestega. Armastuse ja seikluste jaoks on palju potentsiaali, nii et kasutage seda maksimaalselt!

 

Veevalaja: Soovid partnerit, kes on usaldusväärne ja töökas, kedagi, kellele saad loota. Siiski keskendute liiga palju oma karjäärile. Romantika pole praegu teie jaoks prioriteet. Kuid see ei tähenda, et te ei oleks avatud ideele kohtuda kellegi erilisega. Sa lihtsalt ei otsi aktiivselt suhet. Kui tuleb õige inimene, olete sellele avatud.

 

Kalad: Täna peaksite keskenduma spontaansusele ja tegema midagi, mida teie partner ei oota. See näitab talle, kui väga te hoolite ja kui valmis olete tema nimel pingutama. Kui olete plaaninud midagi erilist, on täna õige päev oma plaan ellu viia. Teie armsam on tulemusest vaimustuses!

 

Kui soovid,et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope