Armastuse ja suhte horoskoop 10.02.2024.


Jäär: Vallalised, ärge laske oma kiirel ajakaval armastuse võimalust varjata. Vaatamata paljudele asjadele, mida peate tegema, leidke aega tegeleda tegevustega, mis teid õnnelikuks teevad. Kas lõbusalt lõõgastudes või end uue hobi õppimisel hellitades, pöörake tähelepanu iseendale. Vaadake nostalgiaga tagasi varasematele suhetele, kuid oodake ka põnevaid võimalusi, mis tulevikus ees ootavad.

 

Sõnn: Vallalised võivad täna jääda mõtisklema, armastuse dünaamika üle. Selle asemel, et peatuda romantilistel fantaasiatel, on aeg tegeleda ka raskete küsimustega. Tõde võib olla keeruline leida, kuid ärge laske sellel takistada teid seda otsimast. Raskeid küsimusi esitades võite avastada, mis on teie jaoks kõige olulisem ja mida saate teistega jagada, mis võib viia tähenduslike seosteni.

 

Kaksikud: Aktsepteerige enesevaatlust, kuna see on tee tulevaste ühenduste poole. Mõelge hinge toitvatele tegevustele, mis teid õnnelikuks teevad. Uskuge, et universum loob teie romantilise tee jaoks tingimusi. Täna on päev neile, kes on pühendunud üksteise lojaalsuse ja armastuse taaskinnitamisele. Rääkige südamest, jagage oma unistusi ja nautige koos sõitu. Võimalik, et teie ja teie partner soovite koos aega veeta.

 

Vähk: Vallalised võivad tunda õhus pisut elevust. Kõik saladused pole valed, mõned võivad paljastada meeldivaid üllatusi. Hoidke süda ja meel avatud, sest varjatud tunded võivad esile kerkida. Keegi, kellest te kunagi ei arvanud, et tal on tundeid, võib täna tõtt rääkida. Olge oma kaaslase kehakeelele ja peentele märkidele kättesaadav. See võib olla õige hetk, uue suhte avastamiseks, või vana sõprussuhte taaselustamiseks, värske pilguga.

 

Lõvi: Täna antakse teile võimaluse suhelda inimestega sügaval tasemel. Kasutage uusi võimalusi ja sotsiaalseid suhtlusi, sest võite olla üllatunud lendavatest sädemetest. Olge oma südame ja mõistusega avatud ning laske armastusel tulla oma ellu ainulaadselt. Usaldage ja armastus tuleb teie teele, kas juhuslikult või südamliku vestluse kaudu. Ärge unustage anda endale ja teistele palju armastust ja aega.

 

Neitsi: Käes on aeg tõsta oma enesekindlust ja varustada end kogu romantilise arsenaliga, mis teil on. Ärge hoiduge paljastamast oma tõelisi tundeid ja soove, ausus ja siirus on teie parimad voorused. Laske endal olla haavatav, sest see võib viia intiimsuse sügavamale tasemele. Teie sümpaatia ja siirus mõjutab potentsiaalseid partnereid positiivselt, muutes nad teile lähedasemaks.

 

Kaalud: Täna kutsutakse teid juhuslikule kohtumisele, kus võite kohtuda tulevase elukaaslasega. Olge valmis ootamatuks kontaktiks, mille tulemuseks võib olla maagiline ühendus. Tähed soovitavad reisida kaugesse paika, kus saatus võib paljastada meeldiva üllatuse. Nautige seda võimalust minna argisest kaugemale ja astuda romantikamaailma. Laske end kaasa viia oleviku võlul, nii leiate lohutust ja õnne.

 

Skorpion: Täna hoiatatakse teid rutakate romantiliste ettevõtmiste eest. Kuigi süda võib uusi tutvusi oodates löögi vahele jätta on äärmiselt oluline astuda ettevaatlikult. Järgige oma sisetunnet, kuid ärge tegutsege impulsi järgi. Selle asemel keskenduge tulevastele suhetele, tugeva aluse rajamisele. Kasutage seda aega, et leida, mis teeb teid õnnelikuks. Enne uutesse armusuhetesse hüppamist on käes aeg paremini mõista, mida te tahate ja mis on teie jaoks oluline.

 

Ambur: Kuna päevane meeleolu julgustab sõprussuhteid uurima, on oluline säilitada tasakaal. Ehkki võite olla valmis oma hoolivat olemust paljastama, on tõsiasi, et mida vähem näitate, seda rohkem saate. Laske oma tõelist mina näha, ilma potentsiaalseid partnereid lämmatamata. Võtke omaks autentsed vestlused ja suhted, mis loovad orgaaniliselt sädemeid. Oodake ja olge avatud, nii võite olla romantilise potentsiaali üle meeldivalt üllatunud.

 

Kaljukits: Tänased tähed soovitavad teil vaadata oma südame sügavusse. Võib-olla mõistate, et olete valmis armastuse ja pühendumise reisiks. See võib olla parim aeg, et lasta oma südamel mõtestatud ühenduse ideele avaneda. Laske kasvava romantika võimalusel end ümbritseda ja võtke vastu uued seiklused. Jääge vastuvõtlikuks saatuse sõnumitele. Teie hingesugulane võib teid nurga taga oodata.

 

Veevalaja: Vallalised võivad tunda end pisut rahutuna. Silmapiirile võivad ilmuda tumedad pilved, mis aeg-ajalt põhjustavad lahkarvamusi ja segadust. Kuid ärge kartke, sest need on vaid mööduvad takistused, mis seisavad teel armastuseni. Ausa sisekaemusega oma südamesse ja arusaamisega sellest, mida te tegelikult tahate, on teil selge pilt sellest, mida partnerilt otsite. Kasutage seda aega oma minevikule tagasi vaatamiseks ja sellest õppimiseks.

 

Kalad: Tänane päev toob kõrgendatud emotsioone ja sügavat soovi läheduseks. Vallalised võivad olla tundlikumad armastuse pisidetailide suhtes, igatsedes kedagi, kellega oma elu jagada. See on aeg olla haavatav ja avada end uutele võimalustele. Ehkki te pole võib-olla veel oma hingesugulast kohanud, võite olla kindel, et universum on liikuma pandud, et tuua teie ellu armastus, õigel ajal. Usaldage oma südant ja tervitage ootamatuid kohtumisi.

 

Kui soovid, et vaatame mida päev Sulle toob siis helista 900 1727 ja vali 11

Ennustaja Luna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tõlgitud: https://www.hindustantimes.com/astrology/horoscope